Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(mėnulis @ 2011 07 27, 07:46)
Tepiau visa veida, bet buvo misinyje, o ne grynas. As tai girdejau, kad aliejai pravalo odos poras, nes skiedziasi su kuno riebalais  g.gif Nes paziurekit, juk ir forume vienos, kuriu oda sausa, giriasi, kad argano aliejus odos problema panaikino, kitoms atvirksciai, tai nemanau, kad argano aliejus ar kitoks oda vien sausina. O kokius dar aliejus be jojobos jus esate naudojusi, kurie tiko? Man labai idomu.

aliejai suminkština tą brudą poroje, jam lengviau "išeit" ir išspaust lengviau.
Forume buvo užėjęs vajus, kai narės darėsi valymus su aliejais. Vienoms tiko, kitoms labai odą išsausino, dar kitoms spuogai pradėjo kilt. Aš noriu pasakyt, kad kiekvienas atvejis individualus. Kaip kremus, taip ir aliejus reik atsirinkt smile.gif
aš esu naudojus erškėtrožių al. paakiams. Visai netiko, raudonos dėmeles paakiuose atsirasdavo po kelių dienų. Ir kai įsitikinau, kad tikrai nuo aliejaus, mečiau naudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 07 26, 20:15)
As tai buten susidariau nuomone, kad tai veido aliejus, ir nuo veido neuralgijos, o AN seimininke, man sake, kad galima tepti gryna ant spuogelio.
O koki bazini alieju jus naudojate veidui? Dar jei panasus i mano; seip aliejai girdejau pravalo oda, kai oda pasauseja naudojant, tai reiskiasi, kad skiedziasi su kuno riebalais. O si pirkau, nes skaiciau, kad argano labai gerai nuo visokiu spuogu ir gerai regenuora, uzgydo. Tikrai neblogai uzgydo, tik, kad pats ir pridaro, o as turiu labai bjauru iproti ciupineti, spaudyti, veida, tai man tikrai tas neinauda unsure.gif Tai labai blogai jauciuosi siuo metu del to, ir del to aliejaus.

Tas veido čiupinėjimas tai visiškas blogis, pati save nuplat pagaunu taip darant doh.gif jei yra koks spuogelis, tuo pakrapštinėju, o tuomet dar didesnis uždegimas būna sad.gif kiek žinau dar lazdyno riešutų aliejus nuo spuogelių gelbsti.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 27, 09:35)
aliejai suminkština tą brudą poroje, jam lengviau "išeit" ir išspaust lengviau.
Forume buvo užėjęs vajus, kai narės darėsi valymus su aliejais. Vienoms tiko, kitoms labai odą išsausino, dar kitoms spuogai pradėjo kilt. Aš noriu pasakyt, kad kiekvienas atvejis individualus. Kaip kremus, taip ir aliejus reik atsirinkt  smile.gif
aš esu naudojus erškėtrožių al. paakiams. Visai netiko, raudonos dėmeles paakiuose atsirasdavo po kelių dienų. Ir kai įsitikinau, kad tikrai nuo aliejaus, mečiau naudot  ax.gif

man sis aliejus, visai tiko, matyt tavo oda jautri siaip yra.
siaip nezinau, ar su tikti su tavimi del to, kad kai sausini oda, daugiau spuogu kyla g.gif Esu gyvenime naudojusi n priemoniu, tarp ju ir spiritiniu, su levomicetinu, siera, kartais oda budavo po to ir ideali...Mano kita problema. doh.gif As gidejau, kad aliejus yra lyg prasiklis, valiklis, gali buti, kad sis argano aliejus nusluoksniuoja oda, tai paskui tos laisvos nusluoksnintos lasteles su mikrobais ir uzkemsa kitas poras g.gif
QUOTE(Simtakoje @ 2011 07 27, 13:29)
Tas veido čiupinėjimas tai visiškas blogis, pati save nuplat pagaunu taip darant  doh.gif jei yra koks spuogelis, tuo pakrapštinėju, o tuomet dar didesnis uždegimas būna sad.gif kiek žinau dar lazdyno riešutų aliejus nuo spuogelių gelbsti.

Tik galvoju, o jei nespaudi, tai kaip, jis dings? Ar kazkaip rezorbuojasi? Neturiu supratimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 27, 08:35)
aliejai suminkština tą brudą poroje, jam lengviau "išeit" ir išspaust lengviau.
Forume buvo užėjęs vajus, kai narės darėsi valymus su aliejais. Vienoms tiko, kitoms labai odą išsausino, dar kitoms spuogai pradėjo kilt. Aš noriu pasakyt, kad kiekvienas atvejis individualus. Kaip kremus, taip ir aliejus reik atsirinkt  smile.gif
aš esu naudojus erškėtrožių al. paakiams. Visai netiko, raudonos dėmeles paakiuose atsirasdavo po kelių dienų. Ir kai įsitikinau, kad tikrai nuo aliejaus, mečiau naudot  ax.gif



Mano patirtis su ersketroziu aliejumi tokia pati doh.gif Pradejo berti kazkokiom lyg raudonom demelem, lyg smulkiais spuogeliais. Kelias dienas nebetepiau, tai viskas susitvarke. Tad gryzau prie paakiu kremo, nuo kurio tokiu "fintu" nebuna.
Atsakyti
o man kaip tik erškėtrožių aliejus labai patiko biggrin.gif suvienodino veido spalvą, apmažino randelius nuo spuogiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 27, 00:20)
o nebandei tept grynu ea? nes Monica juk rašė, kad galim grynu, bet aš bijau grynu.

Bijau aš prisižaisti su grynu unsure.gif Tai darau tik mišinyje ir tepu pagal visus norodymus.

QUOTE(Vitulka @ 2011 07 27, 10:35)
Forume buvo užėjęs vajus, kai narės darėsi valymus su aliejais. Vienoms tiko, kitoms labai odą išsausino, dar kitoms spuogai pradėjo kilt. Aš noriu pasakyt, kad kiekvienas atvejis individualus.

Dar pridursiu, kad darant aliejinius valymus reikia labai laikytis visų nurodymų, kiek dienų valoma, kiek dienų pertrauka ir pan, nes galima tik pabloginti situaciją.

QUOTE(mėnulis @ 2011 07 27, 16:16)
Tik galvoju, o jei nespaudi, tai kaip, jis dings? Ar kazkaip rezorbuojasi? Neturiu supratimo  sad.gif

Kai darai aliejinius valymus, tai tie inkštirai patys savaime išeina, nes riebalas tirpdo riebalą. Valai veidą aliejumi ir tiesiog jauti tokius sukietėjimus tarp pirštų, kaip smėliuką. Man iš pradžių labai patiko, poros švarutėlės buvo, bet tą valymąsi jusdavau tik pirmais kartais kai darydavau po pertraukos, paskui nejauti tų sukietėjimų, nes išsivalo poros. O paskui ėmė berti nuo tų valymų, atradau geresnes priemones, su kuriomis terlionės mažiau, tai mečiau aliejinius valymus.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 27, 17:23)
Bijau aš prisižaisti su grynu unsure.gif Tai darau tik mišinyje ir tepu pagal visus norodymus.
Dar pridursiu, kad darant aliejinius valymus reikia labai laikytis visų nurodymų, kiek dienų valoma, kiek dienų pertrauka ir pan, nes galima tik pabloginti situaciją.
Kai darai aliejinius valymus, tai tie inkštirai patys savaime išeina, nes riebalas tirpdo riebalą. Valai veidą aliejumi ir tiesiog jauti tokius sukietėjimus tarp pirštų, kaip smėliuką. Man iš pradžių labai patiko, poros švarutėlės buvo, bet tą valymąsi jusdavau tik pirmais kartais kai darydavau po pertraukos, paskui nejauti tų sukietėjimų, nes išsivalo poros. O paskui ėmė berti nuo tų valymų, atradau geresnes priemones, su kuriomis terlionės mažiau, tai mečiau aliejinius valymus.

O gal galit tikslesnes info patart kur rasti apie tuos valymus? Ar cia tas valymas su dregnu karstu skudureliu, kad poros atsivertu ir su ricinos ar kitu aliejumi?
O kokias priemones atradotte geresnes? Man irgi ersketrozes buvo visai neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 27, 18:23)
Tai darau tik mišinyje ir tepu pagal visus norodymus.

sveikos 4u.gif galvoju ir man reikia išmėginti aliejus, nes kremai jau nepagelbėja, spuogų vis atsiranda...Akomoje jau pasižvalgiau, reikės užsisakyti. O kokius mišinius darote su aliejais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 07 27, 20:04)
Ar cia tas valymas su dregnu karstu skudureliu, kad poros atsivertu ir su ricinos ar kitu aliejumi?
O kokias priemones atradotte geresnes? Man irgi ersketrozes buvo visai neblogai.

Tas pats valymas čia, tik atsargiai su ricina - ji sausina odą.

O atradau Dr. Hauschka CC - jau ne vienoje temoje rašiau, kad man čia nerealus atradimas. Spuogai neišnyko, tačiau bent jau poros švaresnės. Terlionės su juo mažiau, naudoju kasdien, tik kad brangesnis nei aliejai unsure.gif

QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 07 27, 20:23)
O kokius mišinius darote su aliejais? blush2.gif

Priklausomai nuo to, ko norite mirksiukas.gif Mišinių yra tūkstančiai, įlašink vis kitą EA į aliejų ir štai jau kitas mišinys, turintis tam tikrą paskirtį
Atsakyti
O as bandau sunaikinti strijas ant slaunu aliejuku pagalba lotuliukas.gif Naudoju 1arbat.s. migdolu aliejaus ir 8ls. rozmarinu eterinio aliejaus smile.gif Naudoju kokias 2 savaites gal truputeli daugiau, man patinka, striju sumazejo, tos gilesnes liko dar, taciau zadu teptis ilgai kol neisnaikinsiu arba iki tol kol tikrai matysiu kad jokio efekto nera, bet zadu kokius puse metu tai tikrai smile.gif Dar kai pabaigsiu migdolu alieju ir teks pirkti nauja, tai prie visu daliu dar pridesiu vit E, D, A smile.gif Manau efektas turetu buti didesnis. Siaip be sios priemones pradejau darytis pratimus slaunimis, ir siaip kojoms, presui, rankams. blush2.gif
Taciau dabar iskilo klausimas: pirkau alieju 100ml-31Lt, o internete maciau kad yra po 200ml-25Lt ar 21Lt net, ir rasosi kad ir tas ir tas yra nerafinuotas, taciau kodel tas antras yra pigesnis. Dabar tiesiog sunku issirinkti kuris yra tikras o kuris ne, as tai pirkau brangesni, ekologiskoje parduotuveje, ten lyg visi naturalus produktai smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 27, 21:01)
Mišinių yra tūkstančiai, įlašink vis kitą EA į aliejų ir štai jau kitas mišinys, turintis tam tikrą paskirtį

O aliejus galima tepti tiesiai ant veido, ar geriau gamintis tuos įvairius mišinukus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 07 29, 12:10)
O aliejus galima tepti tiesiai ant veido, ar geriau gamintis tuos įvairius mišinukus? blush2.gif


jei uztepsit viena alieju (aisku, ne EA), tai gausit jo poveiki, jei misinio - tai visu jame esanciu ir tiek.
Atsakyti