Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

Perl Harlboras tikrai geras. kiek ziurejau tiek zliumbiau blush2.gif
Atsakyti
Praeitoje temoje buvo siūlyti šitie filmai:
Geriausių filmų sąrašas

1.Notebook{romantine drama}
2.Narsi širdis{istorinis drama}
3.Perhalboras{drama)
4.Kvepalai vieno žudiko istorija(siaubo)
5.Pianistas{istorinis,drama)
6.Gladiatorius{istorinis drama}
7.Žinutė butelyje(drama)
8.Titanikas
9.Veidrodžiai (siaubo)
10 30.tamsos dienų{siaubo}
11.As esu legenda.
12.Begantis paskui aitvarus{drama}
13.Taken{pagrobimas}
14.Smelio ir ruko namai
15.Byla 39 (siaubo)
16 Lemtingas posukis 1 ir 2 dalis(siaubo)
17.Berniukas dryžuota pižama (drama)
18.Paranoja
19.Frida(drama)
20.Turistai(siaubo)
21.Pagirios las vegase(komedija)
22.Laukiniai sernai(komedija)
23.Ikvėpimas zudyti(trileris)
24.Dvaras prie šaltojo upelio(siaubo trileris)
25.Džo Bleko viesnage.
26.Įsikunijimas(fantastinis)
27.Pabėgimas iš absolomo
28.Placiai atmerktos akys
29.Zero 2
30.Sugundytas (derailed trileris).
31.The beautiful Mind (nuostabus protas)
32. The reader (skaitovas 2008)
33 Hachiko a dogs story (drama)
34.Kruvinasis deimantas
35.Dear John (2010)
36.Keliautojo laiku zmona
37.Auklejimas 2009
38.Nevaldoma Aistra
39.Įsimintinas kelias (drama)
40.Jis ne tau
41.Pasilik
42.Pabėgimas
43.As duosiu savo pirmaja meile tau

P.s. siūliau ne aš
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2011 02 13, 12:35)
yra daug geru filmu, kuriuos mielai ziuriu daug kartu, bet paskutini  karta ziurejau du vakarus is eiles nauja rusu filma Eglutes(Yolki?) blush2.gif , nu labai smagi komedija, pagiriamasis zodis rusasms 4u.gif



Va sita komedija man taip pat labai patiko drinks_cheers.gif , lengva, silta, nemazai vietu kur linksmai su vyru pasijuokem smile.gif , dar pries pora dieneliu ziurejom rusiska filma "Любовь в большом городе" 1 ir 2 dalis, 2 dali rode per TV3, pamatem anonsa, sakom reikia parsisiut, tai abi parsisiuntem ir paziurejom, tikrai linksma ir nuotaikinga komedija wink.gif.

O filmai, kuriuos galeciau ziureti ir ziureti, tai "Dirty dancing" abi dalys ir "Pretty woman" smile.gif, patinka tokio tipo filmai, o sie ypac, nesuskaiciuociau kiek kartu siuos filmus esu macius smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žiūriu beveik visos dar kartą žiūrėtų The Notebook, draugių mėgstamiausias filmas irgi šitas, o aš atsisiunčiau ir niekaip neprisiruošiu pasižiūrėt, bijau nusvilt, nes iš aprašymo atrodo eilinis romantinis filmas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minipiliule @ 2011 02 28, 18:31)
Žiūriu beveik visos dar kartą žiūrėtų The Notebook, draugių mėgstamiausias filmas irgi šitas, o aš atsisiunčiau ir niekaip neprisiruošiu pasižiūrėt, bijau nusvilt, nes iš aprašymo atrodo eilinis romantinis filmas  ax.gif


Paziuret verta, bet as is tu kur ziurejo tik karta ir man uzteko smile.gif Mano nuomone kiek istestas ir pervertintas, bet visu skoniai skirias. Juolab ta pati filma paziurejus su kita nuotaika ar po metu, gal pasakyciau kitaip. Net jei netaps jusu megstamiausiu kaip man netapo, nemanau, kad nusivilsite 4u.gif
Atsakyti
mano topas butu "popieze", "dykumu gele", "wrestler" ir visi tarantino filmai biggrin.gif
Atsakyti
Tarantino ploja.gif

Filmai kuriuos visada noriu paziureti dar ir dar:
1. Kokainas (Deppas su Cruz, oj kaip laukiu 4 Piratu vel juos pamatyt kartu!)
2. Sokoladas
3. Gladiatorius
4. Karibu piratai
5. Sokis su vilkais
Atsakyti
man iš paskutinių žiūrėtų patiko Juodoji gulbė,Burleska bigsmile.gif
patiko ,bet antrą kartą filmų aš nežiūriu
Atsakyti
o as va likau suzaveta "Muzika suradusi mus", nu kaip sako mano bendradarbe, filmas verciantis sviruoti spaudima:)
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke @ 2011 03 02, 17:34)
o as va likau suzaveta "Muzika suradusi mus", nu kaip sako mano bendradarbe, filmas verciantis sviruoti spaudima:)

Cia turbut August Rush ane bigsmile.gif Nu super filmas. Mums su vyru labai patiko. As pora kartu beveik asara braukiau, l. itaigi vaidyba thumbup.gif
Uz isgirtaji The Notebook, asmeniskai man, sis daug geresnis ax.gif Bet kiekvienai savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2011 03 02, 16:10)
Cia  turbut August Rush ane  bigsmile.gif Nu super filmas. Mums su vyru labai patiko. As pora kartu beveik asara braukiau, l. itaigi vaidyba  thumbup.gif
Uz isgirtaji The Notebook, asmeniskai man, sis daug geresnis ax.gif Bet kiekvienai savo  mirksiukas.gif

aha, august rush, nu nerealus filmas, toks be zodziu viska pasakantis, stabdantis pulsa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke @ 2011 03 02, 14:34)
o as va likau suzaveta "Muzika suradusi mus", nu kaip sako mano bendradarbe, filmas verciantis sviruoti spaudima:)

O koks orginalus filmo pavadinimas?
Atsakyti