Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Šiaip yra tokia muzikinė pasaka "Iš kur atsiranda vaikai". Maniškei kol kas pakanka paaiškinimo, kad iš dangaus sėklytė įkrenta į pilvęlį ir ten pasisėja biggrin.gif
O kai bus vyresnė, manau, ta pasakaitė pagelbės kažkiek blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terbelė: 14 kovo 2008 - 13:38
Aš savajai sakau,kad mes su tečiu viena karta užsinorėjos vaikelio, nuejom į parduotuvę, prisipirkom pačiu skaniausių saldainių, fruktų ir t.t. atsisėdom ir sulipdinom ją. Jai patinka rolleyes.gif
O man atsimenu mama pasakojo, kad nuejo su tečiu į parduotuvę ir tėvas išsirinko mane, a mama norėjo negriuko lotuliukas.gif berniuko.
Atsakyti
Panašiai sūnui aiškinau, kad vaikučiai gimsta iš mamos pilvelio.
Sudėtingiau buvo, kai viename filme pamatė besimylinčius ir paklausė: "o ką jie čia daro?" Pasimečiau ir apsimečiau, kad neišgirdau, perjungiau kanalą sakydama, jog pamiršau, kad jo filmuką rodo. Tuo metu klausimą pamiršo. Bet ką sakyti toliau??? Vaikui 5 metai. Psimečiau labai.
Gal padėsit, mamytės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 22 birželio 2008 - 14:41
Žino, kad iš manes. Bet kaip neklausė, o mes dar nieko neaiškinome.
Atsakyti
Klusineja aisku. Atsakau, kad biologijos pamoku palauktu, dar per jauni tai suprast. Vyro atsakymas - meile biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutore: 17 liepos 2008 - 22:26
Na mano penkemetei aišku, kad vaikai gimsta iš pilvuko. Tik ji dabar susirūpino, kodėl kai ji gimė sesė pasiliko pilvuke ilgiau lotuliukas.gif
Atsakyti
o manoji matė kartą,kad moteris gimdė(aišku nerodė ten visko,tik tą patį faktą),tai ji atsisuko į mane ir sako:"Kokia nesąmonė,negi vaikai pilve būna?Aišku,kad ne.(ir pati atsakė biggrin.gif )Na ir pasibaigė viskas ax.gif Tam kartui rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
As saviskiui paaiskinau, kad vaikeliai atsiranda mamytes pilvuke, ten auga, o paskiau daktaras padeda juos isimt :)smulkmenu neklausinejo ir neigilino smile.gif
Atsakyti
Pasakojau savo trimečiui, kad kai mamytė su tėveliu labai myli vienas kitą, tada pas mamytę pilve pradeda augti vaikutis iš mažos sėklytės smile.gif Kai vaikiukas paauga, daktaras padeda išimti jį iš pilvo.
Dabar stebi mano didėjantį pilvūzą nestuke.gif ir žino kas ten yra. Klausimas iškilo kartą tik KAIP išims. Paaiškinau, kad įsius užtrauktuką į pilvą ir atsegęs išims ax.gif

Melagystės nieko gero neduoda. Bent kažkiek tėvų pasakojimai turi būti arčiau tikrovės. Penkiamečiai seniai iš draugų sužinoję ir ne kokias istorijas. Tikrina, ar tėvai jiems pasakys ir ar verta jais pasitikėti liezuvis.gif
Atsakyti
Mano vyrukas būdamas trejų kartą paklausė iš kur aš jį gavau, tai aš papasakojau, kad kartą vaikščiodama Akroolyje, vienoj parduotuvėj ant lentynos pamačiau mažą berniuką, labai norjau lėliuko, tai ir nusipirkau tongue.gif Tuokart jam ši istorija paliko didelį įspūdį, tai vakarais atsigulęs miegot vis prašydaavo, kad dar kartą papasakočiau lotuliukas.gif Bet kai pastojau su antrą kartą, tai pasakiau kad kai mamytė ir tėvelis myli vienas kitą, tai pilvelyje atsiranda lėliukas, kuris užauga, o poto daktarai jį išima iš mamos pilveli.. Na kadangi toks sutapimas, kad padarė cezario pjūvį, ir jis poto pamatė, kad pas mamą yra žymė, tai dabar visiems pasakoja, kad vaikai pas mamą pilve užauga, o poto daktaras prapjauna ir išima thumbup.gif Daugiau detalių kaip ir neklausinėjo.. ir kažkaip pamiršo tą pasaką, kai aš jį parduotuvėj nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
Kiek buvo metuku mano vaikeliui nepamenu kai papasakojau is kur atsiranda vaikai(dabar jam 4,7m.).Bet papasakojau beveik tiesa,kad mes su teciu mylejom viens kt apsizenijom tada is seklytes pradejo augti vaikutis,o veliau daktarai ji iseme.Papasakojau kad sparde man pilvuka,kad kai as valgydavau,begdavo maistelis pro slangele ir jis pavalgydavo(nes buvo klausimas,kaip as valgiau biggrin.gif )
Kt jam pasakodavo kad mes ji su teciu pirkom,darze radom,bet labiausiai patiko mano istorija,kad atsirado pilvelyje biggrin.gif
Atsakyti
mano vyresneliui dabar 4,5, bet dar pries gimstant broliui, jis mate didejanti pilveli, ir jam aiskindavom kad pilvelyje auga brolis smile.gif jam kol kas uztenka tai zinoti, kad vaikai gimsta is mamytes pilvelio. pamenu toki ivyki. sveciavomes pas vyro gimines, kai antrajam sunui buvo apie 6 men. ir kai iejom i tu giminaiciu namus, jie paklause vyresnelio, is kur brolis atsirado. o jis taip ramiai rimtai atsake, kad is mamos pilvelio. ir nesutriko, nepasimete, tai patiko ne tik mums su vyru, bet ir giminaciams smile.gif sako, ot dabar kokie protingi vaikai biggrin.gif
Atsakyti