Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

Tiesa pasakius mane vinia truputi sokiravo ax.gif ,tiesiog gal del to kad spalvos man netinka (bet tai tik man) ,bet paemus kitu kambariu spalvas-viskas tvarkoj,matos seimininke neiskrito is savo skonio ir vonioj. Plyteliu pavinguriavimas.. Kodel ne,kazkiek daugiau darbo ar grazu tai ar ne,nezinau. Seip viskas tvarkoj su ta vonia. Oi,einu paziuresiu dar kaip plyteles suklijuotos..
Papildyta:
matau tik viena dalyka kuris man,nepatinka,tai kad sonuose siauros plyteliu juostos suklijuotos... Man ikalta i galva kad visalaik turi buti daugiau nei puse ir taskas,gal delto ir kliuva.. O beje,ziuriu plyteles tokios pat kaip pas mano sese ties vonia bigsmile.gif


Pati vonia tai tokia fainulka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 02 27, 23:54)
Rytoj,sendiena tingiu fotika traukti,eisiu jau miegot,dirbau visa diena..

Beje,is kokiu jus blokelu murisit dezute,koki sumustini naudosite?



okis.lauksim.
Siliblokas+ 25 cm neoporo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2011 02 27, 21:06)
čia jau 6 asmenims? o kokios maždaug montavimo kainos, na daug maž  mirksiukas.gif


Ne ra mazdaug pasakyti, nes kiekviena situacija skirtinga. Vien atstumai ivairus gali buti. Pas mane irengimas uz ~35 metru nuo iseinamojo vamzdzio is namo doh.gif , todel daug ir medziagu ir darbo reikejo.
O siaip tai kad nenusikosmonautinti tai is vienu nesirinkite (na gal issirinkite vienus kurie teisingaisiai snekes ir patikimesni bus), bet paskaiciavimus gaukite kad ir is keliu
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2011 02 28, 08:46)
okis.lauksim.
Siliblokas+ 25 cm neoporo smile.gif


Cia taip netoli pasyvaus namo su tokiais sluoksniais. \
KOdel siliblokas, o ne Arko?
Kodel Neoporas?
Kuom stoga ir kiek siltinsite, jei jau sienas taip galingai?

Taip siltinant ir rimtai ziurint i apsiltinima reikia svarbiausia neprisidaryti NEkokybes ir salcio tiltu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zojux: 28 vasario 2011 - 08:53
O as is tokiu statysiuos.. Neoporiniu..

Jau ismasciau kaip isvengti balokno salcio tiltu ir garazo perdengimo,turetus gautis labai silta bakuze. Dar langus gerus. Gaila kad pas megrame langu U verte bendrai paemus gaunasi 0.9-1,0 maziau kazin ar beisspaus,bet ir tai gerai smile.gif Dar su stogu ka daryt nevisiskai apsisprendziau,bet kad ne vata bus tai faktas..
Atsakyti
QUOTE(mamylio @ 2011 02 27, 21:43)
ikeliau jusu teismui antro auksto vonia,dabar laukiam duru bigsmile.gif


dėl tavo vonios pritariu biesui thumbup.gif Pastebėjau, kad parketas, kaip pas mane smile.gif
Kur užsakei duris?
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 02 28, 10:52)
Cia taip netoli pasyvaus namo su tokiais sluoksniais. \
KOdel siliblokas, o ne Arko?
Kodel Neoporas?
Kuom stoga ir kiek siltinsite, jei jau sienas taip galingai?

Taip siltinant ir rimtai ziurint i apsiltinima reikia svarbiausia neprisidaryti NEkokybes ir salcio tiltu.

Tiesiog norisi silto namo. Numatyta buvo Arko- bet situacija buvo tokia, kad gavom uz lita biggrin.gif Neoporo charakteristikos geresnes.Stogo sumustinis bus su poliuretano plokste ir neoporu +cerpe.(Cm zino MB biggrin.gif )
Del Nekokybes tai MB nutuokia , ka daro. mirksiukas.gif

QUOTE(biesas66 @ 2011 02 28, 11:02)
O as is tokiu statysiuos..    Neoporiniu..

Jau ismasciau kaip isvengti balokno salcio tiltu ir garazo perdengimo,turetus gautis labai silta bakuze. Dar langus gerus. Gaila kad pas megrame langu U verte bendrai paemus gaunasi 0.9-1,0  maziau kazin ar beisspaus,bet ir tai gerai smile.gif  Dar su stogu ka daryt nevisiskai apsisprendziau,bet kad ne vata bus tai faktas..

Na ir puiku. rolleyes.gif O kodel apsistojai ties Megrame?
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 28, 10:21)
Tiesiog norisi silto namo. Numatyta buvo Arko- bet situacija buvo tokia, kad gavom uz lita biggrin.gif Neoporo charakteristikos geresnes.Stogo sumustinis bus su poliuretano plokste ir neoporu +cerpe.(Cm zino MB biggrin.gif  )
Del Nekokybes tai MB nutuokia , ka daro. mirksiukas.gif
Na ir puiku. rolleyes.gif  O kodel apsistojai ties Megrame?



Man jie atrodo patikimi, patikimumas man svarbiausia. O dar zojxui jie itiko tai isvis liuks,esu ramus kaip belgas . Galima butu rasti ir pigiau,bet skupus moka dukart. Is kur poliuretano plokstes pirksit?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 02 28, 11:53)
Man jie atrodo patikimi, patikimumas man svarbiausia. O dar zojxui jie itiko tai isvis liuks,esu ramus kaip belgas . Galima butu rasti ir pigiau,bet skupus moka dukart.  Is kur poliuretano plokstes pirksit?

Pas mus irgi vienas is variantu+ pazistamu pora yra .
Plokste greiciausiai is Balex, jei nepavyks is lenku.Tik kad diedai net centu nenuleidzia- sako pas juos geriausia kaina ir taskas- nenori-nepirk doh.gif
Atsakyti
sveiki

apziurejau albuma smile.gif


seima labai grazus tapetai laiptines wub.gif prie laukiniu duru musu suoliukas toks pat ,tik mes pervilkome gobelena ir perdazeme ,nes netiko spalvyte kokia buvo musu


mamylio vonia man patiko ,mano megstama raudona spalvyte ,tik as nebuciau su geltona derinus blush2.gif
oi nemegstu pasirodo as nei geltonos, nei zalios spalvos unsure.gif
Atsakyti
Balsavimas dėl astuko baigtas, išsiunčiau slapuką.
Dėkoju balsavusioms ir balsavusiems smile.gif
Atsakyti
Ambre,prasom :

user posted image
user posted image
user posted image

O cia seip..darbu eiga smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki,

Pradėjom ir mes statybas tai bandysiu jungtis į temelę jei priimsit blush2.gif Statybos vykdomos bus link aukštelkės pusės. Susidūrėme su problema dėl stogo dangos. Gal galėtumėte suteikti informacijos kiek kainavo stogo danga. Pas mus 205 kvm stogo ir sąmata su bituminėm čerpėm gavosi 43 000...Gal yra turinčių betoninių čerpių stogą ar stogo dangą "Gotika" arba beasbestį šiferį?
Atsakyti