Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

esant labai tvirtam gruntui kokius pamatus geriausia daryt? Juostinius su rostverku?
Atsakyti
QUOTE(Bingo @ 2012 02 06, 19:28)
maciau, bet tas pasiulymas visai nekonkurencingas ivertinus mano pastaba. Nes klausimu turbut nekyla, ka rinktis, kai kaina beveik ta pati: ar nezinoma kreivarankiu brigada is skelbimu, ar zinoma firma, dirbancia ne vienus metus. Aisku, nenoriu supeikti to pasiulymo ir tikrai nevertinu ju darbu kokybes, nes nei maciau nei zinau, bet bendru atveju, tai si taisykle tikrai galioja.



Na jeigu, (atsitiks taip),kad kaina skirsis tik keletą tūkstančių litų- net klausimų nekils pas ką darytis pamatus, ar rimtoje firmoje, ar per skelbimus, pas „kreivarankius“. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2012 02 06, 20:05)
Man tai keista kaip Jum dare projekta be grunto tyrymu ir keista kaip firma pateike samata ...  doh.gif
Jei jau rasot ,kad pas jus molis molis ir vel, tai gal nereikia 2.5m poliu o uztektu 1.5--1.8m ar 2 m....  smile.gif




Atsitiko taip;
Buvau susiprojektavęs anksčiau namą kitoje vietoje, ten buvo; (grunto tyrimas ir visas baigtas projektas su statybos leidimu),bet taip ir ten nepradėjome statyti.....
Pasitaikė sklypas žymei geresnėje vietoje. (plius ten gruntas buvo labai prastas "plavūnas" žiaurus. biggrin.gif ) pasidarėme naują projektą. (anas jau nepatiko, norėjosi geriau ..... biggrin.gif ), bet grunto tyrimu kažkaip šitame (gal per skubėjimą, gal noro mažiau buvo) nepadarėme...
Aplik namai, visi molis molis...
Konstruktorius tikriausiai su rezervu pažiūrėjo.
2.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2012 02 06, 19:05)
Man tai keista kaip Jum dare projekta be grunto tyrymu ir keista kaip firma pateike samata ...  doh.gif
Jei jau rasot ,kad pas jus molis molis ir vel, tai gal nereikia 2.5m poliu o uztektu 1.5--1.8m ar 2 m....  smile.gif



Labai paprastai, pamatu brezinyje ziureti kur yra pastabos, ir ten garantuoju bus prierasas, " pamatai, suprojektuoti , tokiam ir tokiam gruntui , pradejus kasimo darbus, grunto salygas ir projekta tikslinti " o kadangi tiksnimo niekas nedaro, tai ivykus kokiam nors sienos skilimui .. architektas ar konstruktorius atsakomybes nenesa. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliusu @ 2012 02 06, 19:09)
esant labai tvirtam gruntui kokius pamatus geriausia daryt? Juostinius su rostverku?


Tvirtas gruntas, skamba panasiai kaip ir grazus namas.Realiai tai nieko nesako,reikia grunto stiprumo skaiciuku.
Juostiniai yra savaime su "rostverku" kadangi eina betonine pamatu juosta pagal namo perimetra , o greztiniai, dauguma poliu kurie yra suristi neaukstu takim 0,6-0,5 m , "juostiniu pamatu " smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2012 02 06, 20:57)
Atsitiko taip;
Buvau susiprojektavęs anksčiau  namą kitoje vietoje, ten buvo; (grunto tyrimas ir visas baigtas projektas su statybos leidimu),bet taip ir ten nepradėjome statyti.....
Pasitaikė sklypas  žymei geresnėje vietoje. (plius ten gruntas buvo labai prastas "plavūnas" žiaurus. biggrin.gif ) pasidarėme naują projektą. (anas jau nepatiko, norėjosi geriau .....  biggrin.gif ), bet grunto tyrimu kažkaip šitame (gal per skubėjimą, gal noro mažiau buvo) nepadarėme...
Aplik namai, visi molis molis...
Konstruktorius tikriausiai su rezervu pažiūrėjo.
2.gif


Kokiame miesta jusu sklypas?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2012 02 07, 12:52)
Kokiame miesta jusu sklypas?
blush2.gif

