Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

Sveika renatele! smile.gif Siuo metu jauciuosi normaliai, dziaugiuosi gyvenymu smile.gif Noretusi ilgiau pratesti ta beskausmi perioda. O tu pastebejai nuo ko tau kasa streikuoja? Valgyma tai prisiziuri tikriausiai?
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 09 06, 19:50)
Sveika renatele! smile.gif Siuo metu jauciuosi normaliai, dziaugiuosi gyvenymu smile.gif Noretusi ilgiau pratesti ta beskausmi perioda. O tu pastebejai nuo ko tau kasa streikuoja? Valgyma tai prisiziuri tikriausiai?

Labutis anavjera dziugu girdet kad tau pagerejimas thumbup.gif . as siuo metu neblogai kasos neskauda tulzies igi bet pilvas nepraeina vistiek vargstu su juo . Dar naktinis prakaitavimas is proto varo ir duju ejimas naktim per kuriuos pabundu nes suspazmuoja pilva nezinau kada normalei miegojau nakty ir nebevalgau nuo sesiu nieko mano maisto racijonas ryte kose priespieciai dziuvesis su arbata pietums sriubyte su krutinele vistos pavakarej troskintos darzoves ir vakarienej vel kose . aisku kartais nepavalgau 5kertus teiseina trys bet stengiuosi reguliarej is sveikai o pilvas nesiliauja . Paskutiniai tyrimai mano emilazes 98 yra bet nejauciu blogai nieko . Tai taip ir gyvenu .
Atsakyti
Sveika renatele! 4u.gif Amilaze tavo 98 tai cia yra normos riba bent pagal airius, iki 120 bet cia a-amilaze. Pankreatine amilaze turi buti rodos iki 60, tai kuri pas tave 98? valgai tu kiek rasai tikrai viska kaip ir priklauso, manau kaltininkas didziausias dabar yra tavo zarnynas verysad.gif Gali buti kad jis ir groja pirmu smuiku, del to ir kasa bludija verysad.gif
Atsakyti
Ir as patapau "kasininke". Viskas prasidejo nuo pirminio priepuolio, jog maniau, kad man sirdis sustreikavo. dauzesi taip, kad gulint jauciau kaip lova dreba, o skaudeti nieko neskaudejo. Tik dabar pagalvoju, kad budavo sunkus vakarai pavalgius, kai pilva ispucia iki begalybes, bet viska nurasydavau alia persivalgymui. Atsidurus ligoninej su sirdies ploto "spaudimu" padare kasos fermentu tyrima, kuris rode nedideli normos virsijima 112. Suleido lasaline ir paleido namo. Po savaites gavusi siuntima atsiguliau i ligonine issitirti. Diagnozavo poumi kasos uzdegima ir skrandzio uzdegima. viska kita liuks. o sirdis ir pulsas man jautesi istisai, net miegoti negaledavau, dar uzeidavo panikos priepuoliai, spaudimas ziauriai zemas, manydavau kad mirsiu... Galu gale is kelinto karto pamate is tulzies byrancias tas drumzles, nors akmenu niekaip nemate. antibiotikais apgyde pankreatita, dabar geriu Kreona ir nospa bei vaistukus, kurie tirpdo ta smeli. Aisku dietinis maistas. Kartias pavalgius pilvas issipucia iki pat krutines ir jauciu kaip ten lyg viskas sustingsta, atrodo net dujos nebeiseina. Bijau kozno skausmelio visose pusese. kasos dar neskaudejo, tik kepenu puse ir tulzi, kuris perejo i nugara.Skausmas siaubingas, kaip po radikulito. Nuvykau i greitaja pagalba, padare exoskopa, viskas tvarkoje, slapimo tyrimas geras. suleido nuo skausmo ukola ir paleido. Pasidalinkit kokius vaisius valgote? ka is saldumynu? ar koki sausinaini galima? as jau viska bijau i burna deti....
Atsakyti
Sveika jura! Negaliu pasakyti kad sveikinu prisijungus nes pati supranti kaip grieztai kasa mus kontroliuoja smile.gif Del maisto tai kuo maziau riebalu, astraus, kepto maisto. O daugiau paciai ant saves bandyti, nes vienam vienu produktu nepriima kitam kitu. Man asmeniskai nepriima pieno, cesnako, svieziu darzoviu kai kuriu, naturalios kavos. Sausainius valgau, pyragaiciu ne, vienu zodziu pagrindiniu baisumu tipo kepto, rukyto, astraus, marinuoto reikia vengti o daugiau pagal savo organizma. Dar pamirsau pasakyti kad negalima ankstiniu smile.gif Sekmes!
Atsakyti
o kaip su sportu? ar galima sportuoti? nes skaiciau kad reik vengti sunkaus fizinio kruvio.. ar jus sportuojate?
ar kam teko gerti vaistus, kurie tirpdo tulzies smeliuka, drumzles?ar geras poveikis buvo?
Atsakyti
Sveika jura! As nesportuoju, mano darbas fizinis, tik sunkaus nekilnoju smile.gif Vaistu tokiu negeriau ir nieko nepazistu kas butu vartojes smile.gif Kaip tavo sveikatele?
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 09 14, 19:57)
Sveika jura! As nesportuoju, mano darbas fizinis, tik sunkaus nekilnoju smile.gif Vaistu tokiu negeriau ir nieko nepazistu kas butu vartojes smile.gif Kaip tavo sveikatele?


