Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

mačiau sena tema uždaryts ir niekas neatidaro naujos, tad imuosi aš smile.gif
iš praitos temos sužinojau daug gerų filmų, apie kai kuriuos net nebuvau girdėjusi, bet pažiūrėjus labai patiko, tad dalinamės toliau filmų pavadinimais, kuriuos žiūrėtumėt ir žiūrėtumėt wub.gif

man pats pačiausias:
Aš esu Semas thumbup.gif wub.gif patariu visiem pažiūrėt, labai labai gražus, nuoširdus, gilus filmas, o Sean Pen vaidyba - 100 balu thumbup.gif

taip pat patiko jau ne kartą minėtas The Notebook, Mistinė upė (ne siaubo jeigu ką, nors iš pavadinimo gali taip atrodyt, siaubo filmų visai nežiūriu), Baltasis Oleandras, Kur slypi tiesa, Pirmykštė baimė, Deivido Geilo paslaptis, Avarija, Svynis Todas, Angelai ir demonai, Mergina su drakono tatuiruote..
kol kas tiek pamenu:)

dauguma mano minėtų filmų yra su LABAI LABAI nenuspėjama pabaiga, tokie man labai patinka, kai atrodo viskas lyg ir aišku, bet pabaigoje per paskutines minutes viskas taip apsiverčia, kad nebūtum niekaip sugalvojes, kad taip gali būt ir lieki išsižiojęs iš nuostabos biggrin.gif
Atsakyti
The Blind Side,The Notebook,Practical magic,Meet Joe Black,Dirty Dance: Havana's nights,Butterfly on a wheel,Amelie from Montmartre 4u.gif
Atsakyti
dar prisiminiau vieną labai labai gražų filmą: 500 vasaros dienų (500 days of Summer), patariu visiem pažiūrėt, labai šiltas, kiek kitoks, nei visi filmai apie meilę, bet tuo ir išskirtinis filmas, abejingų nepalieka:)

ir dar vienas sukrečiantis, įdomus, gilus filmas apie žmogiškumą: Aklumas (Blindness).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bad_cat: 05 vasario 2011 - 14:36
P.S. I love You wub.gif
Atsakyti
Moulin Rouge!
Atsakyti
yra daug geru filmu, kuriuos mielai ziuriu daug kartu, bet paskutini karta ziurejau du vakarus is eiles nauja rusu filma Eglutes(Yolki?) blush2.gif , nu labai smagi komedija, pagiriamasis zodis rusasms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 13 vasario 2011 - 11:35
QUOTE(bad_cat @ 2011 02 05, 15:35)
dar prisiminiau vieną labai labai gražų filmą: 500 vasaros dienų (500 days of Summer), patariu visiem pažiūrėt, labai šiltas, kiek kitoks, nei visi filmai apie meilę, bet tuo ir išskirtinis filmas, abejingų nepalieka:)

drinks_cheers.gif

Requiem for a dream, Candy, Atonement, Bang bang you're dead , Chatroom, Cold Mountain, - pirmi šovę į galvą mirksiukas.gif Visi labai geri, ilgam įstringantys.
Atsakyti
Sliding Doors
Wicker Park
Pearl Harbor
The curious case of Benjamin Button
My sassy girl
Elizabettown
P.S. I love you
Last song
Atsakyti
Falling in Love
Atsakyti
Mano paskutiniu megstamiausiu sarasiukas yra toks:

The Leap Year
He Is Just Not So Into You
My Best Friend's Girl
In Her Shoes
She Is Out Of My League
The Illusionist

Kazkaip ant romantisku filmu patrauke.
Atsakyti
Paskutiniu metu mane veza

Bridget Jones Diary

Taip pat patinka Leap year, Notebook, Laiskai Dziuljetai, bei 1995 m. BBC Puikybe ir prietarai (si maciau jau nesuskaiciuoju kiek kartu) smile.gif
Atsakyti
P.S. I love you
Letters to Juliet
The notebook
meet Dzo Bleck
Perl Harlbor


ir dar keli kiti, bet sie tai patys:) dar kuri laika buvau uzkibus us saulelydzio, bet lyg praejo:)

Papildyta:
tiesa, pamirsau dar viena, kuris taip pat puikuojais mano top list'e:)

Dear John
Atsakyti