Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(zydrem @ 2011 04 17, 13:30)
o kas del kudikiu isutimu (as cia siaip i ateiti  blush2.gif )tai mums nr1 taukmedis,migdolu al,ir medetku al thumbup.gif tikrai isbandyta ir labai gerai ivertinta 4u.gif nesulyginsiu nei su vienu pirktiniu tepaliuku o ju isbandziau tikrai daug ir visokiu doh.gif

jus visus tuos aliejus sumaisote su taukmedziu?

QUOTE(zydrem @ 2011 05 01, 10:48)
labas 4u.gif as maisau su aliejais ax.gif kokosu ,migdolu,jei savo zuikiams tai dedu ir medetku al.o sau tai ir ea  ax.gif tauknedzio kokia 50%,kokoso 20-30% nuo jo man labai skaniai kvepia blush2.gif ir kitu alieju dar esu imaisiusi ir kakavos sviesto siek tiek tai ir kvapas neblogas
o jei viena tepti tai  schmoll.gif su kokosu pabandykit tikrai labai lengvai tepasi  4u.gif
Papildyta:



as turiu kieta sviesmedi, sunkiai tepasi jis man. as issisuks jis man, jei ilasinsiu kokiu alieju ir issukti bandyciau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2011 05 19, 12:50)
jus visus tuos aliejus sumaisote su taukmedziu?


ne visus is karto mirksiukas.gif viena karta taukmedis ,kokoso,medetku ax.gif kita karta vietoj medetku migdolu pilu ax.gif o kokoso dedu nes jis labai skaniai kvepia ai dar ir kakavos sviesto gabaliuka nes jis ir man labai niam niam lotuliukas.gif man kaip dviems reikia tai greitai susinaudoja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dange* @ 2011 05 19, 12:50)

as turiu kieta sviesmedi, sunkiai tepasi jis man. as issisuks jis man, jei ilasinsiu kokiu alieju ir issukti bandyciau?  4u.gif

as idedu indeli i karsta vandeni kad jis siek tiek pasilyditu,pamaisai ir ipilu alieju ,kokosas labai greitai tirpsta, kakavos ilgiau lydosi nes jis kietesnis ax.gif bet per ilgai negali laikyti karstame vandenyje tu visu alieju su taukmedziu nes paskuj tas tepalas buna toksai su grudeliais na kaip sucukravęs doh.gif na gal suprasit ka parasiau doh.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif tai pasildyti kad minkstenis butu ir tada issukti gerai su aliejais. bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2011 05 19, 17:16)
aciu  4u.gif  tai pasildyti kad minkstenis butu ir tada issukti gerai su aliejais. bandysiu  biggrin.gif

aha 4u.gif bet as ,kaip laiko trukumas ,tai tik ismaisau ilgai labai nesuku nes jis pasilydes labai greitas susimaiso blush2.gif jei kokoso turit idekit nes jis ta taukmedzio kvapa sušvelnina 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal naudojote aguonu alieju plaukams ar ju galiukams? Ar tikrai suteikia zadama efekta? Ir svarbu ar neriebina plauku, neapsunkina? smile.gif
Atsakyti
Ateinu zinoviu paklausti, - nete radau, kad plaukus reikia sudrekinti, o tada tepti aliejum, taciau zinant tai, kad aliejus nesimaiso su vandeniu, ar taip gali buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 05 20, 05:59)
Ateinu zinoviu paklausti, - nete radau, kad plaukus reikia sudrekinti, o tada tepti aliejum, taciau zinant tai, kad aliejus nesimaiso su vandeniu, ar taip gali buti?  g.gif


