Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE(Džiuga+ @ 2008 03 17, 14:59)
As ir noreciau patarimo... Isskyru gausiu nera, kiek matosi jos bekvapes ir baltos, bet yra niezulys... Siuo metu nelabai iseina greit nueit pas daktare, gal galetumet ka patarti? Beje toks niezejimas budavo ir anksciau bet uztekdavo tepaliuko...
Beje maitinu vaikuti...

Parsiau az 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Paskutiniu lyt.santykiu metu pradejau kraujuoti (tiksliau, tai buvo tik negausus tepimas), kita dirna viskas susitvarke, jokiu skausmu nejauciau, pries 2sav dariau tyrimus del grybelio, nieko blogo neparode-sveika. Bet nuo ko cia tas kraujas galejo buti? Niekada neturejau jokiu ginekologiniu problemu, bet bijau, kad nebutu kokio uzdegimo. Ar tai gali buti tik kazkoks lengvas maksties pazeidimas del kurio nebutina kreiptis pas gydytoja? Iskart aciu uz patarimus ir jusu nuomones:)
Atsakyti
QUOTE(Justulemaze @ 2008 03 21, 16:41)
Sveiki. Paskutiniu lyt.santykiu metu pradejau kraujuoti (tiksliau, tai buvo tik negausus tepimas), kita dirna viskas susitvarke, jokiu skausmu nejauciau, pries 2sav dariau tyrimus del grybelio, nieko blogo neparode-sveika. Bet nuo ko cia tas kraujas galejo buti? Niekada neturejau jokiu ginekologiniu problemu, bet bijau, kad nebutu kokio uzdegimo. Ar tai gali buti tik kazkoks lengvas maksties pazeidimas del kurio nebutina kreiptis pas gydytoja? Iskart aciu uz patarimus ir jusu nuomones:)

as manau kad nieko blogo jei nepasikartojo kraujavimas, o jeipasikartotu tai manau nepakens pasirodyti ginekologui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justulemaze @ 2008 03 21, 16:41)
Sveiki. Paskutiniu lyt.santykiu metu pradejau kraujuoti (tiksliau, tai buvo tik negausus tepimas), kita dirna viskas susitvarke

pas mane tokių pakraujavimų lyt. santykių metu priežastis buvo cistos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vredna: 24 kovo 2008 - 14:37
QUOTE(Freja @ 2004 07 01, 19:15)
O gal tu per daznai prausiesi ir taip isplauni gerasias bakterijas. Pabandyk viena karta dienoje apsiprausti ir tik su intymiom vietom skirtu muilu - bekvapiu ir suderintu PH.

Klaida- visada prausdavausi su muilu- paprastu DAV muilu- ir nusprendžiau pamandravoti intymios higienos priemonių prisipirkau ir gavau "nuostabią" dovanėlę doh.gif
Kiek žinau dar kai kurias nuo KT kankina g.gif
Papildyta:
Dėl pakraujavimų čia ne nieko tokio... Bėk pas gydytoją. Pakraujavimai gali būti dėl cistos, dėl žaizdelės, arba daug, daug blogiau- nedelsk.
Atsakyti
Sveikos.

Si visa menesi teplioja rudai, seniau patepliodavo, turiu itarima del endometriozes, bet sitaip smarkiai netepliodavo, diena, kita pries mmm ir po ju, si menesi visa doh.gif , sakau gal del streso, itampos darbe, si menesi itin daug darbo ir itampos turiu, miegu mazai, tai gal del to taip? unsure.gif Gal kas yra turejes tokiu problemu? Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 24, 15:26)
Sveikos.

Si visa menesi teplioja rudai, seniau patepliodavo, turiu itarima del endometriozes, bet sitaip smarkiai netepliodavo, diena, kita pries mmm ir po ju, si menesi visa  doh.gif , sakau gal del streso, itampos darbe, si menesi itin daug darbo ir itampos turiu, miegu mazai, tai gal del to taip?  unsure.gif Gal kas yra turejes tokiu problemu? Aciu.  4u.gif



na dėl to, kad nemiegi, ar nervuojies tai tepliot tikrai neturetu.. Taciau stresas, neissimiegojimas turi itakos ir endometriozei, taigi gali but, akd ji paumejo.. Retai kuri cia is musu zino daugiau nei is paciu patirties, todel mano siulymas butu uzsirasyti pas daktare ir pasikonsultuoti su ja..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Gal galetumete man padeti, pas ginekologe eisiu kita savaite (nekart nesu buvusi) tai siek tiek bijau. Man dingo menesines (kokius 3-3,5men)(lytiniu santykiu neturejau) nebuvo, pries tai irgi buvo nereguliarios paskutiniu metu, o pries kokia savaite pradejau jausti maudima sone, dabar pastarasias dienas pilvo apacia kaip isbriknusi, padidejes pilvukas, maudzia, ne tik pilvo apacia bet ir nugara(jauciu lyg karsti, net per visa nugara tarpais pereinanti), taciau jokiu isskyru nera blush2.gif Gal numanote kas man galetu buti, ar kam panasiai buvo? blush2.gif

Buciau labai dekinga jei atsakytumete
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateau: 25 kovo 2008 - 16:22
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 24, 15:50)
Dėl pakraujavimų čia ne nieko tokio... Bėk pas gydytoją. Pakraujavimai gali būti dėl cistos, dėl žaizdelės, arba daug, daug blogiau- nedelsk.


Na, man tik viena karta taip buvo. Jei pasikartos nueisiu.. Cista? Bet juk nesenai lankiaus pas ginekologe, nejaugi be jokiu priezasciu galejo taip staiga atsirasti? Jokiu skausmu ar kitu pasikeitimu organizme nera.
Atsakyti
QUOTE(Justulemaze @ 2008 03 25, 20:03)
Cista? Bet juk nesenai lankiaus pas ginekologe, nejaugi be jokiu priezasciu galejo taip staiga atsirasti?

galėjo...
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 24, 15:26)
Sveikos.

Si visa menesi teplioja rudai, seniau patepliodavo, turiu itarima del endometriozes, bet sitaip smarkiai netepliodavo, diena, kita pries mmm ir po ju, si menesi visa  doh.gif , sakau gal del streso, itampos darbe, si menesi itin daug darbo ir itampos turiu, miegu mazai, tai gal del to taip?  unsure.gif Gal kas yra turejes tokiu problemu? Aciu.  4u.gif



Man jau geras pusmetis, kaip teplioja po mmm. Pačios mmm tęsiasi maždaug savaitę, paskui kelias dienas būna švaru, o paskui ima teplioti. Būna, kad po lytinių santykių, o būna, kad nė iš šio, nė iš to g.gif Žodžiu, dar ~ savaitę su protarpiais teplioja, o paskui viskas baigiasi. Iki kitų mmm....
Ėjau pas gyd., apžiūrėjo ir su echoskopu, bet nieko blogo nematė, cistų nėra. Pasakė, kad gal tai dėl to, kad ,mano gimda pasvirus į kitą pusę nei turėtų, tai lyg mmm kraujas iškart visas neišbėga, kažkiek jo susilaiko ir todėl paskui po mmm pateplioja g.gif Patarė mmm metu miegot ant pilvo. Bet man tai kažkaip keista - visą gyvenimą mano gimda buvo pasvirus, bet anksčiau tokių problemų nebuvo schmoll.gif
Aš tokia paranojikė esu, man irgi vaidenasi visokios endometriozės fear.gif Vis žadu nueit pas kitą gydytoją, bet neprisiruošiu....
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2008 03 25, 23:58)
Aš tokia paranojikė esu, man irgi  vaidenasi visokios  endometriozės  fear.gif Vis žadu nueit pas kitą gydytoją, bet neprisiruošiu....

Aš tavo vietoj jau seniai laparaskopiją pasidarius būčiau 4u.gif
Atsakyti