Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 5

QUOTE(volpe @ 2011 09 08, 17:39)
antroji dainele yra :
KAPITONAS FLINTAS :[IRATU MANKSTA
http://nulinis5.myli.../file/2605/5248

O pirmoji dainele ta i:SPALVOTI NYKSTUKAI. bet tikrai nezinau kur ja rasti......

Sveiki,

Parsisiunčiau, bet man nepasileidžia ši dainelė verysad.gif Gal kas galėtumėt dar kartą ją įdėti parsisiuntimui iš naujo? g.gif
Atsakyti
o kodel neatidaro?praso passwordo?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 05, 21:20)
Labai labai reikia pagalbos. Gal turite dainelę apie Raudonkepuraitę ir galite pagelbėti?  Būsiu dėkinga.

http://www.youtube.c...h?v=fd33YISHQrU
Čia yra dainelė jei šitos jums reikia , mirksiukas.gif , galit susikonvertuot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2011 12 06, 13:56)
Sveiki,

Parsisiunčiau, bet man nepasileidžia ši dainelė  verysad.gif Gal kas galėtumėt dar kartą ją įdėti parsisiuntimui iš naujo?  g.gif

Kapitonas Flintas
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2011 12 06, 18:01)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites, gal galite man padeti? 4u.gif Ieskau albumelio, kuri turejau pries kokius 2m. is kazkur parsisiuntus. Ten sudetos visos pop. dainos tokios kaip: du gaideliai, viru viru kose, tindi rindi riuska... Maza mergaite ir berniukas atrodo idainuoja. Taip profesionaliai ir aranzuotes grazesnes. Gal kas ji dar turite? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2011 12 16, 11:53)
Labas mergaites, gal galite man padeti?  4u.gif  Ieskau albumelio, kuri turejau pries kokius 2m. is kazkur parsisiuntus. Ten sudetos visos pop. dainos tokios kaip: du gaideliai, viru viru kose, tindi rindi riuska... Maza mergaite ir berniukas atrodo idainuoja. Taip profesionaliai ir aranzuotes grazesnes. Gal kas ji dar turite?  ax.gif

Populiariausios vaikiškos dainelės cd
SLAPTAŽODIS - my.opera.com/shedeuw
Atsakyti
ACIU, NERUTE!!! mirksiukas.gif Butent sitos daineles thumbup.gif Tikrai nesitikejau, kad kazkas atsilieps. Isarchyvavau, bet kazkodel neatidaro, praso slaptazodzio prie kiekvienos dainos ir rezultate neatidaro. Rodo klaida. Cia pas mane kompe kazkas ne taip? g.gif O jas irasyti i cd galima?
Papildyta:
WinRar programa raso, kad gali buti blogas slaptazodis? Cia ta visa ilga reikia suvesti? my.opera.com/shedeuw

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurausra: 19 gruodžio 2011 - 09:51
Sveiki 4u.gif
4u.gif mačiau pardavime Telebimbam cd su video klipais. Jo tikriausiai parsisiųsti nėra galimybių? Kainuoja ne mažai, o aš norėčiau įsikelt į USB ir per televizorių vaikams rodyti. Tikriausia nusipirkus diską nebūtų leidžiama tai padaryt?
Patarkite, vaikai laibai nori, būtų nebloga dovanėlė smile.gif

Ačiū
Atsakyti
Kurausra,
slaptazodi geriau nukopijuoti ir iklijuoti

Naira,
yra programos, kuriomis galima tai padaryti, bet gal kas turi.
Atsakyti
Dilgyne, tai gi va, kad slaptazodi nukopijuoju ir iklijuoju... Nepadeda g.gif

Atsakyti
kurausra:o tu pabandyk pati yrasyti visa slaptazodi.
as pabandziau parissiusti ir isarkyvuoti,pavyko.
jei nepavyks sakyk,ku nkitur sukelsim
as turiu ir mylivepage,ten yra daug daineliu,tai jei ka ten ir sitas galesiu sukelti.
http://agne1233.myli...com/file/index/
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2011 12 19, 11:45)
Kurausra,
slaptazodi geriau nukopijuoti ir iklijuoti

Naira,
yra programos, kuriomis galima tai padaryti, bet gal kas turi.


Dėkoju už atsakymą. O gal žinote, ar tų Telebimbam diskų parsisiųsti iš kur nors galima? wub.gif

Ačiū
Atsakyti