Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Renytė @ 2011 05 12, 10:50)
O nesvarbu kad dirbo nevisus 2010 metus, tie patys skaiciukai 3600 tinka? 17 laukelyje irasyta 1800.


taip tinka 3600, abiem tevams po 1800, arba 3600 vienam is ju, jei kitas neturejo apmokestinamuju pajamu ir nesitaike PNPD uz vaikucius.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, sakykit ar pilnametė studentė už kurios mokslus mokesčius nori susigrąžinti mama dar skaitosi kaip vaikas, ar už ją galima prisitaikyti papildomą MPNPD? Pagal visus aprašymus suprantu, kad tik moksleiviai skaitosi (nuolatiniams Lietuvos gyventojams, auginantiems vaikus iki 18 metų, taip pat vyresnius, jeigu jie mokosi dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, nustatyti papildomi NPD, ar teisingai mąstau?
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2011 05 13, 13:05)
Sveikos mergaitės, sakykit ar pilnametė studentė už kurios mokslus mokesčius nori susigrąžinti mama dar skaitosi kaip vaikas, ar už ją galima prisitaikyti papildomą MPNPD? Pagal visus aprašymus suprantu, kad tik moksleiviai skaitosi (nuolatiniams Lietuvos gyventojams, auginantiems vaikus iki 18 metų, taip pat vyresnius, jeigu jie mokosi dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, nustatyti papildomi NPD, ar teisingai mąstau?

teisingai, priklauso kol gauna atestata mokyklos baigimo
Atsakyti
4u.gif Gal kas žinote, per kiek laiko grąžina pinigėlius. Suprantu, kad turi išmokėt iki 07 31, bet gal greičiau juos perveda. Deklaracija pateikta, priimta 04 28.
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 05 18, 10:51)
4u.gif Gal kas žinote, per kiek laiko grąžina pinigėlius. Suprantu, kad turi išmokėt iki 07 31, bet gal greičiau juos perveda. Deklaracija pateikta, priimta 04 28.

Yra atskira tema apie pinigu gavima ar negavima i VMI.
http://www.supermama...howtopic=727890
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

jau nepirma karta girdziu kad zmones negauna pinigu is vmi, laukia, laukia, tik paskambine suzino kad kazkas negerai uzpildyta, nors el.pasta visi nurodo, kazin kodel taip yra, kodel jie pranesimu nesiuncia kad kazkas negerai g.gif
Atsakyti
Labukas.

Gal kas gali man padeti/

Pildziau sesei deklaracija uz2009, ju seimai 2009 metais vasario 6 gime dukte, koks turetu buti MPNPD...
buvo irasytas1000, g.gif
va cia ikeliu klaida, ka raso

ir dar kaip ja isvis pataisyti, atsidarom, bet ten nei trinti nei rasyti neleidzia, gal cia kvailas klauimas lotuliukas.gif nu bet sedziu jau ilgokai ir niekaip nerandu g.gif





TRŪKUMAS: Pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos turimus duomenis deklaruotas per didelis papildomas metinis neapmokestinamas pajamų dydis (MPNPD)
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 05 25, 17:38)
Labukas.

Gal kas gali man padeti/

Pildziau sesei deklaracija uz2009, ju seimai 2009 metais vasario 6 gime dukte, koks turetu buti MPNPD...
buvo irasytas1000,  g.gif
va cia ikeliu klaida, ka raso

ir dar kaip ja isvis pataisyti, atsidarom, bet ten nei trinti nei rasyti neleidzia, gal cia kvailas klauimas lotuliukas.gif  nu bet sedziu jau ilgokai ir niekaip nerandu g.gif
TRŪKUMAS: Pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos turimus duomenis deklaruotas per didelis papildomas metinis neapmokestinamas pajamų dydis (MPNPD)

Spauskit ne perziuret deklaracija,o pildyt.O PNPD butu 1000 lt jai vienai arba per puse su vyru po 500 lt.
Atsakyti
Sveiki, reikia pagabos.
noriu uzdekloroti pajamus uz 2006 ir 2007. koks buvo MNPD. kaip skaicioti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 30 gegužės 2011 - 13:37
QUOTE(liusi2003 @ 2011 05 30, 13:24)
Sveiki, reikia pagabos.
noriu uzdekloroti pajamus uz 2006 ir 2007. koks buvo MNPD. kaip skaicioti?


