Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(Nidulia @ 2011 12 10, 20:36)

Paskaiciau, kad i jo sudeti daugiausiai ieina senos lapai, nuo kuriu man buvo raizantys pilvo skausmai (geriau vasara ju arbata). Plius, sako, priklausomybe vystosi nuo senos.. g.gif
Atsakyti
su senos lapais reikia elgtis labai saikingai:)
Atsakyti
Išbandyti šalinimo problemų sprendimo būdai:
susmulkinti (sumalti ar smulkiai supjaustyti) džiovintas slyvas ir sumaišyti su aliejumi.Geriausia koks nors natūralus,kokybiškas aliejus.Proporcijų nežinau.Aliejaus pyliau tiek,kad slyvos ,kaip čia pasakius,būtų gerokai apsivėlę aliejumi,bet nemirktų.Iš pat ryto,dar nieko neturėjus burnoj,po šaukštą vartoti.Problemą galutinai išsisprendė maždaug po 2 savaičių kasdienio vartojimo ir paskui dar palaikomasis,tipo,kada prisimenu.Nesišalinimo problema jau buvo įsisenėjusi,žmogus,kuris vartojo,pradžioje, šį metodą kategoriškai neigė ir tik šiaip,kad atstočiau,tiesiog pabandė.Išsivystė sąlyginis refleksas ir jau daugiau nei 2 metai problemos nėra.Beje,šią receptūrą ar kaip čia įvardijus,man pasakė Jadvygos Balvočiūtės ūkio darbuotoja.
Deja,man šis metodas nebuvo efektyvus.
Mano asmeniškai išbandytas ir pasiteisinęs metodas:vakare 8 džiovintas slyvas sudedame į stiklinę,užpilame kefyru ar pasukomis,paliekame per naktį kambario temperatūroje.Ryte atsikėlus pirmas darbas išgerti tą kefyrą ir suvalgyti slyvas.Paskui vėl 8 džiovintas slyvas sudedame į stiklinę,užpilame kefyru ar pasukomis,paliekame per dieną kambario temperatūroje.Vakare,prieš einant miegot,suvartojame ir vėl "užmerkiame"slyvas kefyre/pasukose.Interneto platybėse šis metodas įvardijamas,kaip žarnyno valymas.Kažkada aš šį metodą ir bandžiau,kaip labai švelnų žarnyno valymą,kiek išvalė žarnyną nežinau,bet nešalinimo problemą tikrai išsprendė thumbup.gif
Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
apie salinimo refleksa yra internete straipsniu-kaip ji ugdyti jei sutriko. Su slyvom, manau, geras metodas.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 12 10, 21:59)
todel ir oziuojasi veido oda, kad toksinai tersiais organizmas. Susimakaluok ta mano misinuka ir pagerk savaite bent, Jei,kol kas, negali, pagerk saulegrazu alieju rytais , tusciu skrandziu po sauksta.

Nidulia, o kodėl būtent saulėgrąžų geriausia?
Atsakyti
nezinau, bet butent saulegrazu aliejus rekomenduojamas prie tokiu problemu:)
Putino uogos taip pat talkina siam reikalui, tai is asmeniniu pastebejimu.
Pameginsiu rasti ta straipsni, kur rasoma, kaip grazinti refleksa tustintis rytais-kiekviena ryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 11 gruodžio 2011 - 00:39
QUOTE(Rikara @ 2011 12 10, 22:26)
Mano asmeniškai išbandytas ir pasiteisinęs metodas:vakare 8 džiovintas slyvas sudedame į stiklinę,užpilame kefyru ar pasukomis,paliekame per naktį kambario temperatūroje.Ryte atsikėlus pirmas darbas išgerti tą kefyrą ir suvalgyti slyvas.Paskui vėl  8 džiovintas slyvas sudedame į stiklinę,užpilame kefyru ar pasukomis,paliekame per dieną kambario temperatūroje.Vakare,prieš einant miegot,suvartojame ir vėl "užmerkiame"slyvas kefyre/pasukose.Interneto platybėse šis metodas įvardijamas,kaip žarnyno valymas.Kažkada aš šį metodą ir bandžiau,kaip labai švelnų žarnyno valymą,kiek išvalė žarnyną nežinau,bet nešalinimo problemą tikrai išsprendė thumbup.gif
Tai tiek 4u.gif

thumbup.gif kažką panašaus( tik užpildama gyvų jogurtų) dariau ir dabar darau kai prisimenu grynai intuityviai, nes ir skanu buvo ir kaip ir pusryčiai gaudavosi, nes man gan sunku pavalgyt rytais blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2011 12 11, 00:37)

Putino uogos taip pat talkina siam reikalui, tai is asmeniniu pastebejimu.


Nuoviras putino uogų su medumi padeda nuo viduriavimo, o nuo vidurių užkietėjimu reikia 3-4 kartus per dieną suvalgyti po 1 valgomą šaukštą putino uogų pusę valandos prieš valgįsmile.gif
Atsakyti
Rikara klausimas jums ax.gif Radau labai įdomu dantų balinimo būdą su aliejumi, principas t.p. kaip jus skalaujat tą aliejų burnoj, tik po procedūros reikia papildomai perskalaut burną su himalajų druskos tirpalų g.gif Ar jus pastebėjot kokį poveikį?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 12 11, 02:37)
nezinau, bet butent saulegrazu aliejus rekomenduojamas prie tokiu problemu:)
Putino uogos taip pat talkina siam reikalui, tai is asmeniniu pastebejimu.
Pameginsiu rasti ta straipsni, kur rasoma, kaip grazinti refleksa tustintis rytais-kiekviena ryta.

Ačiū 4u.gif Būtų smagu, jeigu rastum
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 12 11, 11:26)
Rikara klausimas jums  ax.gif Radau labai įdomu dantų balinimo būdą su aliejumi, principas t.p. kaip jus skalaujat tą aliejų burnoj, tik po procedūros reikia papildomai perskalaut burną su himalajų druskos tirpalų  g.gif Ar jus pastebėjot kokį poveikį?


nataliuncik,
Jūs turbūt turite omenyje apie taip vadinamą aliejaus čiulpimą/skalavimą kol aliejus tampa baltas ir skystas,kaip pienas.Šį metodą aš naudoju,kaip toksinų surinkimo,antibakterinį metodą,bent jau aš taip įsivaizduoju.Apie dantų balinimą nė minties neturėjau.Nors abejočiau,kad nerafinuotas saulėgrąžų aliejus galėtų turėti tokių savybių g.gif .Pradėjus naudoti šį metodą, dėl gan tamsios neraf.saulėgrąžų aliejaus spalvos,nuogąstavau,kad dantys nepradėtų geltonuoti doh.gif .Tai pasidariau tokį mišinuką:ger.soda,paprasta druska,šiek tiek džiov.labai smulkaus baziliko.Minėtu mišiniu po aliejaus procedūros valydavau dantis.Ir kurį laiką įdėmiai žiūrėjau ar negeltonuoja dantys.
Išvada: dantys tikrai negeltonuoja,bet kad šviesėtų irgi nepastebėjau g.gif .
Nors tą mišinuką vartojau gan neilgai,kol įsitikinau,kad nuo aliejaus dantys negelsta.
Jūsų paminėtas metodas-aliejumi balinti dantis mane labai sudomino.Būčiau dėkinga 4u.gif ,jei pasidalintumėte info.Įdomu,kokia minėto aliejaus sudėtis?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti