Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(brunetee @ 2005 06 06, 20:06)
labutės. aš taip pat esu bandžiusi kadus balzamą.kai pirkau pirmąjį kartą tai tikrai patiko, bet kai pirkau kai šis baigėsi....labai jau nusivyliau, nes buvo kažkoks jau labai skystas ir poveikis neatitiko to, kurio buvau sulaukusi anksčiau, manyčiau buvo praskiestas  g.gif tai daugiau jo nebeperku.
      ir šiaip turiu begalę problemų su plaukais, nes jie stori, truputį banguoti ir pučiasi,tai išsiplovus galva atrodau kaip liūtas  doh.gif ir pats plaukas sausas...tai nebežinau ka ir daryti..

   gal galėtumete ką patarti iš panašios patirties? ir žinau kad čia ne į tema, bet gal žinote kokią gerą ir nelabai brangią priemonę plaukų tiesinimui žnyplėmis? būčiau labai dėkinga  smile.gif


Ne visada reikia kaukės, gal priežastys netinkama priežiūra, labai sunku per atstumą ką nors realiai tinkamą parinkti, bet gal jūms reikia gero - kokybiško kirpimo?
Mūsų grožio salone dirbame su prancuzų kosmetika Eugene Perma ir turime blizgesi plaukams kuris veikia kaip apsauga prieš tiesinimą plius suteikia blizgesį, bet pardotuvėja šitos kosmetikos neįsigysi, ji skirta tik profesionaliam naudojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukė: 09 birželio 2005 - 23:27
QUOTE(jadzka @ 2005 06 08, 13:33)
Dar kai reikia momentinio efekto - perku Mud Miracle (berods taip vadinas)
Kaukes plaukams. Ten vienkartinis pakutis iš 2 dalių: kaukė ir serumas.
Tai poveikis būna geras, priklusomai ko reikia (blizgesio, purumo, švelnumo ir pan.) prieš balius nusiperku smile.gif Kainuoja irgi apie 4 Lt. bet man tikrai thumbup.gif:

Tai kiek tas momentinis efektas laikosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 10, 09:00)
Tai kiek tas momentinis efektas laikosi?  g.gif


NA, plaukų būklė šiek tiek pagerėja, o efektas laikosi iki kito plovimo smile.gif kaip ir visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 10, 09:06)
NA, plaukų būklė šiek tiek pagerėja, o efektas laikosi iki kito plovimo smile.gif kaip ir visada smile.gif

Tai čia šiek tiek pagerėjusi plaukų būklė efektu vadinama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 10, 09:18)
Tai čia šiek tiek pagerėjusi plaukų būklė efektu vadinama?  g.gif


šiek tiek pagerėjusi būklė išlieka ir daugiau (na, minkštesni plaukai...)
O serums suteikia efektą (blizgesio, purumo ir pan.) Pastebėjau,kad plaukai kaip dirbtiniai pasidaro smile.gif Žodžiu, man labai patiko baliukams. Kai reikia greit thumbup.gif: efekto.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2004 06 15, 08:20)
Ačiū už patarimus  thumbup.gif  Manau naudosiu 1-2 kartus per savaitę. Kaukė pobrangė 30 lt. - pataupysiu ją  wink.gif Mano plaukai nėr sugadinti, bet jie ką tik padažyti ir po plovimo jaučiasi kad išdžiūva migam - posausiai kažkokie, tai ir kaukę nusipirkau - atstatančią plauko drėgmės balansą. Na, einu plaut galvos ir procedūrų atlikinėt  wink.gif  smile.gif


Patarčiau "Genera" kaukę, yra skirtingų kvapų. Kažkas apie ją jau rašė. Talpa didelė (0,5 litro) ir nebrangi (11 lt).
Ji platinama per konsultantus. Tinka ir po dažymo.
Esu konsultantė jolituks@delfi.lt
Atsakyti
siaip rekomendacija karta per savaite, jei plaukai labai pzeisti gali daryti tiek, kiek jauti, kad reikia pvz kas 3 dienas. turetu uztekt, nes kauke ne balzamas uztepi, palaikai minuciu 10- 15 minimum. jei plaukai linke riebaluotis tada kauke geriau tepti tik ant plauku ilgio ir galu (nelieciant sveikesniu saknu kad ju neapkraut). as po balinimo labai stipraus dedacvau kauke, paskui plastikine kepuryte ir ranksluiosti ant galvos kad pasiltu. kauke intensyviaus veikia, nes sildymasveikia kaip katalizatorius ir efektas stipresnis.
Atsakyti
O kur perkate ta rene furteter Karite krema? Susidomejau...
Atsakyti
Kur perkat? Negi niekas jo nenaudoja???
Atsakyti
Ar ta kauke ne Les Karites vadinas???
Atsakyti
alio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 07 14, 21:36)
O kur perkate ta rene furteter Karite krema? Susidomejau...

jo yra sarmoje kaina apie 58 lt
Atsakyti