Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(MaGre @ 2011 09 14, 23:47)
ka vartoti kad sumazinti skrandzio rugstinguma ?  4u.gif

o is kur zinote, kad pas jus per didelis skrandzio rugstingumas? jums pamatuotas skrandzio sulciu PH ar sprendziate is to, kad atryjate rugsti i stemple? tai cia ne skrandzio rugstingumas .
Merginos, kai vaikas kosti, varskes kompresa deti ant krutines? o kai gerkle-ant kaklo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 16 rugsėjo 2011 - 12:57
QUOTE(Nidulia @ 2011 09 16, 13:56)
Merginos, kai vaikas kosti, varskes kompresa deti ant krutines? o kai gerkle-ant kaklo?

Taip 4u.gif

Kai jau labai kosti, tai aš ir ant nugaros ir ant krūtinės dedu kompresą 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif tikiuosi ir suaugusiems tinkamas sis budas?smile.gif
Atsakyti
As vakar isbandziau sunui varskes kompresa, per pietu miegeli. Tai po kompreso zymiai zymiai maziau bekoseja. Tik, kad sloga vel sustiprejo.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 09 16, 14:10)
aciu  4u.gif  tikiuosi ir suaugusiems tinkamas sis budas?smile.gif

Visiems tinkamas mirksiukas.gif Ir mažiems ir dideliems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 09 16, 13:56)
o is kur zinote, kad pas jus per didelis skrandzio rugstingumas? jums pamatuotas skrandzio sulciu PH ar sprendziate is to, kad atryjate rugsti i stemple? tai cia ne skrandzio rugstingumas .
Merginos, kai vaikas kosti, varskes kompresa deti ant krutines? o kai gerkle-ant kaklo?


sprendziu is to kad jauciu deginima, sunkuma skrandyje, kuris atsiranda man nuo tam tikro maisto ir tesiaisi ilgai, tyrimo metu skrandyje rado eroziju, padeda visokie Raniberlai ir t.t. bet tik tam kartui ir nesinori man tu vaistu ryti saujom, nors vaistinej mane tikino kad nuo sito "gerio" jokios arbateles nepades doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 09 16, 15:13)
sprendziu is to kad jauciu deginima,  sunkuma skrandyje, kuris atsiranda man nuo tam tikro maisto ir tesiaisi ilgai,  tyrimo metu skrandyje rado eroziju, padeda visokie Raniberlai ir t.t. bet tik tam kartui ir nesinori man tu vaistu ryti saujom, nors vaistinej mane tikino kad nuo sito "gerio" jokios arbateles nepades  doh.gif

pirmą jums reikia sureguliuot savo mitybą, čia pirmas toks gan didelis žingsnis link pasveikimo, antra, pilna nesąmonė kad tai neišgydoma schmoll.gif
Nepersivalgykite, valgykite geriau daž­niau, bet mažomis porcijomis ir svarbiausia reguliariai.Nevalgykite 3 val. iki miego. Iš gėrimų apribokite kavą (max du puodeliai per dieną), venkite gazuotų gėrimų, vyno, alaus, stiprios arbatos, rūgščių sulčių, nes jie dar labiau didina rūgštingumo išsiskyrimą.
O iš gydimo metodu, tai:
-linų sėmenys, juose ypač gausu gleivių, kurios mažina skrandžio rūgštingumą bei apsaugo gleivinę. Sėmenų gleivės silpnina toksinių medžiagų poveikį, apsaugo virškinamąjį traktą nuo dirginimo, slopina uždegimą.
-mineralinis vanduo, geriausi šarminis(Vytautas, Birutė, Boržomi). Jį reikia gert šilta, dideliais gurkšniais maždaug po puse stiklinės 1 val. prieš valgį. Šiltas mineralinis vanduo, patekęs į skrandį, slopina skrandžio sulčių išsiskyrimą.
-lygiomis dalimis sumaišyti mėtas, ramunėles ir kietį, gert tokią arbatą po stiklinė 1 val. prieš valgį.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 09 15, 17:16)
Jei norit turėt geru rezultatu, reikia žiūrėt save, mažiau stresuot, žiūrėt ką valgot... O iš natūralių vaistu:
mišinį gerti po 1v.š. du kartus per dieną valandą prieš valgį, gydymosi trukmė 2mėn.
-gerti spanguolių sultis, sumaišytas su burokėlių sultimis
-lygiomis dalimis sumaišyt burokėlių sultis/morkų sultis/krienų sultis/medaus
Nepakenks kasdien išgerti bent po puodelį krapų sėklų ar/ir čiobrelių arbatą, valgyti salierų arba gerti jų sultis, ko daugiau valgyti varškė, vietoj cukraus vartoti medų ir riboti druskos kiekį.
 
Geras homeopatas padės  4u.gif



Aciu visoms kas parase patarimu. Stai einu krapu arbatos plikyti pradziai smile.gif .

Gal zinote gera homeopata, kuris sugebetu su aukstais kraujo spaudimais susidoroti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2011 09 16, 17:02)
Aciu visoms kas parase patarimu. Stai einu krapu arbatos plikyti pradziai smile.gif .

Gal zinote gera homeopata, kuris sugebetu su aukstais kraujo spaudimais susidoroti?  ax.gif

Prašom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 09 16, 16:13)
sprendziu is to kad jauciu deginima,  sunkuma skrandyje, kuris atsiranda man nuo tam tikro maisto ir tesiaisi ilgai,  tyrimo metu skrandyje rado eroziju, padeda visokie Raniberlai ir t.t. bet tik tam kartui ir nesinori man tu vaistu ryti saujom, nors vaistinej mane tikino kad nuo sito "gerio" jokios arbateles nepades  doh.gif

jei deginimas skrandyje-gali buti, kad rugstingumas padidejes. Pasidarykite skrandzio rugsties PH
Jums negalima valgyti maisto, nuo kurio deginima jauciate, negalima juodos duonos ir .t.)
Labai tinka islandines kerpenos arbata, nors ji labai karti. Tinka visos arbatos ir saknys, kurios yra karcios.
Erozijas ir opas sutvarko linu semenu nuoviras, siulyciau sias selenas nuvirimui , galima kaitalioti su avizu nuoviro gleivemis.
http://rifarma.lt/pr...menys_bioflax_r
( klijukai gaunasi) ant tuscio skrandzio pusvalandis iki valgymo. Pusryciams avizu dribsniu kose (as virdavau su pienu)
Neseniai buvau labai sudirginusi skrandi, tai kankinausi kaip reikalas-greitai emiausi dietos, islandines kerpenos, molio gerimo ryte, aliejaus gerimo ir avizines koses. ieskojau info. Idesiu nuorodas kurias radau , gal ka rasite sau
. (ten paciuose straipsniuose yra dar nuorodu. Tik visko uz gryna piniga nepriimkite, paskaitinekite, gal kaprisitaikysite sau)
http://sveikatossalt...ml#comment-9577

http://sveikatossalt...azinti-313.html

http://sveikatossalt...ausvyra-18.html

http://sveikatossalt...ausvyra-18.html

prisikasiau net iki kvepavimo pratimu, nuimaciu negalavimus0man padejo smile.gif
http://sveikatossalt...ausvyra-18.html

Natuliuncik teisingai sako apie silta mineralini (butent taip kaip ji parase )
Dar prisiminsiu ka skaiciau apie saltalankiu alieju.
Dar pridursiu labai svarbu dalyka:
kai mane buvo priciupes skrandis-labai laikiausi maisto derinimo principo ir labai skaiciavau laika tarp valgymu, kad butu maistas jau suvirskintas ir nedeciau i skrandi nieko ant dar nesuvirskinto maisto.
Viskas praejo per 10 dienu , o jau maniau, kad niekada negalesiu skanesnio kasnio suvalgyti, teks koseriniu maistu maitintis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 16 rugsėjo 2011 - 20:21
Vyrui skrandžiui buvo nustatyta diagnozė-erozijos, gastroezofaginis refliuksas, dar kažkas prie to pačio, neatsimenu. Tai va pagėrėm ajero šaknų. Bet labai pagerino būklę bulvių sultys - kasryt daviau apie pusę litro ką tik išspaustų sulčių, tada šiltą pūslę ant skrandžio ir dar pusvalandį pagulėti. Dvi savaites kasdien. Radau receptuką kažkokioj knygoj-gal Tombako? Tai metus be ypatingų nusiskundimų prabuvo. Pats labai džiaugėsi, kad padėjo toks paprastas dalykas(aišku ne jam bulves spaust reikėjo tongue.gif ) Dabar laikas vėl palepint - kol derlius šviežias.
Atsakyti
labai Jums aciu uz patarimus del rugstingumo bigsmile.gif , o rugsciu tyrimas tikriausiai daromas tik ryjant zarna ? man sita procedura baisesne uz gimdyma unsure.gif

Visai buvau uzmirsusi linu semenis doh.gif , kazkada esu gerus, susimaliau su kavamale, is vakaro uzplikindavau sauksciuka karstam vandenyje, ryte isgerdavau.

Nidulia, ar gerete ta zaliaji moli ? Skaiciau apie ji ir labai sudomino, o jei dar ir nuo situ bedu padeda tai tikrai reikes nusipirkti bigsmile.gif

Atsakyti