Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(rennate @ 2006 07 01, 15:53)
Butinai  gossip.gif !!!!!


Sveikos merginos,

Dariausi sia kauke Bolero salone, kaina 120 lt.
Poveikis toks pat kaip po namie darytos kaukes, bent jau as skirtumo nepajauciau.
Meistre, tai labai gyre sia procedura.. plaukas visas uzsipildo keratinu ar kuom ten nepamenu:) labai gera si procedura, kurios yra blondes arba kas turi plonus plaukus .. sustorina bla bla bla..., na stebuklu nebuna plaukai geresni netapo:0
Procedura, tai tokia isplauna galwa, tada istepa kazkuom:atveria plauka issivalo nuo purvu .., nuplauna paskui istepa wel, jau kazkokia kauke (ruda tokia medaus spalva), uzdeda maisa ir pasodina 20 min po situo kaip jis ten susilka lotuliukas.gif wiskas wisa procedura... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 07 28, 19:21)
Siandien uzsidejau sebastian kauke,issiploviau plaukus ir dregnuose plaukuose paskirsciau ja.Ir tada ziuriu,kad reikejo ant sausu plauku  doh.gif
Taip gaila paliko,kad paskubejau,net nepagalvojau,kad kauke dedama ant sausu plauku.
Jus ekspertes galbut zinot,kodel ant sausu o ne ant slapiu plauku



O čia lietuviškai ar kita kalba taip uzrasyta? nes ne vieną kartą pastebėjau skirtumų tarp anglų aprašymo(nes šia kalba beveik visad viską skaitau) ir lietuvių vertimo ax.gif taip kad perskaityk, kas parašyta kita kalba ir žiūrėk, nes tikrai keista, kad ant sausų plaukų ax.gif
Atsakyti
is tikruju ant sausu plauku

Directions of Use:


-Brush Potion 7 (kaukses pavadinimas)through your hair

-Apply evenly on your dry hair from roots to ends

-Leave on 5 to 10 minutes or leave in all day or night

-Shampoo your hair twice

-Use weekly
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 29 liepos 2006 - 11:01
O as nepersianiausiai pasidariau salon plius joico firmos gilumine kauke, tai visai patiko thumbup.gif Tikrai didesnis poveikis nei su Nexxus buvo ax.gif dabar jau praejo savaite, o kai issiplaunu galva tai plaukuciai mmmm kokie minkstuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 07 29, 16:59)
O as nepersianiausiai pasidariau salon plius joico firmos gilumine kauke, tai visai patiko  thumbup.gif  Tikrai didesnis poveikis nei su Nexxus buvo  ax.gif  dabar jau praejo savaite, o kai issiplaunu galva tai plaukuciai mmmm kokie minkstuciai  wub.gif


kiek kainavo? 4u.gif
Atsakyti
kauke double action kainuoja 17lt o pirkau Palangoj kosmetikos parduotuvei priesais sarma (vytauto g.)
Atsakyti
Jei neužrašyta kiek ir kada naudoti kaukę , vadinasi tau nepakenks jei naudosi kiekvieną kartą plaudama. Man atrodo ant kaukių užrašo kiek kartų jas tepti , jeigu tepant daugiau ar mažiau jos turėtų žalingą poveikį. Aš kaukes tepu kiekvieną kartą plaudama galvą , man patinka jas tepliot biggrin.gif Po to tie plaukai lieka kitokie nei tik išplovus su šampūnu ar balzamu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai kaukę naudoju kas antrą plovimą
Atsakyti
jei labai bloga plauku bukle po cheminio - taip buvo man - geriausia Biotreatment kauke labai pazeistiems plaukams (tokia turejau), tikrai patiko ir susvelnindavo plaukus, yra pirkti Vilkpedes bazeje ir maciau berods sarmoj mirksiukas.gif
Man pagaliau ataugo, buvau nerealiai susigadinusi plaukus - maniskiai labai ploni ir matyt per ilgai palaike dedant chemini doh.gif
Atsakyti
Gal kas atradot nauju fainu kaukyciu? bigsmile.gif
Atsakyti
As pries kazkiek laiko raisau kitoj temoj, kad man labai patiko generos kauke su ryziu pienu ir karites sviestu smile.gif
Liuksusine - plaukai svelnus, minksti, purus. Man labai svarbu, kad jie butu sudrekinti, nes galiukai tokie sausi verysad.gif tepk netepes tuos aliejukus. Tai po sios kaukes keik geriau. Ale visvien ne idealu. Eisiu kirptis tuoj, gal kiek pades
Atsakyti
labai gera GAIA plaukų kaukė thumbup.gif
Atsakyti