Įkraunama...
Įkraunama...

Namo Aplinka 61

QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 13:56)
grybukai grybukams nelygu  biggrin.gif  Kažkada mugėje Kernavėje buvau užmačiusi keraminių vištyčių ir gaidžiukų. Tokie nepiktybiniai, putpelės dydžio, berods net neglazūruoti, natūralaus molio. Mielai pasitupdyčiau kelis tokius sode po serbentais. Jei vėl kada rasiu ir nusipirksiu (anąkart pinigų pagailėjau, jau antri metai graužiuosi doh.gif ), būtinai foto įkelsiu  4u.gif

Man patys baisiausi nukstukai ir visokios varles su karunom, bites su kibiriliais arba kokios puses metro aukscio kaliauses apkaisytos ryskiom dirbtinem gelem doh.gif Buna ir visai nieko tu a la statuleliu. Viena po lavandom turiu, gavau dovanu ax.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 14:56)
grybukai grybukams nelygu  biggrin.gif  Kažkada mugėje Kernavėje buvau užmačiusi keraminių vištyčių ir gaidžiukų. Tokie nepiktybiniai, putpelės dydžio, berods net neglazūruoti, natūralaus molio. Mielai pasitupdyčiau kelis tokius sode po serbentais. Jei vėl kada rasiu ir nusipirksiu (anąkart pinigų pagailėjau, jau antri metai graužiuosi doh.gif ), būtinai foto įkelsiu  4u.gif

Sveikutės 4u.gif
Ar ne tokio vištos? Man tai jos fainos.. Tik brangios gyvatės
http://www.diena.lt/...asesi-2011-7372

Ne pirmoj nuotraukoj, apie vidurį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 05 gegužės 2011 - 14:35
Na tu įvairių ryškių statulėlių tai nemėgztu (kaškaip kvailai jos man), bet jos mano vyrui patinka doh.gif net nezinau, jis taip grožisi jomis, bijau kad neužsinorėtų jų ir pas save sode blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 05 05, 12:27)
Sveikutės 4u.gif
Ar ne tokio vištos? Man tai jos fainos.. Tik brangios gyvatės


ne, ne visai tokios. Anos buvo panašesnės į tikras, ne stilizuotos 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2011 05 05, 12:21)
Buna ir visai nieko tu a la statuleliu. Viena po lavandom turiu, gavau dovanu  ax.gif


simpatiška thumbup.gif iš aplinkos "neišsišoka" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 05 05, 14:30)
Na tu įvairių ryškių statulėlių tai nemėgztu (kaškaip kvailai jos man), bet jos mano vyrui patinka  doh.gif net nezinau, jis taip grožisi jomis, bijau kad neužsinorėtų jų ir pas save sode  blink.gif

oi ,net garsu susijuokiau,kazko truko vaikystej doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
matyt, daug kas priklauso ir nuo to, kaip ta statulėlė įsikomponuoja, koks kontekstas.
O va tokias pati mielai priglausčiau savo kieme bigsmile.gif :

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
varlytės šalia balos -labai fainos- meniškos tokios, o ne kičinės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 08:21)
Dabar suprantu, kodėl atsirado atskira tema "klasikiniai sodai"  rolleyes.gif Už tokius vaizdus net ir pirmakursiui studentui dėstytojai turbūt pirštus nukapotų  lotuliukas.gif

tai stai, o tu dar abejojai, ar reikia kitos temos smile.gif .

QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 11:46)
1. o spalvotas gruntas nera blogai kaip cia rasote  schmoll.gif
2. juk visur uzsienyje tai daroma,
3. jis kaip tik labai gerai nes palaiko dregme zemeje, kad augalai neisdziutu, ziema palaiko sinuma kad nesusaltu, jokiu pleveliu dengti po apacia nereikia  schmoll.gif juk tas gruntas naturalus pusu drozles jos ir kaip trasos augalams, pries tai gerai apruosus zeme jokios zoles neaugs... tiesiog daugiau pasidomekite apie ji... jis super dalykas... thumbup.gif
4. cia pasiskaitykite apie ji.....
http://www.ekopark.l...ge=group&id=156

1., 3. rodote ir omenyje turite spalvota mulcia, o komentuojate vistik naturalu !
2. netiesa!
4. niekada nesivadovaukite reklama, jei veliau nenorite atrodyti auka (tai buna labai akivaizdu).


