Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

Tai jau turbut, ketvirtadieni vyno su draugais isgerem. Penktadieni maista su astresniu padaziuku. Ir va penktadienio nakti pasijuto, si karta ilgokai laiko skausmas, jau pirmadienis, o pilva dar raizo verysad.gif o po operacijos taip gerai jauciausi ir va...
Atsakyti
Sveika ause! Galvoju kad jei jautri sistema virskinimo tai visa gyvenyma reikia saugotis ir ziureti ka dedi i burna. Nieko cia nepapaisysi smile.gif Sveik!!!
Atsakyti
Taigi va vieną kartą skausmingą pamoką gavau gal užteks pradžiai... aš matyt prisispangau, kad iš operavus akmenis, baigsis mano visi skausmai ir kimšiu ką tik noriu... naivuolė... blush2.gif O čia pasiskaitinėjau tai dauguma mergelių tokių su bėdom ir aš va jų tarpe...
Atsakyti
Sveikos merginos...sveikatos visoms

nežinau į kokią temą rašyti,tad rašau čia,gal kuri nuspės (bent jau ko tikėtis)...o buvo taip

užvakar vakare apie 19 val užsimaniau valgyt,bet pagalvojau,kad per vėlu kažką rimto krimst tai pasiėmiau pusantro agurko ir suvalgiau,po kiek laiko pradėjo skrandį skaudėt gan neblogai,poto skausmas perėjo į kairį šoną,visą naktį vietos neradau,dabar skaudena (gal net neskaudena,net nežinau kaip apibūdint g.gif )kairiam šone kai įkvėpiu ir kai pradedu valgyt,kai nuslenka maistas pradeda lyg skaudent,maust...poto šiek tiek aprimsta,o kai sėdžiu ramiai visai nieko nesijaučia ,nebent gerai įkvėpiu unsure.gif nesuprantu kas man čia pasidarė,niekad tokių bėdų nebuvo...su skrandžių bėdų nėra,nei su virškinimu,nei su tuoleto reikalais


gal kuri mergaitė atspės,numanys kas tai,labai nemalonus jausmas....ačiū Jums
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif visu pirma sveikateles visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
norejau pasiklausti, kokius jus vaistus naudojat nuo sito uzdegimo? as ir nzn kas man yra, yvairus pilvo skausmai, pilvo putimas, diegliai, peciuose atrodo net skauda kur skrandis tai galinei daly, tai lyg pilvo apacia, tai gerkle taip pat zgrauzta, net zandikauly skaudena, zaizdeles taip pat.... buna kad net oro truksta, galvos svaiguliavimai, nieko nenorejimas, pykinimas..... gastro gyd sake jai noriu gali duot siuntima zarnynui issitirti ir skrandziui, bet skrandis tirtas pernai metais... pilvo organai taip pat jokiu pakitimu pries metus nerode.... siaip labai jautri ir stresine esu.... pries tris savaites uzeje pilvo skausmai priverte i priemima nulekti, tai ginekologai iskrate ir rado skyscio uz gimdos, operacijos neprireike, rezorbavosi viskas, bet vistiek man negerumai ir nzn.... pasiskaitinejau pas jus, tai taip viskas atitinka, ir tustinimasis su skaudenimais... ir tas pilvo sukimo jausmas, bet neviduriuoju.... tik pakieteja viduriai doh.gif stengiuosi atsirinkti maista, bet sunkiai.... naudoju vaistus nuo rugsciu, aj, dar galvos skausmais spazminiai uzeina..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 08 23, 15:45)
Sveikutes  4u.gif  visu pirma sveikateles visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
norejau pasiklausti, kokius jus vaistus naudojat nuo sito uzdegimo? as ir nzn kas man yra, yvairus pilvo skausmai, pilvo putimas, diegliai, peciuose atrodo net skauda kur skrandis tai galinei daly, tai lyg pilvo apacia, tai gerkle taip pat zgrauzta, net zandikauly skaudena, zaizdeles taip pat.... buna kad net oro truksta, galvos svaiguliavimai, nieko nenorejimas, pykinimas..... gastro gyd sake jai noriu gali duot siuntima zarnynui issitirti ir skrandziui, bet skrandis tirtas pernai metais... pilvo organai taip pat jokiu pakitimu pries metus nerode.... siaip labai jautri ir stresine esu.... pries tris savaites uzeje pilvo skausmai priverte i priemima nulekti, tai ginekologai iskrate ir rado skyscio uz gimdos, operacijos neprireike, rezorbavosi viskas, bet vistiek man negerumai ir nzn.... pasiskaitinejau pas jus, tai taip viskas atitinka, ir tustinimasis su skaudenimais... ir tas pilvo sukimo jausmas, bet neviduriuoju.... tik pakieteja viduriai  doh.gif  stengiuosi atsirinkti maista, bet sunkiai.... naudoju vaistus nuo rugsciu, aj, dar galvos skausmais spazminiai uzeina.....  doh.gif

labutis dolee siap jei gyditoja duoda siuntima tai tikrinkis per metus daug kas nutikti galejo . nuo uzdegimo kasos jei jis yra didelis gydomas ligoninej i jei letinis su pakilimais bent kaip man israso antibijotiku kursa desimciai dienu cia man taip buna kitom nezinau . sitam bruduj gydimas dietos ir griestos dietos . na parasysiu man su viduriais ir galvos skausmais man yra atskiros bedos bet jei ka nors ne taip uzvalgau pasikelia kasa skauda kairy sona po sonkaulejs pykina be galo nieko valgyt nenori bloga pakyla temperatura silpna vemi ir renkasi slyksios zalios sultis kasos jau ne karta jomis vemiau slyksciau nebuna ner taip slyksciai tulzim vemt kaip kasos sultims . Siaip patarciau pasitikrinti butinai ir neatidelioti . Sekmes .
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 08 23, 23:24)
labutis dolee siap jei gyditoja duoda siuntima tai tikrinkis per metus daug kas nutikti galejo . nuo uzdegimo kasos jei jis yra didelis gydomas ligoninej i jei letinis su pakilimais bent kaip man israso antibijotiku kursa desimciai dienu cia man taip buna kitom nezinau . sitam bruduj gydimas dietos ir griestos dietos . na parasysiu man su viduriais ir galvos skausmais man yra atskiros bedos bet jei ka nors ne taip uzvalgau pasikelia kasa skauda kairy sona po sonkaulejs pykina be galo nieko valgyt nenori bloga pakyla temperatura silpna vemi ir renkasi slyksios zalios sultis kasos jau ne karta jomis vemiau slyksciau nebuna ner taip slyksciai tulzim vemt kaip kasos sultims . Siaip patarciau pasitikrinti butinai ir neatidelioti . Sekmes .

tai matai, kad ji man taip issireiske, tipo jai as noriu, bet jos nuomone man nk ten neras, delto ir nerase siuntimu... bet uzsiregistravau pas vidaus gyd ir prasysiu jos siuntimu... isvis galvoju gal kur privaciai lekt vln tirtis, nebezinau..... kazkaip alytaus daktarais nelabai pasitikiu... del vemimu as nevemiu, tik pykinimas buna, skausmai man ir visuose sonuose, tiek nugaroj, tiek pilvo apacioj.. na ziuresiu, tirtis tikrai eisiu, nes jau nebeidomu paciai.... kolkas geriu tik nuo rugsciu vaistus, turiu virskinimui gerinti, nuo galvos skausmu, nuo pykinimo, dar bakterijas su inulinu parase.... ir taip tik pikta visa bunu, nesuprasi kas darosi.. siaip valgyt as valgau, stengiuosi po maziau bet dazniau...
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 08 24, 10:28)
tai matai, kad ji man taip issireiske, tipo jai as noriu, bet jos nuomone man nk ten neras, delto ir nerase siuntimu... bet uzsiregistravau pas vidaus gyd ir prasysiu jos siuntimu... isvis galvoju gal kur privaciai lekt vln tirtis, nebezinau..... kazkaip alytaus daktarais nelabai pasitikiu... del vemimu as nevemiu, tik pykinimas buna, skausmai man ir visuose sonuose, tiek nugaroj, tiek pilvo apacioj.. na ziuresiu, tirtis tikrai eisiu, nes jau nebeidomu paciai.... kolkas geriu tik nuo rugsciu vaistus, turiu virskinimui gerinti, nuo galvos skausmu, nuo pykinimo, dar bakterijas su inulinu parase....  ir taip tik pikta visa bunu, nesuprasi kas darosi.. siaip valgyt as valgau, stengiuosi po maziau bet dazniau...

