Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija, VI dalis

QUOTE(Smilla @ 2011 05 19, 22:38)
na neeee... Norvegai pvz. nepila duju - duoda tik adapteri - daryk ir pikis kaip nori  doh.gif
Ir degalines pradeda dirbti ar ne 6 ryto  g.gif


Labai atsiprašau už dezinformaciją blush2.gif Tikriausiai per drąsiai parašiau, kad visoj Europoj ax.gif Norvegijoj dar nebuvom - po kol kas ji dar tik svajonių sąraše wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 05 19, 21:57)
Man atrodo tik Lietuva kažkada buvo išimtis ir dujas galima buvo įsipilti kiek atsimenu tik iki 22 val. doh.gif  blush2.gif  Dujų degalinės jūsų išvardytose šalyse (tiksliau man atrodo visose Europos šalyse) dirba visą parą, o dėl įsipylimo - vienur įpila,kitur patiems reikia įsipilti  smile.gif Jei nepavyksta - jokių problemų - tikrai degalinės darbuotojai padės drinks_cheers.gif

Kai aš Lenkijoje 2009 metais nakties metu pasijungiau pistoleta ir pradėjau piltis, iš kolonėlės išlėkė lenkas sakė berods tokį žodį "*****" bet pamatęs kad viskas gerai- nusišypsojo. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roosas: 19 gegužės 2011 - 21:59
QUOTE(roosas @ 2011 05 19, 22:58)
Kai aš Lenkijoje 2009 metais nakties metu pasijungiau pistoleta ir pradėjau piltis, iš kolonėlės išlėkė lenkas sakė berods tokį žodį "*****" bet pamatęs kad viskas gerai- nusišypsojo. bigsmile.gif


O mums panaši problema kiek pamenu 2006 metais buvo Lietuvoj tik aišku dienos metu lotuliukas.gif Grįžinėjom iš kelionės, vyras iš įpročio pats pasijungė dujas ir jau ruošės piltis - iš degalinės išpuolė dujų užpylėjas klykdamas kad degalinę ruošiamės susprogdint doh.gif doh.gif doh.gif Lūžom iš juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 05 19, 14:17)
Išvada viena: turint rezervaciją, važiuoti žymiai ramiau ir gaištama mažiau laiko, bet nakvynei vietą visada galite rasti ir be rezervacijos. mirksiukas.gif


Šiek tiek nusiraminau biggrin.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(eceris @ 2011 05 19, 16:54)
manyciau reiketu nepatingeti paskaityti foruma tongue.gif daug ta tema prirasyta-bet visi elgiasi tuo klausimu kaip kam sauna i galva. tarkim mes niekad neuzsakinejam nieko is anskto,nes kelione suplanuoti kad butu ciki piki neimanoma....


4u.gif

QUOTE(ziulyte @ 2011 05 19, 16:54)
Cekijoje, Slovakijoje nakvynes manau ras kad ir kokia kompanija bebutu. Austrija  - rast rasit, bet jie dirba ne iki isnaktu, taigi nakvynes paieskas vertetu pradet kiek anksciau. Venecijoje nakvynes kainos dideles. Niekas ten ir nemiega beveik. Apvaiksto Venecija ir trauka iki Opatijos. Na o Kroatijoje kaip pataikysit - saip ten apartamentu pasiula galinga, bet as pritarciau Arturui - visgi gerokai ramiau vaziuot zinant, kur nakvosi.


Manau rezervuosim tik Opatijoj, o visur kitur rasim kaip nors smile.gif

Ačiū uz patarimus, padrasinimus ir t.t.
Parasysiu kaip seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasakykit kas žinot - kur maždaug yra turgus Rijekoje ir iki kada dirba. Išvažiuojam šeštadienį, tai dėliojuosi paskutinius taškus.
Beje, sužinojau, kad Istrijoje yra mažiausias pasaulio miestas - Hum. Būtinai užsuksim thumbup.gif
Atsakyti
Turgus dirba berods iki 15 val., pačiame centre - senamiestyje, toje pačioje gatvės pusėje kur Operos ir Baleto teatras, priešais jį. Va čia labai gerai matosi teatras ir turgus šalia jo: http://www2.rijeka.h...orame2/hnk.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 24 gegužės 2011 - 19:14
Galvoju šiemet su vaiku važiuot į Guliverio kelionių 12 dienų kelionę į Makarską smile.gif Gal kas nors važiavot į analogišką kelionę - kaip gidai, kaip apgyvendinimo sąlygos?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 05 25, 10:09)
Galvoju šiemet su vaiku važiuot į Guliverio kelionių 12 dienų kelionę į Makarską  smile.gif Gal kas nors važiavot į analogišką kelionę - kaip gidai, kaip apgyvendinimo sąlygos?..  ax.gif


Pasižiūrėkit,kada Eura organizuoja su gidu Laiconu tokią kelionę,tada tikrai nenusivilsit.Važiavom prieš kelis metus,viskas super patiko,o ypač gidas.Ir apgyvendinimas,ir maitinimas patiko rolleyes.gif Paskui dar draugams rekomendavau tokią kelionę,tai visų buvo geri atsiliepimai.
Atsakyti
Ačiū, Laplandija 4u.gif Aš kažkaip su Guliveriu buvau nusiteikus, o ir jų maršrutas man lbiausiai patiko, kai žiūrinėjau... Nu bet dar kartą pažiūrėsiu, ką ten Eura siūlo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 05 24, 19:13)
Turgus dirba berods iki  15 val., pačiame centre - senamiestyje, toje pačioje gatvės pusėje kur Operos ir Baleto teatras, priešais jį. Va čia labai gerai matosi teatras ir turgus šalia jo: http://www2.rijeka.h...orame2/hnk.html


Ačiū, rasim
Atsakyti
Mes ruosiames su seimyna, savo transportu i Kroatija. Itariu klaisimas iki skausmo igryses, bet gal gas gali patarti kur vaziuoti, ka verta palankyti ? Tikimes ten praleisti apie 2 savaites - bijau, kad uzmatysim grazu kampeli, jame ir pratunosim. Zinau, kad rasyti labai sudetinga, jeigu i AZ kuri turinti patirties mamyte bruksteltu savo mob.nr - pasukciau, taip butu patogiau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi ruošiamės birželio vidury į Kroatiją bigsmile.gif
Perskaičiau visas temas kiek apie šią šalį čia prirašyta. Aš susidariau nuomonę, kad šeima (2 suaugę ir 2 vaikai) gali išsitekti į 5000Lt per daug nesitaškant. Ar realiai skaičiuoju?
Ir kitas klausimas- važiuojame 2 šeimos, su vaikais, viso 9 asmenys. Ar būtina užsakinėt iš anksto apartamentus? Aš tikiuos, kad didelių problemų nebus, nes vis tik birželis dar ne sezono įkarštis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerez: 25 gegužės 2011 - 15:09