Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija, VI dalis

QUOTE(mamaInga @ 2011 06 27, 13:11)

ačiū už info.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vėja-: 27 birželio 2011 - 15:27
labas smile.gif turiu problema mano sesuo issinuomavo autobusiuka ir su seima dabar yra kroatijoje, atsitiko taip kad pamete autobusiuko raktus, gal kazkas planuoja kuria nors sia diena vykti i kroatija? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingucka @ 2011 06 27, 18:11)
labas smile.gif turiu problema mano sesuo issinuomavo autobusiuka ir su seima dabar yra kroatijoje, atsitiko taip kad pamete autobusiuko raktus, gal kazkas planuoja kuria nors sia diena vykti i kroatija? doh.gif

bigsmile.gif buna ir taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingucka @ 2011 06 27, 18:11)
labas smile.gif turiu problema mano sesuo issinuomavo autobusiuka ir su seima dabar yra kroatijoje, atsitiko taip kad pamete autobusiuko raktus, gal kazkas planuoja kuria nors sia diena vykti i kroatija? doh.gif

bandykit skubiu pastu DHL, ar kitu, bus paprasciau. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingucka @ 2011 06 27, 19:11)
labas smile.gif turiu problema mano sesuo issinuomavo autobusiuka ir su seima dabar yra kroatijoje, atsitiko taip kad pamete autobusiuko raktus, gal kazkas planuoja kuria nors sia diena vykti i kroatija? doh.gif

Gal su kelioniu agenturomis, kurios veza autobusu/minibusu pakalbekite? Jie juk vaziuoja pastoviai dabar.
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2011 06 25, 22:17)
Įtariu tamstai reikia prabangos. Prabanga daug kainuoja- kiekvienas renkasi pagal savo kišenę. Beje raftingas Taros kanjone prieš Plitvicos ežerų groži tikrai nublanksta. Tara yra tikra o Plitvica dirbtinis gražumas, pritaikyta tik pinigam siurbti.



Juodkalnija yra skurdi ir viskas kas su tuo susiję ten yra. Gamta nuostabi. Bet skurdas, nešvara ir kt. Taip, Kroatija yra kitokia. Civilizuotas kraštas. Taip, ten kainuoja, bet galima organizuotis nebrangų poilsį, jei nori, o vynas ir Co pigiau grybo, kaip ir natūralus geriausias alyvuogių aliejus, medus, šviežias. Bet skaitant tamstos pamatymus lekiant pro šalį - na nematėt jūs Kroatijos, nei jūros, nei salas, tik įlankas pro mašinos langą. Jūs tiesiog užsidėjote varnelę, kad ten buvot. Bet kas iš to? Ar vien to pakanka tapti šalies ekspertu?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2011 06 26, 17:01)
Keli psl atgal Subjektyvi buvo imetusi, ko nera Kroatijoje. O siaip, galima nieko ir nesivezti... Nebent kazko is LT kelionei: duonos, vandens... biggrin.gif


Juoda arbata jau yra, bet ne taip dažnai pasitaikanti. Viso kito dar nėr.

QUOTE(mamaInga @ 2011 06 27, 10:01)

Pakeliui mes skyrėm pusdienį Vienai, pora dienų Austrijos Alpėms ir dar pusdienį Bled'ui Slovėnijoje, o didžiąją atostogų dalį praleidome Baškoje (Krk) - apžiūrėjome (kiek įmanoma apžiūrėti per vieną dieną) Istriją, pačią Krk salą (susiradome Subjektyvi rekomenduotą Mateo piceriją  smile.gif ) kėlėmės į Cres ir Losinj. Labai patiko pati Baska ir man ir mano šeimai - nežinau, kaip atrodytų paplūdimys pačiame sezono įkarštyje..

4u.gif smagu, kad radot, o ar patiko? Nes pati metus laiko ten nebuvau, tai nebežinau kaip ten dabar situacija. Dar geri paplūdimiai Primoštene. Yra šio kurorto fanatų. Man asmeniškai visur geri, kur nėra masių. Baška sezono metu labai populiari tuo atžvilgiu, todėl į paplūdimį neinu, laukiu visad bare, kol kiti pasidžiaugs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 06 27, 22:53)
Juodkalnija yra skurdi ir viskas kas su tuo susiję ten yra. Gamta nuostabi. Bet skurdas, nešvara ir kt. Taip, Kroatija yra kitokia. Civilizuotas kraštas. Taip, ten kainuoja, bet galima organizuotis nebrangų poilsį, jei nori, o vynas ir Co pigiau grybo, kaip ir natūralus geriausias alyvuogių aliejus, medus, šviežias. Bet skaitant tamstos pamatymus lekiant pro šalį - na nematėt jūs Kroatijos, nei jūros, nei salas, tik įlankas pro mašinos langą. Jūs tiesiog užsidėjote varnelę, kad ten buvot. Bet kas iš to? Ar vien to pakanka tapti šalies ekspertu?

ka tik gryzau ir is juodkalnijos ir is kroatijos na kroatija tikrai nebiera pigi alus pilstomas 18 kunu patiekalai 40-70 kunu na o jei prie dubrovnike noresit isgert kavos su buteliu vandens keturiems asmenims paklosit 50 lituku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dubrovnikas yra brangiausias kurortas, todėl nereikia stebėtis jo kainomis, nes pvz. Prancūzijoje tiek kainuos įprastoje kavinėje ar restorane mieste. Tik Dubrovnike pačioje miesto širdyje valgėm ledus kiaušinuko dydžio už 10 kn, kai tuo tarpu kitur už 5 - 7 kn prikrauna didžiausią kalną.

O kiek patiekalai kainuoja Lietuvos kurortuose, Nidoje ar Palangoje? Manai pigiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 06 28, 08:46)
Dubrovnikas yra brangiausias kurortas, todėl nereikia stebėtis jo kainomis, nes pvz. Prancūzijoje tiek kainuos įprastoje kavinėje ar restorane mieste. Tik Dubrovnike pačioje miesto širdyje valgėm ledus kiaušinuko dydžio už 10 kn, kai tuo tarpu kitur už 5 - 7 kn prikrauna didžiausią kalną.

O kiek patiekalai kainuoja Lietuvos kurortuose, Nidoje ar Palangoje? Manai pigiau? smile.gif

Taip, Dubrovnike brangu. Bet mes pirkome ledus prie įėjimo, sumokėjom 10 kn, bet ledų prikrovė trigubai daugiau, negu kitur Kroatijoje už 6 kunas - čia matyt priklauso nuo pardavėjo biggrin.gif .
Atsakyti