Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 05, 13:18)
Man atrodo ismoket tai ismoketu,bet kai kita karta deklaruotu,tai gal butu minusas. g.gif
Be to,jei neklystu,tai jeigu pritaiko jau darbuoviete,tai 17 laukeli jau bus irasyta suma,kuria negalima bus taisyti.



17 langely tai tikrai reikia paciam ivesti suma ...
As vis galvoju, kaip man is tos situacijos iseiti, nes vyrui darboviete per dideli PNPD pritaike , nors jis ir nedeklaruoja niekad, o as kiekvienais metais prisitaikau daugiau , kaip puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 05 05, 12:49)
O kaip butu tokiu atveju:
pvz. vyrui ir zmonai darbovietes pritaiko abiems per puse PNPD.
Deklaracija teikia tik vienas is ju, ir parodo didesni PNPD, o kitas visai pajamu nedeklaruoja ( jei deklaruotu, aisku, butu minusas ) . Ar suveda ten galus VMI?  g.gif  smile.gif

Aišku, kad suveda. Jei prisitaikysit daugiau kaip pusę PNPD, žiūrės į vyro deklaraciją (nesvarbu, kad nepateikta). Jei vyrui taikė PNPD metų eigoje, tai jis ir mokesčių tais metais mažiau sumokėjo, nei ankstesniais, kai netaikė, tai ir gražintis jūs dviese galit mažiau. Skolininkus susiranda nors ir nedeklaravę būna, tikrai pažiūrės ar ne per daug per abu prisitaikėt. Bent jau aš tai nenorėčiau likt skoloj VMI - vėliau išsiieškos ir dar su procentais ir anstoliais. Ar tikrai verta? Kiek jūs daugiau atgausit, tiek vyras minuse bus? Neįžvelgiu prasmės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 05 gegužės 2011 - 14:00
QUOTE(norala @ 2011 05 05, 11:49)
O kaip butu tokiu atveju:
pvz. vyrui ir zmonai darbovietes pritaiko abiems per puse PNPD.
Deklaracija teikia tik vienas is ju, ir parodo didesni PNPD, o kitas visai pajamu nedeklaruoja ( jei deklaruotu, aisku, butu minusas ) . Ar suveda ten galus VMI?  g.gif  smile.gif


manau, kad tiesiog gausit laiskuti, kad deklaracija klaidinga del pritaikyto per didelio PNPD.
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 05 06, 10:18)
Iki gegužės vidurio turi išmokėti?  smile.gif

iki liepos 31 d turi visiems ismoket.
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2011 05 05, 16:36)
Siandien gavau pinigelius  4u.gif


QUOTE(estel@ @ 2011 05 06, 08:38)
as pusantro men negaunu dar,bet todel manau kad pildziau mokesciose,tai laukiu toliau. ax.gif


yra atskira tema sukurta tokiems pasiplepejimams http://www.supermama...?...=727890&hl= 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2011 05 05, 09:24)
gal esate skolinga uz koki zemes mokesti, gal uz praeitus metus ar psd? o gal teiket deklaracijas uz kelis metus ir kol kas grazino tik uz vienus

zemes neturiu. Esu vaiko prieziuros atostogose. Teikiau uz vienus metus.
Atsakyti
QUOTE(Luizė @ 2011 05 04, 21:53)
Sveiki,
deklaravau vmi el.budu, darbuotoja pasake atgausiu tokia suma, o kai sulaukiau pinigeliu, ju buvo zymiai maziau. Kodel taip gali buti? Dekoju wink.gif


o gal jums ne ta suma nurode darbuotoja? g.gif
Atsakyti
labas sakykit merginos ar pinigeliu grazinimo laikas priklauso nuo to kur deklaravai. Tarkim jei as nesiau i VMI tai man veliau ismokes nei tiems kurie deklaracijas teike patys internetu?
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2011 05 08, 18:10)
labas sakykit merginos ar pinigeliu grazinimo laikas priklauso nuo to kur deklaravai. Tarkim jei as nesiau i VMI tai man veliau ismokes nei tiems kurie deklaracijas teike patys internetu?


na, buvo versija iskelta, kad tie, kurie patys internetu pilde, greiciau sulaukia, tada tie, kurie VMI uzsipilde, o jau tada visi, kurie popierines teike...
Atsakyti
Noreciau paklausti ar as neklystu blush2.gif
du vaikai 2003m ir 2001 m ,mama augina viena.
tai i 17 langeli rasyti : 2200 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2011 05 09, 13:51)
Noreciau paklausti ar as neklystu blush2.gif
du vaikai  2003m ir 2001 m ,mama augina viena.
tai i 17 langeli rasyti : 2200 ? ax.gif

(100+200)*12 = 3600
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 05 09, 12:55)
(100+200)*12 = 3600
klydau blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti