Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

Patricija, smagu girdėt, kad geriau jaučiatės, taip ir toliau laikykitės ir tuoj pamiršit visus skausmelius, mėgausitės kelione smile.gif
Atsakyti
rasų lanka
Labas, matau tave 4u.gif


Patricija smagu girdėti, kad gerėja.Ir toliau taip. 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Gal kam nors įdomu rašytojos mintys www.bernardinai.lt http://www.bernardin...ti-savimi/59533

Sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 17, 16:07)
rasų lanka
Labas, matau tave 4u.gif

Labukas. 4u.gif Prasilenkėme... rolleyes.gif Na, tu ir prajuokinai mane taip pat su savo žinute apie turiningą sirgimą - tavo humoro jausmas "su cinkeliu" niekur nedingo. Gal jau geriau jautiesi? Kaip laikosi tavo orchidėjos gražiausios?

Labai džiaugiuosi Patricija 4u.gif , kad tau jau geriau - pamatysi, kaip tave "suremontuos". Tik geriau pasijutusi, nepersistenk su aktyviu judėjimu. mirksiukas.gif

***

Labukas visoms Mergaitėms 4u.gif Pas mus šiandien žiema - visi medžiai ,gatvės - viskas po sniego paklote, ir dabar dar nenutirpę. Ryte buvom turguje su tetuku ir vyru - pas mus šiandien Juozapinių jomarkas - tai sušąlau iki kauliukų - tokia drėgmė doh.gif , nors nė vėjelio nebuvo.
Sudygo mano pomidorai - dar ne visi, bet jau jau... thumbup.gif Bet kad nėra kur sodinti - žiema už lango. Paprikos jau puse sprindžio...
Tetuką pradėjau mokyti internetu naudotis. Jis vis sako - nieko man neišeis (bet nori, vis klausinėja , kas ir kaip), vis tiek einam į priekį po truputi - labai sunku su pele darbuotis - rankelės sustyrusios. Su kiekvienu kartu jau drąsiau, nors tos pamokėlės trumpos, nes sakosi, kad perdaug informacijos iškart - tai ir neskubam. Bet mes tyliai su vyru pasidžiaugiam - vis kažkoks užsimiršimas nuo liūdnų dalykėlių... Dar labai mėgsta knygas skaityti - tai nešam jam visą gyvenimą iš bibliotekos - tik šiuolaikinė literatūra nelabai jam įkandama... rolleyes.gif Rankelės jau pagerėjo, beveik neskauda, nors gydytoja sakė, kad visai ir nepraeis - sunkių darbų pasekmė.Tai va, tokios mūsų dienelės ne darbo metu...

Visoms sveikatytės ir linksmumo . wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 19 kovo 2011 - 18:51
Sveikutes visos Mergaiciukes mielosios! Pamaciau cia Jusu keleta, todel ir pati
Prisijungiau, seip vis seku, gal kas ka parase. Prastas cia rysys, Vilniuje veike
geriau, kai rugpj rasinejau. Rasu lankele, Kaune irgi siandien grazi ziemuze per
langeli su serksnu buvo. Magam, kaip tu?
Ifauru tikriausiai jau slidineja ir sauniai eidzia laiką. Mergaites, ko kas man gerej visks, man sekasi vis , dekoju Dievuliui ir Jums uz getus linkejimus! Visoms po baiona
GREK, .GABIJAI. Aruneei Zibai, robytei, pelkiu monui ir kitoms!nepykit, klaidu netaisysiu!
Atsakyti
Labukas 4u.gif

seku foruma kasdien, idomu, kaip kuriai sekasi. Dziaugiuosi, kad ne tik sergam, bet ir gyvenam. Kiekviena su savais dziaugsmais ir rupesteliais:).
Mes persikraustem i kita buta ir dabar ramu - be triuksmo ir gerianciu triuksmaujanciu kaimynu. Abu dziaugiames naujais namais ir puikiai juose jauciames.
Sveikata mano keista. Pradejau 4 chemijos kursa, bet dar nuo 3ojo laikosi temperatura apie 37.8. Padare visus tyrimus, taciau infekcijos nera. Isgeriu Nimesilio ir tik tada kazka galiu daryti, kitaip nera jegu visiskai. Ar kam nors ir jusu yra taip buve?
Atsakyti
QUOTE(robyte_ff @ 2011 03 21, 14:42)
Labukas 4u.gif

seku foruma kasdien, idomu, kaip kuriai sekasi. Dziaugiuosi, kad ne tik sergam, bet ir gyvenam. Kiekviena su savais dziaugsmais ir rupesteliais:).
Mes persikraustem i kita buta ir dabar ramu - be triuksmo ir gerianciu triuksmaujanciu kaimynu. Abu dziaugiames naujais namais ir puikiai juose jauciames.
Sveikata mano keista. Pradejau 4 chemijos kursa, bet dar nuo 3ojo laikosi temperatura apie 37.8. Padare visus tyrimus, taciau infekcijos nera. Isgeriu Nimesilio ir tik tada kazka galiu daryti, kitaip nera jegu visiskai. Ar kam nors ir jusu yra taip buve?