QUOTE(Gute444 @ 2011 05 05, 12:52)
Na nemanau, kad jus nori kazkas tycia uzsipulti. Kazkuri forumiete yra pasakiusi auksine minti: 'Man grazu' yra negincijamas argumentas. Jums tai grazu, kitoms negrazu, jums niekas neleipia susirinkti spalvotu drozliu is gelyno. O galbut po keletos metu jums ir paciai atsibos tos rekiancios spalvos ir jau apie kitus dalykus sakysite 'man grazu'. Cia forumas, visi isreiskia savo nuomone, priimkime ta nuomone netgi jeigu tai yra kritika, argumentuota kritika.

o man labiausiai patiko kazkurios forumietes paatviravimas: kol perskaiciau visas "Namo aplinka" temas, is esmes pasikeite ir skonis, ir norai, ir poziuris i daugeli dalyku.
Pagarba zmonems, kurie turi ne vien tik bandos, bet ir individualumo jausma.
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 13:46)
tos nuotraukos ne mano sodybos  doh.gif as pagal jas igyvendinau savo svajones  wub.gif viska pasidariau per savaite, susipirkau susiveziau ir ispuosiau...

Mano ir jusu kardinaliai skiriasi skoniai ir svajones, ir praktiska su viskuo ka parasete ir parodete nesutinku ir man tai nepriimtina. Nepaisant to man labai patinka jusu optimizmas ir uzsidegimas, viska darote sau ir jums tai svajone, kuria savo rankomis galite igyvendinti. Cia daug kas daro, sodina, kuria ir vis perdaro, vis nepatenkintos. O jus va kokia laiminga ir kaip dziaugsmingai i tuos spalvotus pabarstukus reaguojate biggrin.gif Itariu, kad stovedama salia jusu ir matydama kokia jus laiminga, as irgi sakyciau, kad grazu, nes na tos spalvos ir tas optimizmas trykstantis, kazkaip labai jau darniai man atrodo biggrin.gif Kurkite mirksiukas.gif Svarbu augaleliai augtu, o pabarstukus nurinksite, kai atsibos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 12:56)
grybukai grybukams nelygu  biggrin.gif Kažkada mugėje Kernavėje buvau užmačiusi keraminių vištyčių ir gaidžiukų. Tokie nepiktybiniai, putpelės dydžio, berods net neglazūruoti, natūralaus molio. Mielai pasitupdyčiau kelis tokius sode po serbentais. Jei vėl kada rasiu ir nusipirksiu (anąkart pinigų pagailėjau, jau antri metai graužiuosi doh.gif ), būtinai foto įkelsiu  4u.gif


drinks_cheers.gif as irgi nemegstu visu tu balvonuku smile.gif, bet pvz pas Knifofija tos antys (juk ten antys, ar ne? smile.gif ) , nu nepaprastai subtilios wub.gif
QUOTE(Cobre @ 2011 05 06, 13:22)
Mano ir jusu kardinaliai skiriasi skoniai ir svajones, ir praktiska su viskuo ka parasete ir parodete nesutinku ir man tai nepriimtina. Nepaisant to man labai patinka jusu optimizmas ir uzsidegimas, viska darote sau ir jums tai svajone, kuria savo rankomis galite igyvendinti. Cia daug kas daro, sodina, kuria ir vis perdaro, vis nepatenkintos. O jus va kokia laiminga ir kaip dziaugsmingai i tuos spalvotus pabarstukus reaguojate biggrin.gif  Itariu, kad stovedama salia jusu ir matydama kokia jus laiminga, as irgi sakyciau, kad grazu, nes na tos spalvos ir tas optimizmas trykstantis, kazkaip labai jau darniai man atrodo  biggrin.gif  Kurkite mirksiukas.gif Svarbu augaleliai augtu, o pabarstukus nurinksite, kai atsibos  biggrin.gif

labai super parasei drinks_cheers.gif
o as galvojau, kad ten bajeris buvo ir vis skaiciau ir laukiau, kada pasakys-pajuokavau doh.gif

Donny, bet jei pas jus rastinis namas, tai tokia aplinka siukstu netinka unsure.gif
Atsakyti
Mes bandom kurti savo sodybos aplinka, o plotas nerealiai didelis. Gal kas susiduret su aplinkos tvarkytojais Ignalinos rajone?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuke: 06 gegužės 2011 - 13:55
O kas jums patinka: konkretus stilius, ar maišytas? Aš, pavyzdžiui, norėčiau sukurti aplinką naudojant tradicinius "kaimiškus" augalus, bet ne suplakant juos į mišrainę, o grupuojant tarpusavyje arba su spygliuočiais. Nežinau kaip išsireikšti, bet tai turėtų būti kažkas "tarp miesto ir kaimo" biggrin.gif .
Atsakyti