Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 5

Isarchyvuoti man nepavyko. Iejus i archyva is kokio 16 karto ir man kai kurias dainas atidare, bet norint paklausyti reikia ranka ivedineti koda doh.gif O kaip perkelti i kompakta isvis neisivaizduoju blush2.gif Jei galit ikelkit i savo puslapiuka, ten paprasciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurausra: 19 gruodžio 2011 - 13:08
tuoj sukrausiu.
as tai atsidariau faila,ten kur rodo kokios win yra dainos,tada visadas paryskinu ir su pelyte perkeliu i desktopa.tada praso slaptazodzio.ivedu ir viskas.
dabar kjraunu...
Atsakyti
Acu merginos uz pagalba!!! Daineles radau kitur ir parsisiunciau.Dabar galesim dainuoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
saunuol,.tada ja uir nbekrausiu...........
Atsakyti
Noreciau pasidalinti lopsiniu radijo nuoroda, gal si jauku vakara atnes sypsena i namus ax.gif
http://www.lopsiniuradijas.lt/
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Aš vėl dėl to paties ax.gif Gal kas turite SPINDULYS - SVAJONIU ŠALIS cd? Labai norėtumėme parsisiųsti (senos nuorodos neleidžia atidaryti) smile.gif

Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
Pagauki krintančią snaigę,
Sugniaužki ją delne.
Tegul linksmybės Tau nesibaigia,
Įsivaizduok, kad gyveni tu sapne..

Su kerinčiom Šv. Kalėdom!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2011 12 05, 20:03)
Taja - Lopšinės
Čia yra ir aa pupa  mirksiukas.gif



o koks slaptazodis? blush2.gif aciu


Papildyta:
QUOTE(laurre @ 2011 12 28, 17:01)
o koks slaptazodis?  blush2.gif  aciu

aciu, radau 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos!su naujais metais!1
norejau paklausti gal kas turi daug bet daug romo dambrausko dianu?
as po viena bandau persisiusti...be tmanau,kad ilgai labai uztruksiu....
tia norejau paklausti,gal kas turi kokia albumeli kur yra daug daug dainu...aisku nezinau ar pavykltu susirinkti visas...cia jo discografija...bet manau,kad visu nepavyks atrinkt...
http://www_dambrausk...iskografija.php
blush2.gif
Atsakyti
su naujais metais su nauja laime!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 01 sausio 2012 - 18:30
QUOTE(*Nerutė * @ 2011 11 08, 08:03)


Su naujais!

Buciau dekinga, jei kas padetu sias daineles parsisiust, nes taip ir neissprendziau problemos, negroja atsiustuju nors tu ka, sako blogi failai, mano Media Player naujausias, turetu grot visus failus.
Atsakyti
liepsnele:o tu pabandyk taipo:
isryskink viska,na kai nori pvz perkelti daug failu,viska isryskini,pasidaro viskas melyname done,tada rinkis kopijuoti is virsutinesje lenteleje esanciu nuorodu.
matai ten yra +prideti;-isarchyvuoti,v - patikrinti ir dvi rodykles :viena tokia pertraukta,parasyta kopijuoti.tai va,kopijuoji i kuria nori vieta,ivedi salpatzodi ir tau perkopijuoja.

nerute:o gal yra kokia kita galimybe kur kitur juos ikelti...nes as pati bandziau parsisiusti,ir man nepaleidzia grotuvas....nei su wmp,nei su real,gal reikia vlc?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 02 sausio 2012 - 11:40