Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Sigituke @ 2005 05 03, 23:19)
Man tai patiko Generos ta kauke jau mineta, su kokosu, dabar plaukai ne sausi, todel naudoju tos pacios firmos su ryziu aliejumi, kuri visiskai neriebina ir tinka normaliems plaukams

Man šita kaukė visiškas š..... schmoll.gif po jos plaukai dar sausesni palikdavo, sunkiai iššukuojami mad.gif
Atsakyti
QUOTE(murkliuke @ 2005 06 03, 14:28)
Man šita kaukė visiškas š.....  schmoll.gif  po jos plaukai dar sausesni palikdavo, sunkiai iššukuojami  mad.gif

na, daugeliui, kas perka ja, tai patinka. bet tam ir yra triju rusiu, kad butu galima pasirinkti, kuri labiausiai tinka;)
Atsakyti
labutės. aš taip pat esu bandžiusi kadus balzamą.kai pirkau pirmąjį kartą tai tikrai patiko, bet kai pirkau kai šis baigėsi....labai jau nusivyliau, nes buvo kažkoks jau labai skystas ir poveikis neatitiko to, kurio buvau sulaukusi anksčiau, manyčiau buvo praskiestas g.gif tai daugiau jo nebeperku.
ir šiaip turiu begalę problemų su plaukais, nes jie stori, truputį banguoti ir pučiasi,tai išsiplovus galva atrodau kaip liūtas doh.gif ir pats plaukas sausas...tai nebežinau ka ir daryti..

gal galėtumete ką patarti iš panašios patirties? ir žinau kad čia ne į tema, bet gal žinote kokią gerą ir nelabai brangią priemonę plaukų tiesinimui žnyplėmis? būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
brunetee
mano plaukai labai panasus i tavo aprasytus 4u.gif irgi puciasi, banguojasi, bet pats plaukas sausas. nemanau ,kad taip jau visai blogai, geriau tokie, negu silpni ir ploni plaukai mirksiukas.gif man labiausiai tiko Sun silk sampunas ir balzamas, dar Lorealio nenuplaunamas kremas plaukams raudonoj tubeleje - plaukai slidesni ir svelnesni nuo jo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 06 06, 20:10)
brunetee
mano plaukai labai panasus i tavo aprasytus 4u.gif  irgi puciasi, banguojasi, bet pats plaukas sausas. nemanau ,kad taip jau visai blogai, geriau tokie, negu silpni ir ploni plaukai mirksiukas.gif man labiausiai tiko Sun silk sampunas ir balzamas, dar Lorealio nenuplaunamas kremas plaukams raudonoj tubeleje - plaukai slidesni ir svelnesni nuo jo thumbup.gif






niu teip, gal ir tu teisi smile.gif geriau jau tokie nei ploni ir gležni, bet kartais taip užsinori lygių besiplaikstančių plaukų.... verysad.gif niu ką padarysi - genai smile.gif
o sun silk pasirodo ir aš vonioj turiu smile.gif tik man kažkaip vis atrodo, kad norimą poveikį pajaučiu tik pirmą kartą panaudojus kažkurią priemonę...po to kažkaip atrodo nebeveiksminga....o šiaip tas kadus balzamas buvo tikrai geras.... gal reikės dar kartą surizikuoti ir gausiu nebepraskiesto... blush2.gif

ir dėkui už patarimą smile.gif
Atsakyti
aš turiu milmil su žaliu dangteliu. kaip už tokią kainą, tai labai gera. kvepia ramunėlėm ir medum.
Atsakyti
O gal kas parekomenduotų kokią kaukę kuri suteiktų blizgesio?Mano plaukai nei pažeisti nei ka,tiesig nelabai blizgėti nori sad.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 08, 11:56)
O gal kas parekomenduotų kokią kaukę kuri suteiktų blizgesio?Mano plaukai nei pažeisti nei ka,tiesig nelabai blizgėti nori sad.gif


naudoju kauke plaukams GAIA jau kazkur menesi laiko. Po pirmo naudojimo, plaukai buvo minkstuciai, o jau po ilgesnio laiko pradejo labiau blizgeti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 08, 12:56)
O gal kas parekomenduotų kokią kaukę kuri suteiktų blizgesio?Mano plaukai nei pažeisti nei ka,tiesig nelabai blizgėti nori sad.gif

O gal ne kaukės reikia, o pirma apnašas pašalint.... g.gif
Atsakyti
Nebloga ta Gaia kauke, as jau nemazai laiko naudoju, tik nepastebejau, kad blizgesio priduotu, daugiau gal efektas svelniu plauku.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 08, 13:01)
Nebloga ta Gaia kauke, as jau nemazai laiko naudoju, tik nepastebejau, kad blizgesio priduotu, daugiau gal efektas svelniu plauku.

Mhm...visai nebloga,bet blizgesio neduoda,tik švelnumo...
Atsakyti
Aš turiu kažkokią Panthene ar Plamolive... (mokėjau gal apie 25Lt) tokia pilka nedidelė dėžutė. Naudoju ją 2-4 kart per mėnesį. Labai patinka smile.gif
Atsakyti