Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

QUOTE(pasiutes @ 2012 06 01, 19:50)
na gerai, pridekime dar 320 lt uz 18m3 masina smile.gif drinks_cheers.gif


Mano 72m rostverka 60cm aukscio, uzpilt reikejo 14m3 x 4 (na gal 3.5).

O tai kokiu ten polistirolu, armaturu, hidroizoliaciju aisku nedejai?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 06 01, 20:40)
Mano 72m rostverka 60cm aukscio, uzpilt reikejo 14m3 x 4 (na gal 3.5).

O tai kokiu ten polistirolu, armaturu, hidroizoliaciju aisku nedejai?

kam juostiniam pamatui armatura?
namas be rusio hidroizoliacija bus tik horizontali tarp pamato ir muro
Polistirolas bus sekanciais etapais vidje kartu su grindimis, laukas su fasado darbais
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti gerus meistrus greztiniam poliniams pamatams? Reiktu sklypa paruosti, islyginti, sukelti ir pamatus irengti pagal projekta.
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 01, 21:26)
kam juostiniam pamatui armatura?


Man atrodo bus bėdos verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyriukas: 05 birželio 2012 - 08:43
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 01, 21:26)
kam juostiniam pamatui armatura?
namas be rusio hidroizoliacija bus tik horizontali tarp pamato ir muro
Polistirolas bus sekanciais etapais vidje kartu su grindimis, laukas su fasado darbais


Kaip tai kam? smile.gif Zmones darosi pamatu projekta arba pasitiki statybininkais. Paantrinsiu, bus bedos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyriukas @ 2012 06 05, 09:40)
Man atrodo bus bėdos verysad.gif



QUOTE(*** @ 2012 06 05, 10:30)
Kaip tai kam? smile.gif Zmones darosi pamatu projekta arba pasitiki statybininkais. Paantrinsiu, bus bedos smile.gif


Jei gruntas stabilus, bėdos nebus. Kasant juostinų daugiau mažiau matosi, koks gruntas. Tai greičiausiai pažiūrėjo, kas tranšėjoje, ir į durpę ar plavūną nepylė.

Pas mane jau 10 metų dviaukštis mūrinis, su dviem gelžbetoninėm perdangom ir betoninių čerpių stogu stovi ant juostinių nearmuotų pamatų. Jokios bėdos nėra.

Tik kadangi į žemė pylė, tai drenažo nebus, drėks. Ir dar klausimas kaip bus su šiltinimu. Gilyn neįleisi, bet gal dėl horizontalų išorinių perimetru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyriukas @ 2012 06 05, 09:40)
Man atrodo bus bėdos verysad.gif

jei pamto pado plotis parinktas su salyga, kad pagrindo deformacijos nevirsys leistinu reiksmiu, tai bedu neturetu buti.
Gamykliniai betoniniai blokai, kurie skirti juostiniu pamatu sienoms, turi vienintele armaturine detale - pakelimo kilpa.
Atsakyti
Ką pilate į pamatų vidų? Smėlį, nes jis pigiausias? Žvyrą? Polistirolo gamintojų brėžiniuose išvis nurodyta skalda 16/40 faktūros... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambizukas @ 2012 06 06, 07:01)
Ką pilate į pamatų vidų? Smėlį, nes jis pigiausias? Žvyrą? Polistirolo gamintojų brėžiniuose išvis nurodyta skalda 16/40 faktūros... doh.gif


Pas mane plotas nedidelis ~100m2 pirmo auksto, pyliau zvyra, viso suejo apie 4 masinos po 14m3. Smeli buciau gaves po 300lt zvyras po 400lt toks tikrai neblogas. Statybininkai murydami isvaiksciojo susitrombavo gerai, patenkintas.
Atsakyti
QUOTE(zigiz @ 2012 06 05, 20:53)
jei pamto pado plotis parinktas su salyga, kad pagrindo deformacijos nevirsys leistinu reiksmiu, tai bedu neturetu buti.
Gamykliniai betoniniai blokai, kurie skirti juostiniu pamatu sienoms, turi vienintele armaturine detale - pakelimo kilpa.


Bet juos montuojant statybvieteje jei kokios 3 bloku eiles ,nepakenks tarp eiliu sudeti bent armaturinius strypus ? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti