Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(norala @ 2011 04 27, 17:34)
Tai man jau visai galvele susisuko  biggrin.gif
o gaunant soc. pasalpa, ji taip pat turi atsispindeti deklaracijoje ?  g.gif

nei birzos pasalpa, nei socialine pasalpa deklarcijose neatsispindi
Atsakyti
ar galima deklaruojant nurodyt kito asmens banko saskaitos numeri? ar privaloma deklaruot turta, pvz. buta, masina, zeme?
Atsakyti
Esant tokiai situacijai, kai vyrui antroji santuoka ir yra bendras vaikas. Iš pirmos santuokos turi du vaikus. Kiek tada turėtų dabar rodyti 17 eilutėje? Tikriausiai kaip pirmas vaikas skaitosi? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(pan @ 2011 04 27, 20:22)
ar galima deklaruojant nurodyt kito asmens banko saskaitos numeri? ar privaloma deklaruot turta, pvz. buta, masina, zeme?


negalima schmoll.gif pries pora metu vienai pazistamai delto atmete deklaracija, kad nesutapo saskaitos savininkas ir grazinamo GPM gavejas

QUOTE(atmerk akis @ 2011 04 28, 06:08)
Esant tokiai situacijai, kai vyrui antroji santuoka ir yra bendras vaikas. Iš pirmos santuokos turi du vaikus. Kiek tada turėtų dabar rodyti 17 eilutėje? Tikriausiai kaip pirmas vaikas skaitosi? Ačiū.


GPM istatyme yra akcentuojama savoka "auginami vaikai", tad manau skaitysis kaip pirmas vaikas.
Atsakyti
turiu klausima del MNPD. Man sis sutrumpinimas taip ir lieka neaiskus ka deklaracijoje reiktu irasyti.
Turiu du vaikus, 2010 m. dirbau 2,5 men, po to isejau i gimdymo ir vaiko auginimo atostogas. Tai kiek man reikia irasyti i MNPD langeli. uz 2009 m. deklaracijoje irasyta buvo 600 Lt (tada buvau vaiko auginimo atostogose ir turejau viena vaikeli). o dabar kiek reikia irasyti, gal 1200?Vyras bedarbis.

Radau viska pati.
Kadangi vyras bedarbis, tai visa suma irasoma i mano deklaracija. Tai uz pirma vaika 1200 Lt+ uz antra po 200 Lt skaiciuojant nuo kito menesio po jo gimimo.
Gerai kad pasitikrinau, o tai buciau praradusi pinigeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaJu @ 2011 04 28, 12:41)
turiu klausima del MNPD. Man sis sutrumpinimas taip ir lieka neaiskus ka deklaracijoje reiktu irasyti.
Turiu du vaikus, 2010 m. dirbau 2,5 men, po to isejau i gimdymo ir vaiko auginimo atostogas. Tai kiek man reikia irasyti i MNPD langeli. uz 2009 m. deklaracijoje irasyta buvo 600 Lt (tada buvau vaiko auginimo atostogose ir turejau viena vaikeli). o dabar kiek reikia irasyti, gal 1200?Vyras bedarbis.


turbut sumaiset su MPNPD. nes MNPD dekaracija pati paskaiciuos. jei vyras bedarbis galite taikytis sau pilnai uz vaikucius PNPD. tik parasykit kuri men gime vaikutis 2010 m.?

MNPD - metinis neapmokestinimas pajamu dydis, jis priklauso nuo pajamu ir ji apskaiciuoja pati deklaracija.
MPNPD - metinis papildomas neapmokestinamas pajamu dydis, priklauso nuo vaiku skaiciaus, reikia irasyti patiems 4u.gif
Atsakyti
Labas,
Sakykit ar reikia deklaruoti jeigu aš jau nuo 2009 lapkričio nedirbu,esu vaiko auginimo atostoguose?ar gali būti kokie gražintini pinigėliai?ar jau ne?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele69: 28 balandžio 2011 - 15:16
QUOTE(Angele69 @ 2011 04 28, 15:15)
Labas,
Sakykit ar reikia deklaruoti jeigu aš jau nuo 2009 lapkričio nedirbu,esu vaiko auginimo atostoguose?ar gali būti kokie gražintini pinigėliai?ar jau ne?
Ačiū 4u.gif


geriausias budas isitikinti - pabandyti uzsipildyti deklaracija mirksiukas.gif
jei bus kazkas grazintino pateiksite, jei bus 0 langeliuose nr. 33 ir 46, galesite neteikti. o gal paaiškės, kad susimokėti reikia...

o siaip susigrazinama, jei dirbti nepilni metai, jei sutuoktinis negali pasinaudoti NPD uz vaikus, jei mokejote imokas i pensiju fondus, gyvybes draudimo imokas, studiju imokas ir kt.
Atsakyti
Sveikos, ar galima deklaruoti mokesčių inspekcijoje už parduotą medieną gautas pajamas ne pačiam savininkui, o pvz sūnui (ta prasme tėvo vardu)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 28 balandžio 2011 - 18:45
QUOTE(Santaika @ 2011 04 28, 19:44)
Sveikos, ar galima deklaruoti mokesčių inspekcijoje už parduotą medieną gautas pajamas ne pačiam savininkui, o pvz sūnui (ta prasme tėvo vardu)?

jei turi prieiga prie deklaracijos- tai kodel ne... niekas ten taip grieztai jauciu neziuri, nes as savo vaikinui galejau deklaruoti, nors net nesusituoke..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 28 balandžio 2011 - 18:49
QUOTE(vikosiuks @ 2011 04 28, 19:47)
jei turi prieiga prie deklaracijos- tai kodel ne... niekas ten taip grieztai jauciu neziuri, nes as savo vaikinui galejau deklaruoti, nors net nesusituoke.. (na nebent sunus nepilnametis)


Pilnametis. Tai jis galėtų vietoj tėvo su jo asmens dokumentu nuvykti į vmi ir užpildyti? Nes prieigos internetu neturi. O kaip tada dėl parašų?

Atsisiunčiau deklaracijos formą ir tą programą, tai ją užpildžius, atspausdinus, galima vežti į vmi? Ryt turbūt ten bus didelės eilės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 28 balandžio 2011 - 19:06
QUOTE(Santaika @ 2011 04 28, 18:52)
Pilnametis. Tai jis galėtų vietoj tėvo su jo asmens dokumentu nuvykti į vmi ir užpildyti? Nes prieigos internetu neturi. O kaip tada dėl parašų?

Atsisiunčiau deklaracijos formą ir tą programą, tai ją užpildžius, atspausdinus, galima vežti į vmi? Ryt turbūt ten bus didelės eilės...


ten paprastai buna zveriskos eiles paskutinem dienom. o niekas is draugu, pazistamu, giminaiciu neturi interneto? nes internetu uztruktumet max 10 min, o VMI galit ir pora valandu laukt, gal dar daugiau...

del pildymo kito zmogaus vardu, gali paprasyt notariskai patvirtinto igaliojimo atstovauti ta kita zmogu.
Atsakyti