Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos, gal galetumet padėti. nebesusigaudau. pernai metais dirbau du menesius
sausį ir vasarį. nuo vasario pabaigos išėjau į dekretą. gimė antras vaikas. koks turi buti mano taikytinas MPNPD? mano deklaracijoje nieko neįrašyta. dirbom abu su vyru. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidem: 29 balandžio 2011 - 08:37
QUOTE(vaidem @ 2011 04 29, 09:34)
sveikos, gal galetumet padėti. nebesusigaudau. pernai metais dirbau du menesius
sausį ir vasarį. nuo vasario pabaigos išėjau į dekretą. gimė antras vaikas. koks turi buti mano taikytinas MPNPD? mano deklaracijoje nieko neįrašyta. dirbom abu su vyru.  4u.gif

koki men gime antras vaikas?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 29, 08:59)
koki men gime antras vaikas?


antras gimė gegužį.
Atsakyti
QUOTE(vaidem @ 2011 04 29, 10:08)
antras gimė gegužį.

12*100+7*200=2800 vienam,arba per puse su vyru po 1400
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2011 04 29, 08:12)
Na  o dabar man neaišku, kodėl  aš turiu susimokėti  doh.gif    kas  ten  pasikeitė tuose mokesčiuose?

o nesusidvigubino pajamos (is sodros), kaip jus anksciau raset? dar gali but, kad PNPD neteisingai suskaiciavot (17 langelis). jei ne viena is siu priezasciu, tuomet bus per didelis NPD pritaikytas. cia 33 langely neigiama suma?

QUOTE(rrasius @ 2011 04 29, 08:30)
o tai kai nori susimoket,ar reikia kur nurodyt savo asmens koda?gal ten kur kliento kodas gavejo informacinej sistemoj? visa kita butu aisku,va tik su tuo asmens kodu-reikia kur ar nereikia?


savo puslapyje VMI raso, kad reikia nurodyti asmens koda, tai gal bus geriau jei nurodysit g.gif
Atsakyti
sveiki, padėkite susigaudyti - preliminarioje dekralacijoje VMI paskaičiavo man taikytino MNPD sumą (15 eil.). Kaip pasitikrinti ar teisingai, o gal nesukti galvos ir palikti kaip yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2011 04 29, 10:41)
sveiki, padėkite susigaudyti - preliminarioje dekralacijoje VMI paskaičiavo man taikytino MNPD sumą (15 eil.). Kaip pasitikrinti ar teisingai, o gal nesukti galvos  ir palikti kaip yra blush2.gif


15 langelio vis tiek neleis jums keisti schmoll.gif o siaip jau ten deklaracija pati automatiskai apskaiciuoja MNPD, tad mazai tiketina, kad bus neteisinga.

jus galite tik PNPD (17 langelis) pati susiskaiciuoti ir uzpildyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jekateris @ 2011 04 29, 17:44)
labas,
sakikyt, o iki kokios dienos pildoma deklaracija? Jei pirmadieni vaziuos vyras i vmi, bus pervelu jau? blush2.gif

Jeigu nera prievoles ir zinot,kad nesat skolingi,tai galit bet kada deklaruot.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Susisgribo kolege del delkaraciju, paprase mane suzpildyti, parsinesiau namo dokumentus ir pasimeciau. Istorija tokia.. ji uz sunu mokejo pinigelius uz moksla, turi du vaikus, abu pilnameciai, bet vienas dar mokinasi bendrojo lav mokykloje. Nebezinau kokia suma reik irasyti i ta 17 langeli doh.gif
Vyras dirbantis, bet nieko nedeklaruoja.

Pazymoje raso "faktiskai pritaikytas PNPD - 1500" bet jauciu cia ne tie skaiciai g.gif
Nors grazintina suma pasidaro reali g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 29 balandžio 2011 - 17:24
QUOTE(rasyte_ @ 2011 04 29, 17:21)
Sveikutes 4u.gif

Susisgribo kolege del delkaraciju, paprase mane suzpildyti, parsinesiau namo dokumentus ir pasimeciau. Istorija tokia.. ji uz sunu mokejo pinigelius uz moksla, turi du vaikus, abu pilnameciai, bet vienas dar mokinasi bendrojo lav mokykloje. Nebezinau kokia suma reik irasyti i ta 17 langeli doh.gif
Vyras dirbantis, bet nieko nedeklaruoja.

Pazymoje raso "faktiskai pritaikytas PNPD - 1500" bet jauciu cia ne tie skaiciai g.gif
Nors grazintina suma pasidaro reali g.gif


o kada vaikai baige/baigs mokykla? nes toks PNPD labai jau toks idomus. iseitu lyg ir 50*12 + 100*9 g.gif
jei vienas is vaiku pernai baige mokykla, o kitas tik siemet baigs, tuomet as skaiciuociau 50*12+100*menesio, kada gavo mokyklos atestata numeris (lygtais liepa gauna).
Papildyta:
QUOTE(jekateris @ 2011 04 29, 16:44)
labas,
sakikyt, o iki kokios dienos pildoma deklaracija? Jei pirmadieni vaziuos vyras i vmi, bus pervelu jau? blush2.gif


taip, jei turite prievole, paskutine diena deklaraciju teikimui - 05.02
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2011 04 29, 09:23)
o nesusidvigubino pajamos (is sodros), kaip jus anksciau raset? dar gali but, kad PNPD neteisingai suskaiciavot (17 langelis). jei ne viena is siu priezasciu, tuomet bus per didelis NPD pritaikytas. cia 33 langely neigiama suma?
savo puslapyje VMI raso, kad reikia nurodyti asmens koda, tai gal bus geriau jei nurodysit g.gif

kad zinokite, pasitikrinau per sodros tinklapi prisijungusi, ten rodo ta pacia suma, tik jau visa, ne padalinta, kaip kad deklaravim o pazymoje. Tai gal tuomet nesusidvigubino... 17 langeli gerai uzpildziau, teks turbut man moketi pinigus...
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2011 04 29, 20:50)
o kada vaikai baige/baigs mokykla? nes toks PNPD labai jau toks idomus. iseitu lyg ir 50*12 + 100*9  g.gif
jei vienas is vaiku pernai baige mokykla, o kitas tik siemet baigs, tuomet as skaiciuociau 50*12+100*menesio, kada gavo mokyklos atestata numeris (lygtais liepa gauna).

Vienas siemet baigs, o kitas kaip suprantu praejusiais metais jau studijavo univere g.gif
Pagal grazintinus procentus, tai paskaiciavau, kad nuo 1560-15% =234lt, ir irasius ta suma 1500 is pazymos, man gavosi tokia pati suma grazintina, tai ir nusiunciau, jei bus blogai, teks kolegei ieskot protingesniu zmoniu laugh.gif
Atsakyti