Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 8 tema

kur perkat tuos ananasu lapus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangelia.. @ 2011 04 21, 21:20)
kur perkat tuos ananasu lapus?  g.gif


parduotuvėj kur prekiauja dirbtinėm gėlėm
Atsakyti
Smagu , kad patiko blush2.gif 4u.gif !!
Ducky : kai pirkau zaislus , kai pamaciau sita kazkaip apie tave pagalbojau mirksiukas.gif !!
Ieskojau kokiu vistyciu biggrin.gif , o gavau tik velykinius kiskucius ir anciukus !!!
Dar turiu kelis dabaigti medelius smile.gif!
Graziu darbeliu visosms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narvile @ 2011 04 20, 17:17)
Mano medukas velykiniam stalui  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Mergaites, cia ne i tema, bet gal zinote, kodel neberodo mano nuotrauku, per kur jus keliate savo nuotraukytes g.gif

Kokie saunus visu medeliai thumbup.gif Su Velykomis visas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Narvile @ 2011 04 22, 11:44)
Mergaites, cia ne i tema, bet gal zinote, kodel neberodo mano nuotrauku, per kur jus keliate savo nuotraukytes  g.gif

Aš per radikal.ru keliu. Gal galiojimo laikas pasibaigė, dėl to jas panaikina iš talpyklos g.gif
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2011 04 21, 16:06)
Laukiam velyku smile.gif)!!



Grazu 4u.gif
Pamacius patupdyta padareli, pagalvojau - Ducky darbelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2011 04 22, 10:59)
Grazu  4u.gif
Pamacius patupdyta padareli, pagalvojau - Ducky darbelis  smile.gif

Man dar toli iki tokio pilotazo blush2.gif 4u.gif 4u.gif !!!
Atsakyti
**sea** kaip miela, kad prisiminei mane wub.gif

O aš šiandien pribaigiau gitarą... Sunaudojau net 2,3kg mini griliažo ir visas aukštis 68cm. Tikiuosi patiks muzikantui jubiliatui laugh.gif
Viskas man gana saldainių, einu namų pagaliau puošt Velykoms biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ducky: 22 balandžio 2011 - 16:41
QUOTE(Ducky @ 2011 04 22, 17:40)
**sea** kaip miela, kad prisiminei mane  wub.gif

O aš šiandien pribaigiau gitarą... Sunaudojau net 2,3kg mini griliažo ir visas aukštis 68cm. Tikiuosi patiks muzikantui jubiliatui laugh.gif
Viskas man gana saldainių, einu namų pagaliau puošt Velykoms biggrin.gif

Vau, kaip gražuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 04 21, 19:51)
ačiū smile.gif man atrodo jus neskaitėt ankstesnių temų, nes labai daug klausimų jau buvo kalbėta...

oj skaiciau...bet neuzfiksavau tikriausiai smile.gif 4u.gif
o jau user posted image grazumas!
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir tai dar maza... smile.gif
Papildyta:
Ateinu su savo PIRMUOJU darbeliu blush2.gif
user posted image
susiduriau su keliomis problemelemis..prie gipso plausas nesiklijavo...cia tik man taip?ir teko kota trumpinti,nes saka buvo tokia kreiva,galvojau graziai gausis,bet svorio neatlaike ir mesdavo vazoneli i sona, todel teko trumpinti...ir kadangi cia pirmasis mano darbelis - dariau ir kartu mokiaus...kita karta darysiu rutuliuka mazesni smile.gif
vazonelis plastikinis baltas, bet priklijavau servetele ir gavosi sventinis...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ojojojIeva: 22 balandžio 2011 - 19:03
gitara thumbup.gif
Ieva tikrai mdeliui reikia ilgesnes sakos, bet kita kart pasitaisysi smile.gif
ar ziurejom Lnk gerumo diena? prezidente nese liginiem saldainiu medeli bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bangelia..: 22 balandžio 2011 - 19:45
Ducky gitara nereali thumbup.gif

QUOTE(ojojojIeva @ 2011 04 22, 20:01)
susiduriau su keliomis problemelemis..prie gipso plausas nesiklijavo...cia tik man taip?ir teko kota trumpinti,nes saka buvo tokia kreiva,galvojau graziai gausis,bet svorio neatlaike ir mesdavo vazoneli i sona, todel teko trumpinti...ir kadangi cia pirmasis mano darbelis - dariau ir kartu mokiaus...kita karta darysiu rutuliuka mazesni smile.gif
vazonelis plastikinis baltas, bet priklijavau servetele ir gavosi sventinis...smile.gif

labai grazus pirmasis darbelis 4u.gif
plausas ir man nelimpa prie pagrindo, nors as dedu cementa g.gif siaip tai man niekas nelimpa prie cemento g.gif kas liecia saka ... tai reik labai iscentruoti numatyti ir apskiciuoti kad medelis nevirstu smile.gif jei saka kreiva
Atsakyti