Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 8 tema

sveikos 4u.gif aš vis ruošiuosi vestuvinio medelio darymui rolleyes.gif turėsiu progą, tai dairausi idėjų, bet niekaip nerandu, kad būtų mano jėgoms, bet ir gerai atrodytų biggrin.gif patį medelį daryt tai moku, bet su papuošimu sunkiau, visad su plaušu dariau dabar apie medžiagą galvoju, bet kažkaip man atrodo gana sudėtingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 06 01, 16:25)
Rodausi vienu iš pastarųjų dienų medelių vestuviniam stalui smile.gif

user posted image

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2011 06 05, 16:16)
sveikos merginos, ateinu paįvairinti jūsų tėmelę


Gražu. O auksinė žuvelė žvejui turbūt rolleyes.gif
Atsakyti
Ducky, o kaip tu ta medziagyte tvirtini, ar tiesiai ant gipso su klijais, ar kaip kitaip, labai graziai tie tavo vazoneliai aptraukti, kaip tu taip lygiai ta popieriu islankstai, ar cia armonikele kokia darai blush2.gif as velyku medeliui bandziau, tai man vistiek nesigavo lygios tos bangeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narvile @ 2011 06 06, 09:09)
Ducky, o kaip tu ta medziagyte tvirtini, ar tiesiai ant gipso su klijais, ar kaip kitaip, labai graziai tie tavo vazoneliai aptraukti, kaip tu taip lygiai ta popieriu islankstai, ar cia armonikele kokia darai  blush2.gif as velyku medeliui bandziau, tai man vistiek nesigavo lygios tos bangeles  4u.gif

drinks_cheers.gif ir man įdomu, nes jei didesnį medelį darai molinima vazone, tai svoris ojojoi, kaip ginklą saviginai galim dovanot biggrin.gif
Atsakyti
man sitas vazonu aptraukimas super thumbup.gif nusikopijavau nuo ducky biggrin.gif aciu uz ideja aciuks.gif man tai labai lengvai gaunasi g.gif as darau taip: iskerpu reikiamo dydzio popieriu.. statau i viduri plasmasini vazona, jo dugna keliais lasais prilipinu kad neslankiotu .. nu ir imu krasta popierius darau klostes kaip is medziagos ir iskart lipinu uzlenkus popieriu vidineje vazono puseje 4u.gif gal kazkas kitaip daro g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 06 birželio 2011 - 11:09
Va va kaip tik atėjau paklausti apie vazonų dekoravimą 4u.gif iš nuotraukų atrodo, kad klijuota medžiaga ar juostelė atlasinė 4u.gif

Ir dar klausimėlis..užsiprašė draugė vestuvėms medelio, esu darius šiaip medelius dovanoms artimiesiems ir susidūriau sU tokia problema, kad oazė, jau suklijavus saldainius pradeda judėti, o būdavo, kad net nusmukdavo doh.gif NORS TVIRTINU SU KARŠTAIS KLIJAIS.


KAIP JŪS DAROT? g.gif

ir ar apklijuojate oaze kokiu grazeniu popierium?


Ačiū už atsakymus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ZmoNa_ @ 2011 06 06, 12:08)
man sitas vazonu aptraukimas super  thumbup.gif  nusikopijavau nuo ducky biggrin.gif aciu uz ideja aciuks.gif man tai labai lengvai gaunasi  g.gif as darau taip:  iskerpu reikiamo dydzio popieriu.. statau i viduri plasmasini vazona, jo dugna keliais lasais prilipinu kad neslankiotu .. nu ir imu krasta popierius darau klostes kaip is medziagos ir iskart lipinu uzlenkus popieriu vidineje vazono puseje 4u.gif  gal kazkas kitaip daro  g.gif


o tai tik tada gipsa pili ar prieš tai? g.gif
Papildyta:
Tai jei aptraukti popierium, popierius kažkoks specialus turėtų būti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy33: 06 birželio 2011 - 11:35
QUOTE(ZmoNa_ @ 2011 06 06, 12:08)
man sitas vazonu aptraukimas super  thumbup.gif  nusikopijavau nuo ducky biggrin.gif aciu uz ideja aciuks.gif man tai labai lengvai gaunasi  g.gif as darau taip:  iskerpu reikiamo dydzio popieriu.. statau i viduri plasmasini vazona, jo dugna keliais lasais prilipinu kad neslankiotu .. nu ir imu krasta popierius darau klostes kaip is medziagos ir iskart lipinu uzlenkus popieriu vidineje vazono puseje 4u.gif  gal kazkas kitaip daro  g.gif

Ačiū, bet nesupratau kaip tas klostes iš popieriaus darai ir iškart lipini blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 06 06, 12:39)

Ir dar klausimėlis..užsiprašė draugė vestuvėms  medelio, esu darius šiaip medelius dovanoms artimiesiems ir susidūriau sU tokia problema, kad oazė, jau suklijavus saldainius pradeda judėti, o būdavo, kad net nusmukdavo  doh.gif NORS TVIRTINU SU KARŠTAIS KLIJAIS.
KAIP JŪS DAROT? g.gif

ir ar apklijuojate oaze kokiu grazeniu popierium?
Ačiū už atsakymus wub.gif
Papildyta:
o tai tik tada gipsa pili ar prieš tai? g.gif
Papildyta:
Tai jei aptraukti popierium, popierius kažkoks specialus turėtų būti? g.gif

na as naudoju arba putoplasto burbula arba is popieriaus susukta tai tikrai kietas ir niekur nejuda... apvynioju kokiu nors spalvotu popieriu ar medziaga g.gif ziurint kokie saldainiai kokios spalvos g.gif

del popieriaus tai ducky naudoja toki ale dovanini popieriu celoofanini, pas mus tokio nera tai as naudoju paprasta popierini bet virsus blizgus su folija g.gif o pilu cementa jau ant aplipinto vazono ax.gif

QUOTE(šneider @ 2011 06 06, 12:40)
Ačiū, bet nesupratau kaip tas klostes iš popieriaus darai ir iškart lipini  blush2.gif

einu nufotkinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2011 06 06, 14:21)

einu nufotkinsiu  biggrin.gif

hi.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti