Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

Sveikutes,
Skaiciau straipsni tikriausiai apie musu tati 4u.gif taip pat apie saulutę GABIJOS ideta nuorodą. Man visada saule priduoda energijos!
As jau namuciuose, uzlipau pamazu isikirtusi i turekla. Mazai vaikščiojau ligonineje, tai kai namuos pasižiūrėjau i veidrodį, išsigandau. Koks klaustukas likau. Reikes per dienas dabar stoveti, kad nors siek tiek igauciau tiesumo formą. biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 29, 19:22)
Sveikutes,
Reikes per dienas dabar stoveti, kad nors siek tiek igauciau tiesumo formą. biggrin.gif  lotuliukas.gif


Labas
O į sanatoriją tavęs nesiunčia? Gal ten baseine tempimo pratimai galimi.Gal
galima pagulėti ant kieto pagrindo kiek leidžia skausmas.Bet dar ne iš karto , pamažu.Manau , kad stuburo slankstelius spinduliai pridegino ir jie deformavosi.Reikia atsistoti prie sienos kiek galėsi tiesiau,/kulnys, užpakalis, pakaušis remiasi į sieną/ tada užsidėti ant galvos knygą ir bandyk vaikščioti.Tik tai daryk kai turėsi korsažą.Be jo nebandyk.Gali pasikenkti.
Atsakyti
hi.gif


Gerų emocijų kyla, kai prisimenu, kaip slidinėjo žmogus su kojos protezu. Įmanoma viskas: viena slidė, kita koja pakelta ir specialios slidžių lazdos, ant kurių pritaisytos mažiukės slidukės. Čiuožia taip, kad ne bet kas pavytų... ax.gif
Nupasakoti gal ir sunku, bet supranti, kad žmogaus galios beribės thumbup.gif

Kažkas panašaus

user posted image
Atsakyti
http://lohana6.narod.ru/zdrav10.html

Apie saulutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 30, 10:32)
Labas
O į sanatoriją tavęs nesiunčia? Gal ten baseine tempimo pratimai galimi.Gal
galima pagulėti ant kieto pagrindo kiek leidžia skausmas.Bet dar ne iš karto , pamažu.Manau , kad stuburo slankstelius spinduliai pridegino ir jie deformavosi.Reikia atsistoti prie sienos kiek galėsi tiesiau,/kulnys, užpakalis, pakaušis  remiasi į sieną/ tada užsidėti ant galvos knygą ir bandyk vaikščioti.Tik tai daryk kai turėsi korsažą.Be jo nebandyk.Gali pasikenkti.

Nesiuncia i sanatorija, net nepagalvojau, kad galeytu siusti, reiketu paklausti. Tempimo man kol kas nemanau, kad galima, sutraukytu stuburiuka i gabalus blush2.gif blush2.gif Siandien sedziu tik ant kietos kedes ir pabandziau pavaikscioti nesilaikydama po kambari.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 30, 21:16)
Nesiuncia i sanatorija, net nepagalvojau, kad galeytu siusti, reiketu paklausti. Tempimo man kol kas nemanau, kad galima, sutraukytu stuburiuka i gabalus  blush2.gif  blush2.gif Siandien sedziu tik ant kietos kedes ir pabandziau pavaikscioti nesilaikydama po kambari.


Tai staigiai susiskambink su onkologe, gal dar nepraėjo terminas sanatorijai.
Aišku ką aš surašiau tai tolimesnei ateičiai.Turi būti labai atsargi.Bet jau pradedi mažus žingsnelius.Šaunuolytė tu mūsų. 4u.gif

Galiu pasigirti, kad esu pačiame gražume: schmoll.gif liko po pora plaukelių blakstienų ir antakių , kur ne kur plaukelis.Gerai , kad akiniai su blizgančia danga , o peruką užsitraukiu iki rėmelių viršaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 31 kovo 2011 - 09:50
РАК:

Недавние исследования в Японии и Австралии выявили, что рак желудка и костей может быть успешно вылечен. Пациенты с такого рода опухолями должны принимать ежедневно 1 ст. ложку меда с 1 ч. ложкой корицы/cinamonas/ в течение месяца 3 раза в день.

ДОЛГОЛЕТИЕ:

Чай с медом и корицей, принимаемый регулярно, задерживает наступление старости.1 л. корицы, заваренная в 3-х стаканах воды и охлажденная + 4 л. меда. Пить 1/4 чашки 3-4 раза в день. Сохраняет кожу свежей и мягкой и задерживает старение.

http://www.liveinter.../post124861421/

O gal padės?

Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 31, 11:35)
Tai staigiai susiskambink su onkologe, gal dar nepraėjo terminas sanatorijai.
Aišku ką aš surašiau tai tolimesnei ateičiai.Turi būti labai atsargi.Bet jau pradedi mažus žingsnelius.Šaunuolytė tu mūsų. 4u.gif

Galiu pasigirti, kad esu pačiame gražume:  schmoll.gif liko po pora plaukelių blakstienų ir antakių , kur ne kur plaukelis.Gerai , kad akiniai su blizgančia danga , o peruką užsitraukiu iki rėmelių viršaus.


