Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(koko_sa @ 2011 07 25, 19:30)
ne,nesu. O koks poveikis nuo graikisku resutu al? Niekad nesu pirkusi alieju internetu,vis randu parduotuvese.


Nepirkit internetu, tik parduotuvese. Man tinkama tik sveikiproduktai parduotuve, tad viska perku tik ten.
Pirkit tik is patikimų parduotuvių , tai nors nebus pilstyta perpilstyta ir sveriama ( viskokie sviestai ir .t.t ), rankom maigoma, i neiaškius buteliukus pilstoma ir ,t.t...kai paskui įsigijus tokius produktus išgaunamas "efektas" ant odos: dedervinė, spuogai ir visokios dėmės...

Išbandžiau graikiškų riešutų al., man visiems plaukams jis per riebus, bet jei Jūsų plaukai gan vešlūs ir nesutramdomi, turėtų tikti...skaniai kvepia graikiškais riešutais wub.gif
Šiuo metu naudoju : graikiškų riešutų - plaukų galiukams , sezamo - visiems plaukams, nes linų sėmėnų ką tik baigiau, buvo lengvas aliejus, argano - kol kas nusibodo, padariau pertrauką, kokosų - nebent galiukamas, per sunkus visiems plaukams, odai - super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 07 25, 19:30)
ne,nesu. O koks poveikis nuo graikisku resutu al? Niekad nesu pirkusi alieju internetu,vis randu parduotuvese.


Internetu pirkti tikrai nereikia bijoti. Svarbiausia nusipirkti gera,kokybiska produkta, o jo isigyjimo budas (tradicineje parduotuveje ar internetu) itakos gaminio kokybei tikrai nedaro. mirksiukas.gif Realiai jau daug kartu rasyta apie patikimas internetines paduotuves. Uzsukite cia, pirmame puslapyje rasite visa informacija ir jau laiko bei forumieciu patikrintas internetines parduotuves. http://www.supermama...howtopic=749966
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreme: 25 liepos 2011 - 20:10
QUOTE(juodauoga @ 2011 07 25, 18:46)
Nepirkit internetu, tik parduotuvese. Man  tinkama tik sveikiproduktai parduotuve, tad viska perku tik ten.
Pirkit tik is patikimų parduotuvių , tai nors nebus pilstyta perpilstyta ir sveriama ( viskokie sviestai ir .t.t ), rankom maigoma,  i  neiaškius buteliukus pilstoma  ir ,t.t...kai paskui įsigijus tokius produktus išgaunamas "efektas" ant odos:  dedervinė, spuogai ir visokios dėmės...

Išbandžiau graikiškų riešutų al., man visiems plaukams jis  per riebus, bet jei Jūsų plaukai gan vešlūs ir nesutramdomi, turėtų tikti...skaniai kvepia graikiškais riešutais  wub.gif
Šiuo metu  naudoju : graikiškų riešutų - plaukų galiukams , sezamo - visiems plaukams, nes linų sėmėnų ką tik baigiau, buvo lengvas aliejus, argano - kol kas nusibodo, padariau pertrauką, kokosų - nebent galiukamas, per sunkus visiems plaukams, odai - super  thumbup.gif



Nu jau tik nereikia čia skleisti erezijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 07 25, 22:44)
Nu jau tik nereikia čia skleisti erezijų  doh.gif


Pirkit kur širdis geidžia mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tai jau taip,jei pirkt internetu,tai tik is patikimo saito. smile.gif o kanapių al tik glotnumo priduoda ar ir dar kokie rezultatai pagerejimo matomi? tongue.gif
Atsakyti
Išbadžiau oriflame universalų aliejų, ir pasinaudojus akcija, užsisakiau dar :
http://lt.oriflame.c...?prodCode=18765

Super priemonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 07 25, 23:40)
Išbadžiau oriflame universalų  aliejų, ir pasinaudojus akcija, užsisakiau dar :
http://lt.oriflame.c...?prodCode=18765

Super priemonė  thumbup.gif

g.gif o prie ko cia orifleimas g.gif esu turejus kelis ju aliejus tai nezinau ar butu galima juos liginti su naturalias aliejais ax.gif apie kuriuos sita tema g.gif nors gal as ir klystu blush2.gif
Atsakyti
Jei čia tema tik apie nerafinuotus aliejus, tuomet tas aliejus čia netinka... g.gif , bet jei ir apie rafinuotus , mišrius - tai kaip ir tinka... rolleyes.gif
Atsakyti
Reklama netinka niekur forume. Už ją reik mokėt
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 26, 01:06)
Reklama netinka niekur forume. Už ją reik mokėt



Jei nesunku, ištrinkit visas mano žinutes parašytas šioj temoj 4u.gif Visose atsispindi reklama ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del graikiniu riesutu alieju . Kiek skaitau tai raso apie jo nauda veido odai, o kaip del plauku ? gal kas naudojote ? Nes iskaiciau , kad senoves Graikijoje ji naudojo kunui , kad slopintu plauku augima, bet tik galvai taip nebutu naudojant biggrin.gif biggrin.gif



Aciu uz pagalba , jau radus kelis atsiliepimus, kad labai tinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 26 liepos 2011 - 10:07
QUOTE(juodauoga @ 2011 07 26, 00:54)
Jei nesunku, ištrinkit visas mano žinutes parašytas šioj temoj 4u.gif Visose atsispindi reklama ax.gif
Ačiū 4u.gif

hiperbolizuojat smile.gif
Atsakyti