Maniau,kad jau sveikstu, o is vos vos juntamu skausmu kazkur pilvo apacioje, nubegau i poliklinika pasidaryti amilazes tyrima del viso pikto... ir ka, siandien suzinojau kad amilzae vel pakilusi iki 140 sad.gif
aisku nuotaika sugriuvo ir kazka lyg kasos pusej siandien jauciu... bet vaistu jokiu, tik nospa... ar jau reikia susirupinti man del tos amilazes/?
Atsakyti
Sveika jura! Padidejusi amilaze yra del to kad nepasalinta kasos uzdegimo priezastis, t.y tulzies smelys tebera. Reikia gerti vaistus ir laikytis dietos, tik viena iseitis :)Renatele, kur tu pradingusi? Gal i lt isputei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 09 18, 19:05)
Sveika jura! Padidejusi amilaze yra del to kad nepasalinta kasos uzdegimo priezastis, t.y tulzies smelys tebera. Reikia gerti vaistus ir laikytis dietos, tik viena iseitis :)Renatele, kur tu pradingusi? Gal i lt isputei? smile.gif

Labutis anavjera . Ne dar vis sedziu uzjurye . Nezinau kokia jie emilaze man cia tikrina bet kiekvienu kartu paima po 4 buteliukus g.gif .Negaliu prisisneket bet siuo metu skausmu neturiu kasos . Ryt varau ekoskopo darytis vel ziures kasa ir tulzy . Bet geriau butu kad kompiuterine tomografija padarytu del to vargano pilvo . o taip tai gyventi galiu jau ir su pakiluse emilaze . Sugeriau antibijotiku doze del prakaitavimo naktinio bet sudas nepadejo visai tik paastrino pilvo skausma . Kaip tavo sveikata kaip tu laikaisi ?
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 09 18, 21:05)
Sveika jura! Padidejusi amilaze yra del to kad nepasalinta kasos uzdegimo priezastis, t.y tulzies smelys tebera. Reikia gerti vaistus ir laikytis dietos, tik viena iseitis :)Renatele, kur tu pradingusi? Gal i lt isputei? smile.gif


as jau beveik nieko nebevalgau, vaistus geriu nuo tulzies smelio... o rezultatas vis tiek amilaze.
O gali buti, kad tas amilazes keikis gali svyruoti? t,y. tai normos ribose, tai padideja, tai vel sumazeja?
Atsakyti
Sveikos varguoles! smile.gif Jura, manau kad amilaze laisvai gali svyruoti. Renatele, tau matyt taip ir jims daug buTeliuku nes jei rodo padidejima tikrina kad nebutu pakile kepenu fermentai taip pat. As jauciuosi kaip ir normaliai tik veida pradejo berti Tokiais smulkiais spuogeliais g.gif Vien zo vis kazkas naujo. Kaip tavo sanariai ir berimai?
Atsakyti