Veido, kūno odą tepantis bet kokiu kremu, aliejumi, balzamu - reikia prieš sudrėkinant odą. taip geriau įsigeria, lengviau pasiskirsto ant veido:)
taip pat ir su plaukais:)
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 05 20, 04:59)
Ateinu zinoviu paklausti, - nete radau, kad plaukus reikia sudrekinti, o tada tepti aliejum, taciau zinant tai, kad aliejus nesimaiso su vandeniu, ar taip gali buti?  g.gif

gali biggrin.gif as ir taip isskaicius ir taip tik darau 4u.gif ir ant sausu plauku paskleist alieju -tai biski ir kiekio reik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 20 gegužės 2011 - 10:40
QUOTE(zydrem @ 2011 05 19, 17:22)
aha  4u.gif bet as ,kaip laiko trukumas ,tai tik ismaisau ilgai labai nesuku nes jis pasilydes labai greitas susimaiso blush2.gif jei kokoso turit idekit nes jis ta taukmedzio kvapa sušvelnina  4u.gif



KN sakė, kad geriau nešildyti, žūsta gerosios medžiagos, su mentele/šaukštuku pertrini sviestą taukmedžio, trini ji trini, jis suminkštėja, purus pasidaro, tada pilk aliejus ir vėl trink trink. Kažkaip net maišyti netinka, o trinti. Va taip vat, daryk kaip nori, tik pasakau ką girdėjau.

ikeliu vienos mergaites pasisakyma apie taukmedzio isukima nes pati nezinojau /cia skaiciusi buvau kad sildo mergaites blush2.gif
Atsakyti
Kažkuri mergina kažkada klausė apie:
"as ne karta esu ji turejusi, ir tokiu dalyku nera buve. pirma karta jis man taip sutirstejo. tai ar rizikuoti ir naudoti, ar mesti lauk?
gal visgi nieko tokio jei ir sutirstejo g.gif" (kalba ėjo apie avokadų aliejų)
tik nežianau ar buvo jau atsakyta, bet kadangi raudau atsakymą, tai nutariau pasireikšti, gal kam nors pravers mirksiukas.gif :
Eteriniai aliejai jautrūs šviesai ir aukštesnei temperatūrai, lengvai pasiduoda polimerizacijai ir oksidacijai - tamsėja, tirštėja, be to, keičia kvapą. Kai kurie eteriniai aliejai yra tokie lakūs, kad norint išsaugoti jų kvapą kvepaluose ar tualetiniame vandenyje reikia naudoti tam tikras medžiagas, vadinamuosius fiksatorius arba aromato stabilizatorius.
Čia iš http://www.mokslai.l...-puslapis5.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziuke: 23 gegužės 2011 - 19:38
QUOTE(Dange* @ 2011 05 19, 12:50)
jus visus tuos aliejus sumaisote su taukmedziu?
as turiu kieta sviesmedi, sunkiai tepasi jis man. as issisuks jis man, jei ilasinsiu kokiu alieju ir issukti bandyciau?  4u.gif

Aš sumaišau su kokosų aliejum ir tada išsuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuke @ 2011 05 23, 20:37)
Kažkuri mergina kažkada klausė apie:
"as ne karta esu ji turejusi, ir tokiu dalyku nera buve. pirma karta jis man taip sutirstejo. tai ar rizikuoti ir naudoti, ar mesti lauk?
gal visgi nieko tokio jei ir sutirstejo g.gif" (kalba ėjo apie avokadų aliejų)
tik nežianau ar buvo jau atsakyta, bet kadangi raudau atsakymą, tai nutariau pasireikšti, gal kam nors pravers  mirksiukas.gif :
Eteriniai aliejai jautrūs šviesai ir aukštesnei temperatūrai, lengvai pasiduoda polimerizacijai ir oksidacijai - tamsėja, tirštėja, be to, keičia kvapą. Kai kurie eteriniai aliejai yra tokie lakūs, kad norint išsaugoti jų kvapą kvepaluose ar tualetiniame vandenyje reikia naudoti tam tikras medžiagas, vadinamuosius fiksatorius arba aromato stabilizatorius.
Čia iš http://www.mokslai.l...-puslapis5.html

Avokadų aliejus ne eterinis.
Atsakyti