Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija, VI dalis

Nu taip ir maniau, nes seniai vis paieškau skrydžių o jų kaip nėra taip nėra. unsure.gif
Atsakyti
gal kam teko vaziuot i kroatija aplankant pakeliui ardspachus, ceku roju,po to bled ezeras,o ten jau ir venecija,o paskui kroatijos pajuris? galvoju siemet tokiu marsrutu. gal kas patirties turit tokiam marsrutui thumbup.gif ?
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2011 05 13, 09:49)
gal kam teko vaziuot i kroatija aplankant pakeliui ardspachus, ceku roju,po to bled ezeras,o ten jau ir venecija,o paskui kroatijos pajuris? galvoju siemet tokiu marsrutu. gal kas patirties turit tokiam marsrutui thumbup.gif ?

na ardspachtai tai is vis nepakeliui
Atsakyti
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 13, 11:04)
na ardspachtai tai is vis nepakeliui


Na, dėl pakeliui-nepakeliui galima ginčytis. rolleyes.gif Aišku, jei tikslas tik kuo greičiau pasiekti Kroatiją, tai pilnai su tavimi sutinku. Bet jei norima pamatyti daugiau Europos - kodėl gi ne? Galima padaryti ir lankstą, nes aišku, Adršpachai ir Čekų rojus šiek tie šone. Šiemet aš pavyzdžiui į Kroatiją važiuoju per Zalcburgą, Zell am See, Veneciją - ir, tikiuosi, kelionė bus nuostabi. ax.gif
Atsakyti
na tavo variantas tai geras pats buvau na ,o pakeliui jeigu taip tai galima vaziuot ir pro olandija ir sakysim kad tai tik lankstas gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
Atostogos Kroatijoje!
Parduodam savo rezervaciją, nes patys nebegalim važiuoti.
Vieta: Tučepi miestelis Kroatijos pietuose (5km iki Makarskos)
Žmonių skaičius: iki 4 žmonių, nes uzsakytas butukas su dviem miegamaisiais.
Laikas: gegužės 19-26d. (7 naktys)
Kaina: parai 40eur.
Butas: galit pažiūrėti čia
Privalumai: 50m iki jūros, miestelio centre, internetas, parkavimosi aikštelė, oro kondicionierius ir k.t.

Parduodu už 80eur arba 300lt.

Iš viso reikėtų mokėti 280eur už visą laikotarpį, bet kadangi mes 80eur jau įmokėję (užstatas, kurį dabar noriu parduoti), beliktų nuvažiavus sumokėti 200eur šeimininkams.user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labas keliauninkes 4u.gif mes taip pat kita menesi planuojames lekti i kroatija ilsetis. Jau laukiam nesulaukiam, net spurdam biggrin.gif siuo metu bandom susirinkti kuo daugiau info, skaitineju senesnes temas ir zinoma kuo daugiau skaitau tuo daugiau klausimu kyla biggrin.gif vaziuosim dviese su mb i pietine kroatijos dali, planuojame apsistoti netoli Splito.
Anoj temoj teko skaityti del igaliojimu masinai vairuoti. kadangi mes vaziuojam dviese tai ir vairuoti zadam abu, bet beda tame, kad musu pavardes skiriasi,o masina mb vardu, tai ar galiu as vairuoti be igaliojimo ar vis del to man jo reikia? g.gif mano sviesi galva masto, kad man jo nereikia, kadangi masinos savininkas sedes salia, tai ir taip gi aisku , kad as jos nepavogiau ir pan. biggrin.gif bet gal kas zino tiksliau kaip yra is tiesu ir galetu pakomentuoti.
Dar kas mane siuo metu labiausiai domina tai Brac sala. daug kas rase, kad kelesi arba is Makarsko arba is Podhora miestelio,netoli Makarskos. o ar kelia i Brac sala ir Splito? gal kas kelesi? domintu kaina vienam asmeniui, kokia kaina keliantis su automobiliu? kaip labiau apsimoka ar keliantis su grupe ir gidu ar vieniem patiem su masina? na gal ir kvailokas klausimas, bet kuo daugiau skaitineju tuo viskas neaiskiau tampa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2011 05 13, 13:31)
Anoj temoj teko skaityti del igaliojimu masinai vairuoti. kadangi mes vaziuojam dviese tai ir vairuoti zadam abu, bet beda tame, kad musu pavardes skiriasi,o masina mb vardu, tai ar galiu as vairuoti be igaliojimo ar vis del to man jo reikia?  g.gif mano sviesi galva masto, kad man jo nereikia, kadangi masinos savininkas sedes salia, tai ir taip gi aisku , kad as jos nepavogiau ir pan.  biggrin.gif  bet gal kas zino tiksliau kaip yra is tiesu ir galetu pakomentuoti.
:

Mes susidureme su igaliojimu, tai galiu papaskaoti daugiau.
Visu pirma pasakysiu, ir patarsiu, kad mano galva, jums jo nereikia, nes savininkas bus salia. Jei kas, pasikeisite ir jis ses uz vairo.
Problemu kiltu, jei jus vaziuotumet be savininko, ar ten kokie servisai, avarijos... Tada taip, gali prireikt irodyti, kieno auto, ar turi teise vairuoti.
As jusu vietoje nedaryciau, nes papildomos islaidos - mums isejo uz panaudos sutarties (dabar igaliojimo neraso) pas notaras patvirtinima apie 130 LT (priklauso nuo auto vertes), plius apie 75 Lt uz vertima i Anglu kalba.
Panaudos sutarti dareme, nes vaziuojam ne su savo auto.

Dar pasiulymas jei jau labai nesmagu taip vaziuoti, tai sake glaima nuvaziuoti i REgitra ir ant auto dokumentu uzdeda irasa, kad savininkas vienas, o kitas asmuo, pvz. jus esate naudotojas. Tada tikrai nebus bedu, nes tas irasas galioja visur. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 13, 11:04)
na ardspachtai tai is vis nepakeliui


klausimas juk nebuvo ar pakeliui ar nepakeliui-klausimas buvo -ar kas vaziavo tokiu marsrutu.
pernai mums kryme,atvykus i yevpatorija,pirma mintis buvo sovus-maut is ten i kroatija per bulgarija,juodkalnija. ir visai pakeliui butu buve i kroatija per ukraina lotuliukas.gif bet persigalvjom ir likom kryme-ir visia nesigailim
marsruta renkames koki norim-ir pakeliui ar ne, sprendziamaji balsa priima keliauninkai... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2011 05 14, 11:14)
klausimas juk nebuvo ar pakeliui ar nepakeliui-klausimas buvo -ar kas vaziavo tokiu marsrutu.
    pernai mums kryme,atvykus i yevpatorija,pirma mintis buvo sovus-maut is ten i kroatija per bulgarija,juodkalnija. ir visai pakeliui butu buve i kroatija per ukraina lotuliukas.gif bet persigalvjom ir likom kryme-ir visia nesigailim
  marsruta renkames koki norim-ir pakeliui ar ne, sprendziamaji balsa priima keliauninkai... tongue.gif

na yra ir toks marsrutas kai vaziuoji aplink visa pasauly ir netycia uzsuki i kroatija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 14, 11:43)
na yra ir toks marsrutas kai vaziuoji aplink visa pasauly ir netycia uzsuki i kroatija  lotuliukas.gif


ar tamsta kartais ne po vakarykscio? su galva viskas gerai?smile.gif neturi ka pasakyt tai ir nekomentuok drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2011 05 14, 12:54)
ar tamsta kartais ne po vakarykscio? su galva viskas gerai?smile.gif neturi ka pasakyt tai ir nekomentuok drinks_cheers.gif

o tamsta ko tu nervuojies g.gif paimk drinks_cheers.gif irbus thumbup.gif
Atsakyti