jei profilyje nurodytos tikros vaiku gimimo datos, tuomet:

2007 m. priklausytu: 320*12 (pagrindinis) + 16*11 (sausis-lapkritis uz vaikus) + 32*1 (gruodis uz vaikus) = 4048 lt

2006 m. priklausytu: 290*12 (pagrindinis) + 14.5*12 (uz vaikus) = 3654 lt.

papildomas ir pagrindinis NPD rasysis i viena langeli - 15 langeli.

p.s. cia skaiciuota neatsizvelgiant ar buvo invalidumas, ir puse NPD uz vaikus, jei taikysis tik vienas is tevu tuomet "vaiku" NPD galima dauginti is dvieju.
p.p.s.jei buvote vienisa mama, tuomet skaiciuotusi kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 30 gegužės 2011 - 19:16
dabar as pas jus su tokiu klausimu 4u.gif 4u.gif
man balandzio 11 d uzpilde deklaracija ju darbuotoja,viskas buvo ok dabar laukiu laukiu as is ju pinigeliu,paskambinau,jie tada tik teikesi perzvelgti pakele ir pasake kad blogai,meta klaida reikia ateiti. nueinu. skaiciuoja is naujo,ir vietoj to kad man grazintu dar israso kad as grazinti turiu,ibruka saskaita,pasako kad nuo geguzes pirmos dar ir delspinigiu bus. uz valandos vel skambina ateik,nueinu,aiskina kad vieno vaiko gimimo metu nepaziurejo,todel ne taip paskaiciavo. vel skaiciuoja tada trise,kiekvienai skirtingai ten iseina,ir taip kelis kartus ir vis skirtingai joms,jos ten aiskinasi,aisku tik tiek kad ten joms pacioms niekas neaisku,uzdeklaravo,grazinti nereikes bet grazinimo suma labai smarkiai skiriasi nuo tos kur pirma karta buvo deklarave ir paskaiciave. bet man nuojauta kuzda kad pagal ju ta skaiciavima cia dar klaida bus issivelusi. gaila kad as pati to nemoku verysad.gif tad klausimas man dabar kyla,ar situ darbuotoju ta skaiciavima dar tikrins kas,ar toks ir paliks? gal dar kas sutikrina? ar tik jos taip perzvelgia? o pinigeliai tik po 90 dienu nuo vakar ir visai joms neidomu kad as deklaravau balandzio 11d pas ju darbuotoja,kad ju darbuotoju daromos klaidos....nu bet kaip vakar mane sunervino doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2011 05 31, 13:09)
4u.gif  4u.gif aciu

prasom drinks_cheers.gif

QUOTE(dzese @ 2011 05 31, 14:57)
tad klausimas man dabar kyla,ar situ darbuotoju ta skaiciavima dar tikrins kas,ar toks ir paliks? gal dar kas sutikrina? ar tik jos taip perzvelgia? o pinigeliai tik po 90 dienu nuo vakar ir visai joms neidomu kad as deklaravau balandzio 11d pas ju darbuotoja,kad ju darbuotoju daromos klaidos....nu bet kaip vakar mane sunervino doh.gif  doh.gif  doh.gif


na, teoriskai darbuotojos tik padejo pateikti deklaracija, tai lyg ir nelaikoma tikrinimu. pateikta deklaracija patenka i sarasa ir laukia rimtesnio perziurejimo. bet kita vertus tai jau pateiktos deklaracijos tikslinimas, tai gal ir nebebus daugiau ziurima g.gif

kas liecia NPD uz vaikus tai galim jums pabandyt paskaiciuot

jei pas jus 3 vaikuciai, visi gime iki 2010 m., visi to paties tecio, tuomet po 3000 lt (metinis) kiekvienam is tevu arba 6000 lt kazkuriam vienam (jei kitas nedirbo ir nesitaike)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 31 gegužės 2011 - 20:34