Bukte atidesne 4u.gif ,avatare parasyta Kaunas ,kaip ir pas jus Siauliai ...
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2012 02 07, 11:52)
Kokiame miesta jusu sklypas?
blush2.gif


Sklypas Kaune, aš irgi Kaune, (ieškausi kas pamatus įrengs Kaune biggrin.gif ) Kodėl klausiate? bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 07 vasario 2012 - 16:47
QUOTE(korida @ 2012 02 07, 17:46)


......... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robertinas 125: 07 vasario 2012 - 16:52
Kaip rašiau ankstesniuose postuose, “galvoju ar eiti derėtis“ Nuėjau derėtis. biggrin.gif daug kalbėjomės ir susitarėm dėl teigiamo sprendimo. Viskas bus įrengta, pagal konstruktoriaus parinktas armatūras medžiagas, projekto brėžinius.

Pamatus įrengs viena iš gana rimtų jei ne rimčiausiu firmų Kaune. (40vnt. polių,/ diametras/ 0,40 m. / 2,5m. gylio. Ir + Rostverkas 74 metrai ilgio, 0,45mm x 60mm trisluoksniai sienai) ir kainuos 25 000lt.
Su antrais nesiderėjau. ( prašė dar virš 30000 ,- sakė, beveik savikaina, plėšikas- g.gif )
Kaip jums atrodo?
Mano manymu nesakyčiau, kad labai pigiai - tačiau, kad kaina proto ribose?.
bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
kiek betono kubu?
Ar ieina zemes darbai, uzpylimas, siltinimas ?
Vidines sienos irgi ieina?

Siaip dalinkit kaina is betono kubu skaiciaus, jei pasiekiat kazka panasaus apie
800 lt / m3 tai kaina proto ribose.

P.S. Kaune tik viena rimciausia firma, bet Jus turbut ne joj sutaret smile.gif Projektana. Nors irgi girdejau, neblizga siais laikais ji smile.gif



QUOTE(Robertinas 125 @ 2012 02 09, 12:34)
Kaip rašiau ankstesniuose postuose,   “galvoju  ar eiti derėtis“ Nuėjau derėtis.  biggrin.gif   daug kalbėjomės ir susitarėm dėl teigiamo sprendimo. Viskas bus įrengta, pagal  konstruktoriaus parinktas armatūras medžiagas, projekto brėžinius.

Pamatus įrengs  viena iš gana rimtų jei ne rimčiausiu firmų Kaune.  (40vnt. polių,/ diametras/ 0,40 m.  / 2,5m. gylio. Ir  + Rostverkas 74 metrai ilgio, 0,45mm x 60mm trisluoksniai sienai)  ir  kainuos  25 000lt.
Su antrais nesiderėjau. ( prašė dar virš 30000 ,- sakė, beveik savikaina, plėšikas-  g.gif )
Kaip jums atrodo?
Mano manymu nesakyčiau, kad labai pigiai - tačiau, kad kaina proto ribose?.
bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaDeizy: 09 vasario 2012 - 12:43
QUOTE(AnaDeizy @ 2012 02 09, 13:41)
kiek betono kubu?
Ar ieina zemes darbai, uzpylimas, siltinimas ?
Vidines sienos irgi ieina?

Siaip dalinkit kaina is betono kubu skaiciaus, jei pasiekiat kazka panasaus apie
800 lt / m3 tai kaina proto ribose.

P.S. Kaune tik viena rimciausia firma, bet Jus turbut ne joj sutaret smile.gif Projektana. Nors irgi girdejau, neblizga siais laikais ji smile.gif


Be žemes darbu...

Ne pati , o viena rimčiausiu. O apie blizgėjimą neblizgėjimą gal geriau ne/ mums spęsti. drinks_cheers.gif biggrin.gif
Rostverko kubus galima dalinti, (pasitikrinimui) o gręžinių tai tikrai negali taip skaičiuoti .....
O geriausia turbūt pasitikrinti, kai duodi skaičiuoti (pagal pamatų projektą) ............ mano atveju kažkaip visi skaičiuoja virs 30000,-
O jeigu/ar kai/ darysite ir jeigu samdysite (ote) firma, tai dar labai drysčiau suabejoti apie tuos 800lt/kub ar kas darys. Panasiai ir aš skaičiavau, bet pasirodo relybė truputi kitokia. biggrin.gif




4u.gif
Atsakyti