Įkraunama...
Įkraunama...

Namo Aplinka 61

QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 12:46)
  schmoll.gif juk tas gruntas naturalus pusu drozles jos ir kaip trasos augalams, pries tai gerai apruosus zeme jokios zoles neaugs... tiesiog daugiau pasidomekite apie ji... jis super dalykas... thumbup.gif

http://www.ekopark.l...ge=group&id=156


Joks jis ten naturalus - tiek visokios chemijos pripompuotas, kad neputu - trasa jis tikrai netaps schmoll.gif
O del "visur uzsienyje darymo", tai cia gal Lenkijoj ir Rusijoj kokioj... Neteko matyt nei Anglijos, nei Prancuzijos, nei Italijos parkuose tokio "grozio" blink.gif
Na bet skonis toks dalykas del kurio nepasigincysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 05 gegužės 2011 - 12:16
QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 09:46)
o spalvotas gruntas nera blogai kaip cia rasote  schmoll.gif


Kalbame ne bendrai apie medžio drožles, bet apie spalvotą jų versiją. Gal manote, kad tokias ryškias spalvas gamintojai išgauna dažais "be jokių E"? rolleyes.gif

Tiesa dėl grožio į ginčus nesivelsiu. Nepriklausau kategorijai žmonių, kuriems daiktas atrodo gražus vien dėl to, kad užsieniečiai jį naudoja, ir nesipuošiu plastikiniais karoliais (nebent juos mažiukė darželyje būtų suvėrusi). Jūsų sklypo tvarkymas yra Jūsų valia. Tik norėtųsi, kad tokio tipo aplinkos "gražinimas" netaptų masine kultūra.



Kol rašiau, Polfast mane aplenkė 4u.gif Įtariu, kad tuoj būsim pasiųstos knygų pasiskaityti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 05 gegužės 2011 - 12:28
QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 12:46)
... o spalvotas gruntas nera blogai kaip cia rasote  schmoll.gif juk visur uzsienyje tai daroma

Ir uzsienyje buna kico.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 12:22)
Kol rašiau, Polfast mane aplenkė  4u.gif    Įtariu, kad tuoj būsim pasiųstos knygų pasiskaityti  lotuliukas.gif

nebijokit,niekas toli nepasius... knygas reikia kitiems pasiskaityti...bet juk negali visi vienodai buti,kitaip nebesuprasi kur grazu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2011 05 05, 12:31)
Ir uzsienyje buna kico.

ir kiek jo ten daug doh.gif ,visi tiek grybukai,namukai stirnytes ant pievu,po medziu ,po lapu...siaubas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 05, 13:15)
Joks jis ten naturalus - tiek visokios chemijos pripompuotas, kad neputu - trasa jis tikrai netaps  schmoll.gif
O del "visur uzsienyje darymo", tai cia gal Lenkijoj ir Rusijoj kokioj... Neteko matyt nei Anglijos, nei Prancuzijos, nei Italijos parkuose tokio "grozio"  blink.gif
Na bet skonis toks dalykas del kurio nepasigincysi.


Amerikoje,Ispanijoje,Graikijoje esu buvusi ir tokie dekorai tikrai yra biggrin.gif as manau cia kaip ir kitose temose, visur yra nusiteikusiu priesiskai... na jei jums negrazu tai ir gerai... man grazu, kitiems grazu... ir tai nera kazkokia plasmase doh.gif paskaitykite nuoroda mirksiukas.gif juk as nesisiulau ateiti ir uzpiltu jusu zemes siuo gruntu, nesuprantu kodel toks piktas nusiteikimas verysad.gif as pvz. esu zmogus kuriam patinka naujoves, viska noriu isbandyti, o ne uzsipulti kanors kad kokia cia spalvota plasmase uzsipylei ir tipo jau grazu doh.gif man garzu.... labai grazu...
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 10:39)
as manau cia kaip ir kitose temose, visur yra nusiteikusiu priesiskai...


niekas čia priešiškai nenusiteikęs, tiesiog dauguma gėlininkių mėgėjų yra už natūralumą, kuriuo nė nedvelkia kalbant apie spalvotą mulčą. Tik tiek... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 05, 13:15)
Joks jis ten naturalus - tiek visokios chemijos pripompuotas, kad neputu - trasa jis tikrai netaps  schmoll.gif
O del "visur uzsienyje darymo", tai cia gal Lenkijoj ir Rusijoj kokioj... Neteko matyt nei Anglijos, nei Prancuzijos, nei Italijos parkuose tokio "grozio"  blink.gif
Na bet skonis toks dalykas del kurio nepasigincysi.

drinks_cheers.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 13:22)
Kalbame ne bendrai apie medžio drožles, bet apie spalvotą jų versiją. Gal manote, kad tokias ryškias spalvas gamintojai išgauna dažais "be jokių E"?  rolleyes.gif

