Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(oge @ 2011 05 24, 11:36)
Avokadų aliejus ne eterinis.


Bet gal tai tinka ir neeteriniams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziuke: 24 gegužės 2011 - 13:53
jau truouti pasimeciau tarp visos info blush2.gif blush2.gif zadejau rasti koki alieju ir juo vakare patepti veida, kad atsigautu.. ebt raso, kad gryno aliejaus negalima, issauses oda.. o gal yra koks, kuri galima? oda tokia negrazi, kaip pilka pasidarius unsure.gif spuogu pastoviai atsiranda. uzsisakiau arbatmedzio alieju, bandysiu pilti i veido prausikli ir prausti veida, dar su sveitikliu kartais nusveiciu, net vistiek ji man tokia negrazi pasidariusi..
gal galik koki alieju patarti, kad truputi paskaistetu veido oda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2011 05 28, 15:39)
raso, kad gryno aliejaus negalima, issauses oda.. o gal yra koks, kuri galima? oda tokia negrazi, kaip pilka pasidarius  unsure.gif  spuogu pastoviai atsiranda. uzsisakiau arbatmedzio alieju, bandysiu pilti i veido prausikli ir prausti veida, dar su sveitikliu kartais nusveiciu, net vistiek ji man tokia negrazi pasidariusi..
gal galik koki alieju patarti, kad truputi paskaistetu veido oda  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oda gali išsausėti, jei naudosit tik aliejų ir nieko daugiau. O jei ryte tepsit kremu, o vakare aliejumi - veido neišsausinsit rolleyes.gif
Spuogiukams arbatmedis- geras pasirinkimas, bet nepadauginkit, nes jis taip pat džiovina odą. mirksiukas.gif
Paskaistina, pašviesina odą erškėtrožių aliejus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 28 gegužės 2011 - 20:44
Na prisijungsiu ir as prie jusu 4u.gif

Aliejus pradejau naudoti nelabai senai, tad kolkas patiko arbatmedzio EA po depiliacijos, nebeiauga plaukeliai thumbup.gif
Kokosu aliejumi trinu plauku saknis ir po to istepu visus plaukus, plaukai paminkstejo, palyginus su alyvuogiu aliejumi, kuri naudojau ilga laika, tai kokosu man labiau patinka
Abrikosu kauliuku aliejumi tepu veida, bet nepatinka, kad sunkiai isigeria, tad manau reikes ieskoti kazko kito veidui.. o abrikosu alieju sunaudosiu plaukam. drauge su juo atsiaugino toookias kasas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rajuke: 29 gegužės 2011 - 14:29
QUOTE(rajuke @ 2011 05 29, 12:29)
Na prisijungsiu ir as prie jusu 4u.gif

Aliejus pradejau naudoti nelabai senai, tad kolkas patiko arbatmedzio EA po depiliacijos, nebeiauga plaukeliai thumbup.gif
Kokosu aliejumi trinu plauku saknis ir po to istepu visus plaukus, plaukai paminkstejo, palyginus su alyvuogiu aliejumi, kuri naudojau ilga laika, tai kokosu man labiau patinka
Abrikosu kauliuku aliejumi tepu veida, bet nepatinka, kad sunkiai isigeria, tad manau reikes ieskoti kazko kito veidui.. o abrikosu alieju sunaudosiu plaukam. drauge su juo atsiaugino toookias kasas  blink.gif

o ta alieju i plaukus trinat pries plovima? palaikot ir po to isplaunat? nes jei ant isplautu, tai jauciu, jie riebus butu po to..
Atsakyti
Na as tepu savaitgaliais, kai nesiruosiu niekur eiti ir vakarais (laikau per nakti). Tikrai susiriebaluoja, o dar as kai negailiu jo uztepti, tai buna, kad atsikeliu riebaluotu veidu biggrin.gif
Atsakyti
Kiek vaistinėse kainuoja varnalėšų aliejus?
Atsakyti
Ar kas nors veidui naudojate linu semenu alieju, jo yra pirkti turguj, pilstomo is ukininku, manau saltos spaudimo ir nerafinuotas, lyg ir g.gif Noreciau suzinoti apie jo savybes, o gal netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 06 birželio 2011 - 14:44
QUOTE(mėnulis @ 2011 06 06, 15:43)
Ar kas nors veidui naudojate linu semenu alieju, jo yra pirkti turguj, pilstomo is ukininku, manau saltos spaudimo ir nerafinuotas, lyg ir  g.gif Noreciau suzinoti apie jo savybes, o gal netinka.

As perku is ukininku ir dedu tik i salotas, jo , atrodo, kaitinti negalima , todel i kremus nededu ir, zinoma, nekepu .... Dar palepinu savo plaukus aliejine kauke , labai tinka palukams.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 06 06, 15:43)
Ar kas nors veidui naudojate linu semenu alieju, jo yra pirkti turguj, pilstomo is ukininku, manau saltos spaudimo ir nerafinuotas, lyg ir  g.gif Noreciau suzinoti apie jo savybes, o gal netinka.

gal veidui ko nors kokybiškesnio nei pilstomo aliejaus leiskit sau ....
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 06, 18:54)
gal veidui ko nors kokybiškesnio nei pilstomo aliejaus leiskit sau ....

O kas ten blogo. Nebent mikrobai g.gif Ar kas? Gi ukininkai patys spaudzia. Visos natur medziagos islike. I degtines butelius net kai kurie supilsto. Salto spaudimo, nerafinuotas. As ji del kito tikslo pirkau, net ne del valgymo, bet dabar galvoju, gal pabandyt...Aliejus esu naudojus, buvo geriau uz bet koki krema...Ir skanus tas linu aliejus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 06 birželio 2011 - 18:17
QUOTE(mėnulis @ 2011 06 06, 19:16)
O kas ten blogo. Nebent mikrobai  g.gif Ar kas? Gi ukininkai patys spaudzia. Visos natur medziagos islike. I degtines butelius net kai kurie supilsto. Salto spaudimo, nerafinuotas. As ji del kito tikslo pirkau, net ne del valgymo, bet dabar galvoju, gal pabandyt...Aliejus esu naudojus, buvo geriau uz bet koki krema...Ir skanus tas linu aliejus...


Aš tai išvis nepirkčiau pilstomo linų sėmenų aliejaus, juk jis ir taip labai greit genda. Juo labiau nenaudočiau jo veidui.
Atsakyti