Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Supergirl @ 2006 09 18, 09:19)
Labai norėčiau pagirt kaukę su šalavijų ir dilgėlių ekstraktu. Ji parsiduoda tokiuose žalsvuose 15 ml. pakeliuose, kaina apie 1 lt. Aš perku Droge. Nu pasakiška kaukė. Ji vienintelė man plaukus padaro slidžius, blizgančius ir tiesius. Visos kaukės, kiek esu bandžiusi, tai plaukus labai apsunkina, pariebina, o šita - atvirkščiai - tokie lengvi, purūs ir slidūs kaip ledas plaukučiai būna ir labai gražiai krenta thumbup.gif


Ar galėtumei konkrečiau parašyti šios kaukės pavadinimą mirksiukas.gif bent jau kaip atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2006 09 18, 11:28)
Ar galėtumei konkrečiau parašyti šios kaukės pavadinimą mirksiukas.gif bent jau kaip atrodo bigsmile.gif
Nugi parašiau mirksiukas.gif Žalsvuose pakeliuose parsiduoda. Pavadinimo tokio kaip ir nėr: kaukė su šalavijų ir dilgėlių ekstraktu. Ji lenkiška yra smile.gif Droge prie plaukų priežiūros priemonių, apatinėse lentynose sudėta. Dar tos pačios firmos, šalia būna padėta melsvos pakuotės kaukių. Bet tų nebandžiau.
Atsakyti
Mergaites, suuuper kaukes yra is firmos "KADUS"!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As nusipirkau kirpykloje, tai nerealu, tiek metu ieskojau geru kaukiu ir RADAU!!! Kirpeja sake, kad "KADUS" firma Vln. Aukstaiciu g. pradz. kazkur, numeri pamirsau... doh.gif O jei kam reikia tiesinimo znypliu, tai galiu net pavadinima pasakyti, kokias man patare profesionali kirpeja!
Atsakyti
QUOTE(INAZUIKELIS @ 2006 09 18, 22:00)
Mergaites, suuuper kaukes yra is firmos "KADUS"!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  As nusipirkau kirpykloje, tai nerealu, tiek metu ieskojau geru kaukiu ir RADAU!!! Kirpeja sake, kad "KADUS" firma Vln. Aukstaiciu g. pradz. kazkur, numeri pamirsau...  doh.gif O jei kam reikia tiesinimo znypliu, tai galiu net pavadinima pasakyti, kokias man patare profesionali kirpeja!


vaje vaje biggrin.gif Negi tu manai supermamkos profesionaliu kaukiu nemacius ir cia kazkoks stebuklas?Is kur toks naivumas:haha fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 09 19, 13:33)
vaje vaje biggrin.gif Negi tu manai supermamkos profesionaliu kaukiu nemacius ir cia kazkoks stebuklas?Is kur toks naivumas:haha  fool.gif


Žmogus tik pasidalino savo atradimu kaip ir visos mes čia, nematau tame nieko blogo, Malena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2006 09 19, 15:24)
Žmogus tik pasidalino savo atradimu kaip ir visos mes čia, nematau tame nieko blogo, Malena  rolleyes.gif


Taip.Taciau galejo normaliai parasyt kaip visos,o dabar pasisakymas kaip pagyros tipo stebuklas,kad jai patare profesiolali kirpeja rolleyes.gif
Atsakyti
Norėjau paklaust, o jūs tarp šampūno ir kaukės naudojat dar balzamą? Ar po išplovimo šampūnu tąkart užtenka tik kaukės? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 19, 17:32)
Norėjau paklaust, o jūs tarp šampūno ir kaukės naudojat dar balzamą? Ar po išplovimo šampūnu tąkart užtenka tik kaukės? 4u.gif  bigsmile.gif



As tai isplaunu plaukus su sampunu, o paskui dedu plauku kauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 19, 16:32)
Norėjau paklaust, o jūs tarp šampūno ir kaukės naudojat dar balzamą? Ar po išplovimo šampūnu tąkart užtenka tik kaukės? 4u.gif  bigsmile.gif

man asmeniškai tokiu atveju užtenka tik kaukes mirksiukas.gif , o jei kaukes nededu, tada naudoju ir balzamą
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 19, 15:32)
Norėjau paklaust, o jūs tarp šampūno ir kaukės naudojat dar balzamą? Ar po išplovimo šampūnu tąkart užtenka tik kaukės? 4u.gif  bigsmile.gif

As po sampuno kasdien naudoju balzama.
Jeigu dedu kauke, tai irgi po sampuno, bet balzamo nebenaudoju.
Kaskart naudoti kauke negerai, nes ji gan stiprus produktas, geriausia ja naudoti 1-2 katus per savaite.
Atsakyti
Ačiū aš naudoju taip pat, tik buvo kilus mintis kad gal to per mažai blush2.gif
Atsakyti
brangioms kaukems pinigu neturiu, tai labai nebloga is gliss kur, nemazas pasirinkimas jus yra
Atsakyti