Radau atsakyma. Per ilgas Nimesilio vartojimas ir sukelia tokia prasta savijauta, man pasireiskia nemazai salutiniu. Teks tiesiog nutraukti ir ziureti, kas bus toliau...
Atsakyti
Robyte, gerai, kad namuciuose ramiau!
Del temperaturos, tai man ji daznai laikydavos po navelbino lasinimo siek tiek virs 37, isgerdavau ir nimesilio, bet geriausia man tikdavo Paracetamolis.
Siandien ir musu NBA ligoninen atsigule, buvo mane aplankyti, puikiai atrodo, nes kaklelio limfmazgius spinduliukai atstate, t.y.nebelike patinimo.
Atsakyti
Labas visoms
Paskaitau, bet rašyti galva tuščia.Penktadieni gavau chemo, tai trezvinuosi.Vakar kojas pradėjo skaudėti, kaip po gegužinės šokių.O taip yra buvę ir blogiau.
Patricija ir NBA jaučiu dabar prisikalbėsit.Svarbu, kad nuotaiką abi pasikeltumėte , o tada tikrai greičiau sveiksite. 4u.gif

Kaip laikas greit eina .Čia tik Raselė pomidorus pasisėjo,o jau pikiuoti reikia.Ar iškart į šiltnamį sodinsi?Gerai, kad tėvelį užiimi su internetu.Vis mintis nugins toliau.

robyte_ff ar tareisi su chemo terapiaute ? Čia ne sloga , negalima pačiai savivaliauti.Juk televizoriaus pati neremontuoji? g.gif
Atsakyti
Gabija, pati chemoterapeute man Nimesili israse nuo skausmo ir uzdegimo. As ji ir geriau. Per ilgai vartojau matyt, pasireiske salutiniai. Vakar visa diena buvau su temperatura, o vakare jau nukrito. Siandien daug geriau jauciuosi.
Atsakyti
labutis visom,
vis pritrūkstu laiko jus aplankyt, o šiandien visom moterim nuotaikos pataisymui kai ką radau smile.gif
Šįryt, kol dažiausi, penkis kartus alpau nuo savo grožio.

Mes, moterys, stiprios – ir šiukšles išnešam, ir stogus nunešam, jei reikia.

Moterys neturi viršsvorio, tai – papildomos vietos bučiniams...

Norėjau būti pačia geriausiai – nepavyko. Norėjau tapti pačia blogiausia – nesugebėjau. Teks būti nepakartojamai!..

Aš iškart laikausi trijų dietų – nuo dviejų neprivalgau!

Jis valgo – aš gaminu; jis dėvi – aš skalbiu; jis mėto – aš tvarkau. Ir ką aš be jo daryčiau?

Moterų liaudies žaidimas: pati sugalvojau, pati įsižeidžiau.

Aš – kaip šampanas: galiu būti svaiginanti, bet galiu ir į galvą duoti.

Jei jums kažkas skambina tada, kai jis girtas – vertinkite tai. jūs jam labai brangi.

Pats geriausias seksas su tuo, su kuriuo ir be sekso gerai.

Moteris turi priklausyti tam vyrui, kuris jos problemas išsprendžia, bet nesukuria naujų.

Iš principo moteris ir patylėt gali. Bet esmė ta, kad ji tokio principo neturi.

Aš – kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..

Mano vyras pradėjo kiekvieną dieną po barus, restoranus ir klubus trankytis! Manęs ieško!

Prabudau, nusiprausiau, pasipuošiau, nusišypsojau ir išėjau pasaulį puošti!

Tikra kalė – ne ta, kuri garsiai šaukia apie savo kališkumą, bet ta, kuri su miela šypsena ir tyliu balsu nuneša stogą ir sugadina gyvenimą.

Aš mėgstu apelsinų sultis, mano draugės – persikų. Tačiau kai susitinkame mes geriame degtinę.

Visos degtinės skonis – vienodas, o nuotykiai - skirtingi!

Dieve, duok išminties suprasti vyrą. Duok meilės jam atleisti. Kantrybės iškęsti jo charakterį. Tik jėgų neduok, o tai užmušiu jį....!
Atsakyti
Labas
Taip ir padvelkė pavasariu atidarius puslapį.
Baigiu atsipagirioti.Šiandien jau visai neblogai.Linkiu ir jums to paties 4u.gif
Atsakyti