Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

Turiu ir as pienlige... Turejau jau 2 kartus pries tai, viena pries 4, kita - pries 2 metus. Dabar skaitau foruma - svieciuosi - kaip gydytis, nes nu erzina ir kai suvoki, kad tavy apsgyveno grybas, staugt norisi, nemalonu tai ziauriai..
Atsakyti
mergaites, gal zinot, kas galetu buti, jeigu pasibaigus menesiniams atsirado gelsvai-zalsvos isskyros ir persejimas isoreje? sad.gif skausmu jokiu nera.. pries menesines dare tepineli - nieko apart siek tiek padidejusio koku kiekio nerado, bet kol dare ta tyrima, atsirado baltos varskes pavidalo isskyros - israse kapsules nuo grybelio.. keleta dienu atrode lyg viskas susitvarke, prasidejo menesines.. o dabar stai- neaiskios gelsvos tirstos isskyros - ar tai rimta? Nezinau, gal dar isgerti kapsule nuo grybelio (gydytoja sake kad jeigu baltos isskiros po menesiniu liks- reikes pakartot gydyma), bet isskyros pasikeite, gal jau nebe grybelis?.. brrrrr sad.gif(((
Atsakyti
man irgi diagnozavo makstie uzdegima, pskyre Macmiror tabletes, bet vakar isidejau viena, tai siendien visa diena kamavo baltos varskines isskyros, po to jos pageltonijo, nors pries ta zvakute nebuvo tokiu isskyru, dar stipriau pradejo niezet i vakara, tai vadinas man tos zvakutes netinka, netest gydymo ar test? o gal cia jau dar blogiau patapo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
man irgi diagnozavo makstie uzdegima, pskyre Macmiror tabletes, bet vakar isidejau viena, tai siendien visa diena kamavo baltos varskines isskyros, po to jos pageltonijo, nors pries ta zvakute nebuvo tokiu isskyru, dar stipriau pradejo niezet i vakara, tai vadinas man tos zvakutes netinka, netest gydymo ar test? o gal cia jau dar blogiau patapo?

hmmm... man gydytoja sake, jeigu "varkines" isskyros, reiskia grybelis (Fluconazol Nycomed 150mg israse)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzenka: 24 spalio 2007 - 21:15
QUOTE(Giedrut @ 2007 10 23, 22:11)
man irgi diagnozavo makstie uzdegima, pskyre Macmiror tabletes, bet vakar isidejau viena, tai siendien visa diena kamavo baltos varskines isskyros, po to jos pageltonijo, nors pries ta zvakute nebuvo tokiu isskyru, dar stipriau pradejo niezet i vakara, tai vadinas man tos zvakutes netinka, netest gydymo ar test? o gal cia jau dar blogiau patapo?  verysad.gif


Nusiramink 4u.gif Kiek zinau, tik isidejusi zvakute vakare, kita diena visad kamuoja isskyros, nes ta zvakute istirpsta tavyje ir issivalo (isteka) tokiam pavidale begydydama, bet po keliu dienu tai praeina ir viskas turi buti ok mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas
visa menesi sirgau pusles uzdegimu,bet pagaliau atrodo reikalai ima gereti, apsilankiau pas ginekologe, ji apziurejo, paeme tepineli, bet sako, kad atrodo viskas lyg ir gerai (rytoj bus ats) ir dar nusiunte darytis tyrimu nuo chlamidiju ir ureope... (toliau nebesuskaitau doh.gif ), tipo, gal nuo ju toks pusles uzdegimas buvo...
gal kuri galite man paaiskinti kas tai per ..., tyrimai ir kiek pvz kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(veitina @ 2007 11 20, 20:16)
labukas
visa menesi sirgau pusles uzdegimu,bet pagaliau atrodo reikalai ima gereti, apsilankiau pas ginekologe, ji apziurejo, paeme tepineli, bet sako, kad atrodo viskas lyg ir gerai (rytoj bus ats) ir dar nusiunte darytis tyrimu nuo chlamidiju ir ureope... (toliau nebesuskaitau doh.gif ), tipo, gal nuo ju toks pusles uzdegimas buvo...
gal kuri galite man paaiskinti kas tai per ..., tyrimai ir kiek pvz kainuoja?