GABIJA 4u.gif , gerai, kad akinukus nesioji, jie paslepia akis be blakstienu.

Neskambinsiu onkologei, nes JUS gal uzmirsot, o as ne. Balandzio 5 diena arteja, o ta diena suplanuota buvo is anksto kelione. Iki siandien abejojau, bet kai siandien zymiai geriau, nei vakar, tai jau manau, jog antradieni eisiu is namu kaip pakaustyta lotuliukas.gif , nors gydytoja ir sesute sake, kad pavojinga kelione. RIZIKUOSIU... GRISIU 12 diena, 13 diena skambinsiu gydytojai del sekancio gulimosi i ligonine, kai lasins Pamitora. Tokios mintys mano galveleje. As vaiksčioju namuos siandien, mankstinuos vis.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 31, 21:57)
GABIJA 4u.gif , gerai, kad akinukus nesioji, jie paslepia akis be blakstienu.

Neskambinsiu onkologei, nes JUS gal uzmirsot, o as ne. Balandzio 5 diena arteja, o ta diena suplanuota buvo is anksto kelione. Iki siandien abejojau, bet kai siandien zymiai geriau, nei vakar, tai jau manau, jog antradieni eisiu is namu kaip pakaustyta lotuliukas.gif , nors gydytoja ir sesute sake, kad pavojinga kelione. RIZIKUOSIU... GRISIU  12 diena, 13 diena skambinsiu gydytojai del sekancio gulimosi i ligonine, kai lasins Pamitora. Tokios mintys mano galveleje. As vaiksčioju namuos siandien, mankstinuos vis.


Patricija nepatariu tau važiuoti į šią kelionę.Gali susigadinti stuburą visam gyvenimui.Kelionė net sveiką nuvargina.Paskelbk internete, kad parduodi bilietą , gal nupirsks kas, kad ir pigiau.Gal agentūra padės parduoti.Bus dar tų kelionių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 01 balandžio 2011 - 08:52
QUOTE(arune @ 2011 03 26, 15:56)
Kreipkis į Socialinės paramos skyrių. Užeik į bet kokį kabinetą, paklausk kur reika kreiptis dėl vienkartinės išmokos po operacijos, ir nukreips, kur reikia. O dokumentų reikėjo tai tik tokių - asmens dokumento ir pažymos iš med. įstaigos apie atliekamą gydymą ar atliktą operaciją.

Na va, radau kaip pavyzdį - bet kokią savivaldybę paėmiau - kur aiškiau išdėstyta:
http://www.kaisiador...n...&Itemid=129  (skaityk 2.2.1 punktą)

Aciu ta, brangioji, uz visa informacija drinks_cheers.gif Bandysiu.

GABIJA, del medaus ir prieskoniu daug irgi skaiciau. Tikiu, kad turi geru savybiu. Cinamona dedu i visas koses. Dar stengiuosi pavartoti ciberzole kasdien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 01 balandžio 2011 - 09:18
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 31, 20:57)
GABIJA 4u.gif , gerai, kad akinukus nesioji, jie paslepia akis be blakstienu.

Neskambinsiu onkologei, nes JUS gal uzmirsot, o as ne. Balandzio 5 diena arteja, o ta diena suplanuota buvo is anksto kelione. Iki siandien abejojau, bet kai siandien zymiai geriau, nei vakar, tai jau manau, jog antradieni eisiu is namu kaip pakaustyta lotuliukas.gif , nors gydytoja ir sesute sake, kad pavojinga kelione. RIZIKUOSIU... GRISIU  12 diena, 13 diena skambinsiu gydytojai del sekancio gulimosi i ligonine, kai lasins Pamitora. Tokios mintys mano galveleje. As vaiksčioju namuos siandien, mankstinuos vis.


jeigu tik gales, vaziuok 4u.gif Tik atsargiai smile.gif

Pas mane irgi liko po kelis plaukelius is mano vesliu antakiu ir ilgu blakstienu. Truputi liudna, nes geguzes viduri vaziuosim pas vyro tevus savaitei, tai nelabai atrodysiu blush2.gif O jie manes jau keli metai nemate ir nezino apie (.), bet jie ir anuku nemate, tai tegul i juos ziuri. Siandien apkirpau kirpykloj vaikus: veresneliui visas garbanas velniop nurente, o mazyli po masynka - plikai biggrin.gif , sakau kaip mama ir tete (mano vyrs pliktelejes) biggrin.gif
Taigi israse man dar 2 chemo seansus, tik kraujas dar neatsistate, norejo jau hormonus skirt, bet as juokais sakau, ne,ne, as atsistatysiu, dar 2 savaites. tik ne hormonai. Tai paleido taip.

Ka reiskia; gal kuri zinot, kad neieskot, Ki-67 ir ar tai labai trumpina gyvenimo laika?
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 04 01, 15:46)
Ka reiskia; gal kuri zinot, kad neieskot, Ki-67 ir ar tai labai trumpina gyvenimo laika?


Užsidėjus Google duoda daug atsakymų.Temoje nepamenu ar kas rašė šia tema.
Atsakyti