Pikta gali buti ir del pastoviu skausmu nes jie tave isvargina . ner baisiau kad zmogu vargina skausmai tada ir jautri palieki viskam . Pavyzdzuj mano mamai rasta ant kasos galvutes cicta siais metais . nors pernai kai daresi nieko nerado . ja irgi papykina buna vidurej paleisti jei ka ne taip uzvalgo , pas ja tulzis isimta pries tris metus tai irgi negali visko suversti kasai kraujas jai nerodo kasos pakitimu israse siemet kreona pagerti 10000 kad virskinimuj padetu bet kjai paskauda kairy pasony stengiasi valgyt ant garu dar turi skrandzio refliuksa . is tos puses irgi bedu yra pastovus rugstumas burnoj . Mano galva visi tie negalavimai kai susideda y viena sunku atskirti kuris organas streikuoja . manau greiciau isitirsi greiciau zinosi . As irgi jei viskas gerai rugsejo gale grysiu y LT privaciai y grybio gatve vaziuosiu tikrintis ten nors nepalieka zmoniu neistirtu iki galo taip kaip valstybinej poliklinikoj . Man jau keli metai letinis kasos uzdegimas su paumejimais bet gyditojai neiesko priezasties is kur kas ja sukelia nes ekoskopai rodo kasa svare tiek is isores tiek is vidaus jei ligos istorijoj nebutu yrasyta kad turejau umu kasos uzdegima ir operacija tai sakytu kam mergina ieskosi sau ligos . Tai vat tokie reikalai jei yra galimybe ir turi kelias kapeikas kreipkis y privacia .
Atsakyti
Sveika D.E.V.A,
manau tau ne kasa,o tulzyje turi akmenuku,tai jei vel valgysi agurka ar pamidora ar kt. vaisiu nusilupk odele ir pasidaryk echoskopija.

sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo2: 24 rugpjūčio 2012 - 20:28
QUOTE(solo2 @ 2012 08 24, 20:27)
Sveika  D.E.V.A,
manau tau ne kasa,o tulzyje turi akmenuku,tai jei vel valgysi agurka ar pamidora ar kt. vaisiu nusilupk odele ir pasidaryk echoskopija.

sekmes rolleyes.gif


ačiū širdingai,bent žinau ko tikėtis aciuks.gif jau užsiregistravau pas gydytoją...
Atsakyti
Sveikutes! Viliuosi visu sveikatele nebloga smile.gif Kaip renatele tu laikaisi? D.E.V.A gal zinai jau savo bedeliu priezasti? smile.gif Renatele, gal ka nors zinai apie Jammin, kazkaip 3 men praejo po jos paskutinio apsilankymo, neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 09 01, 16:24)
Sveikutes! Viliuosi visu sveikatele nebloga smile.gif Kaip renatele tu laikaisi? D.E.V.A gal zinai jau savo bedeliu priezasti? smile.gif Renatele, gal ka nors zinai apie Jammin, kazkaip 3 men praejo po jos paskutinio apsilankymo, neramu g.gif

Labutis anavjera . nezinau apie Jammin nieko prapuolus kazko turbut lialius laisvo laiko neduoda . as tebevargstu su savo pilvu kaip ir vargau kasa vel buvo pasikelus dabar jau normoj . o kaip tavo sveikatele ? Kaip isilaikiusi ?
Atsakyti