Tiesa dėl grožio į ginčus nesivelsiu. Nepriklausau kategorijai žmonių, kuriems daiktas atrodo gražus vien dėl to, kad užsieniečiai jį naudoja, ir nesipuošiu plastikiniais karoliais (nebent juos mažiukė darželyje būtų suvėrusi). Jūsų sklypo tvarkymas yra Jūsų valia. Tik norėtųsi, kad tokio tipo aplinkos "gražinimas" netaptų masine kultūra.
Kol rašiau, Polfast mane aplenkė  4u.gif    Įtariu, kad tuoj būsim pasiųstos knygų pasiskaityti  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

Va būtent aš prieš tą spalvotą mulčą prieš ir buvau, nes kaip vaikų spalvinimo knygelė atrodo. Natūraliam be dažų ir chemijos mulčiui aš pritariu. Jis tinka daug kur. Tai va čia klausimas kur ta nauda su chemija? O grožį galima ir augalais išgauti, o ne vien tik puse gėlyno, užpilti visokių splavų pjuvenom, kurios yra trumpalaikės. Ir mulčiuoti jau be chemijos natūraliom pjuvenom, jei nori, kad laikytūsi drėgmė, ir žolė neaugtų.
Grožį kiekvienas supranta savaip, taip kaip ir su kulinarija, vienam labai skanu, kitam ne.
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2011 05 05, 13:39)
Amerikoje,Ispanijoje,Graikijoje esu buvusi ir tokie dekorai tikrai yra  biggrin.gif as manau cia kaip ir kitose temose, visur yra nusiteikusiu priesiskai... na jei jums negrazu tai ir gerai... man grazu, kitiems grazu... ir tai nera kazkokia plasmase  doh.gif paskaitykite nuoroda  mirksiukas.gif juk as nesisiulau ateiti ir uzpiltu jusu zemes siuo gruntu, nesuprantu kodel toks piktas nusiteikimas verysad.gif as pvz. esu zmogus kuriam patinka naujoves, viska noriu isbandyti, o ne uzsipulti kanors kad kokia cia spalvota plasmase uzsipylei ir tipo jau grazu doh.gif man garzu.... labai grazu...

Na nemanau, kad jus nori kazkas tycia uzsipulti. Kazkuri forumiete yra pasakiusi auksine minti: 'Man grazu' yra negincijamas argumentas. Jums tai grazu, kitoms negrazu, jums niekas neleipia susirinkti spalvotu drozliu is gelyno. O galbut po keletos metu jums ir paciai atsibos tos rekiancios spalvos ir jau apie kitus dalykus sakysite 'man grazu'. Cia forumas, visi isreiskia savo nuomone, priimkime ta nuomone netgi jeigu tai yra kritika, argumentuota kritika.
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2011 05 05, 10:36)
ir kiek jo ten daug  doh.gif ,visi tiek grybukai,namukai stirnytes ant pievu,po medziu ,po lapu...siaubas lotuliukas.gif


grybukai grybukams nelygu biggrin.gif Kažkada mugėje Kernavėje buvau užmačiusi keraminių vištyčių ir gaidžiukų. Tokie nepiktybiniai, putpelės dydžio, berods net neglazūruoti, natūralaus molio. Mielai pasitupdyčiau kelis tokius sode po serbentais. Jei vėl kada rasiu ir nusipirksiu (anąkart pinigų pagailėjau, jau antri metai graužiuosi doh.gif ), būtinai foto įkelsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 05 gegužės 2011 - 12:58
QUOTE(kasiopeja @ 2011 05 05, 12:56)
grybukai grybukams nelygu  biggrin.gif  Kažkada mugėje Kernavėje buvau užmačiusi keraminių vištyčių ir gaidžiukų. Tokie nepiktybiniai, berods net neglazūruoti, natūralaus molio. Mielai pasitupdyčiau kelis tokius sode po serbentais. Jei vėl kada rasiu ir nusipirksiu (anąkart pinigų pagailėjau, jau antri metai graužiuosi doh.gif ), būtinai foto įkelsiu  4u.gif

nezinau kaip jusu tos visteles atrodo,bet turbut esat mate vaziuojant pro lenkus,vokiecius, to gerio kiek tik nori,spalvoti,nuglazuruoti,man kazkodel tik tai i aki krito...
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2011 05 05, 10:59)
nezinau kaip jusu tos visteles atrodo,bet turbut esat mate vaziuojant pro lenkus,vokiecius, to gerio kiek tik nori,spalvoti,nuglazuruoti,man kazkodel tik tai i aki krito...


Žinau aš tuos nykštukus. ThomasPhilipse būna smile.gif Mano matytos vištelės visai kitokios. Artimesnės liaudies menui (kas dabar retai sutinkama - per Kaziuką teko pusę Vilniaus senamiesčio apeiti, kol radom vaikams elementarias molines taupykles).

Mano skoniui, bent jau tuo tarpu, artimi žolynų sodai ir tradiciniai lietuviški augalai (bijūnai, viendienės, rožės ir pan.). Čia orientacijai, kad maždaug įsivaizduoti kurlink gali tolesnė diskusija pakrypti mirksiukas.gif
Atsakyti
jungiuos ir as i jusu buri ax.gif na paziuriu kokiu grozybiu cia prikelet,o ateiti ikelsiu ir savo tevu sodyba,pagal ja kuriu ir savo
Atsakyti