irgi ima tepineli is gimdos kaklelio gleivines ir ziuri ar yra tu bacilu ar ne ,ir paskiria tam tikrus antibjotikus kurie tau tinka,triju rusiu tepinelis trys viename kainuoja 69lt. nors ne visur, privaciai gal brangiau.
Atsakyti
Aš labai dėmesio į tą pienligę nekreipiu. Man Ji užeina ir praeina negydoma. O tie daktarai kitą kartą tik nori kuo daugiau prirašyti vaistų. Naudojau ir Macmimor žvakutes ir ploviau su tuo rose. Manau, kad ji atsiranda nuo nervų ir netinkamo maisto. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,

man ir iskilo problema, treciadieni einu pas gydytoja... Buvo skausmingi lytiniai santikiai, poto perstejo... Ploviausi ramuneliu nuoviru - visada tokiais atvejais greit padedavo smile.gif Bet po kiek laiko buvo dar skausmingesni santykiai - jau maniau, kad kazkas iplyso g.gif ir pasirode sviesaus kraujo.. maniau tuo ir baigsis bet nea - eme teplioti ir jau 4-ta diena tepa.... kaip baisu, kas cia geltu buti? Pries tai vartojau antibiotikus nes kosejau ir turejau temepratutos, vartoju ir kontraceptikus geriamus jau 2,5 metu... gal susilpnejo ju poveikis? Nezinau ne ka galvoti, treciadieni kai eisiu bus jau 6 dienos kaip tepa. tokiuosi gydytoja labai nebars... unsure.gif
Atsakyti
Pas mane irgi pastovios problemos. Ginekologo kabinetas jau vos ne antri namai patapo verysad.gif

Pas mane maksty apsigyveno bakterija enterrococus fecalis doh.gif . Jau gal 5 rusiu antibijotikus geriau, kuriems atseit si bakterija turetu buti jautri. Ir ne vieni jos neisnaikino . As jau praradau vilti pasveikti. Gydausi nuo geguzes menesio (jau 8 menesiai!!!) O leviausia kad vasara noreciau leliuka paplanuoti... Gydytoja sako, kad kadangi ta bakterija makstyje, o ne gimdos kaklelyje, tai faktiskai vaisingumui itakos nedaro. Taciau nieks negali garantuoti, kad nestumo metu ji nenukeliaus i kakleli.. O is ten i vaisiaus vandenis... Tada visokie nesivystantys nestumai gali gresti ir pan.

Merginos, gal kuriai is jusu buvo si bakterija? Kaip issigydete?

As tai dabar gavau vagisan zvakutes. Nes tipo antibijotikai viska pas mane ten isnaikino... Reik atstatyt kitokias bakterijas.
Atsakyti
gal esat kuri susiduriusios su cistom blink.gif man rado cista 6cm., ir neskaidre, isrese duphastan vaistu gersiu 2 menesius o paskui ziures ar mazaja ar ne g.gif
Atsakyti
nuo genekologiniu susirgimu(kiausidziu,gimdos uzdegimu,pienliges ir t.t...)kenciu jau 8 metai.Poliklinikoi pastoviai sakydavo-uzdegimas ir prirasydavo antibiotiku.labai susilpnejo imunitetas,emiau daznai sirgt.Praita vasara apsilankiau Maxmedoi pas gyditoja Zaneta.Ji padare reikiamus tyrimus ir rado pas mane itin reta grybeli kuris atsiranda nuo dazno antibiotiku vartojimo.Plius jai iskart nepatiko mano kairys sonas,echoskopuojant paaiskejo kad nuo daznu uzdegimu kiauside priaugo prie zarnos.reikia operuotis.O poliklinikoi kiek skusdavausi kad man skauda tas sonas tai visada sakydavo uzdegimas ir kruva antibiotiku.Tai va,nuo vasaros tempiau guma,nes bijau operuotis,atejus saltam sezonui vel prasidejo uzdegimai,bet Zaneta ne karto manes nesere antibiotikais,tik pasake kuo skubiau operuotis.Vasario 12 tai turi ivykti.Bijau verysad.gif Ar kuriai buvo taip nutike?
Atsakyti