Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

QUOTE(Birutka @ 2007 03 19, 23:27)
Sveiki,
mes sestadieni skrendam i sarm el seicha su 1,2vaiku.Tai kai kuriem sokas ka toki tipo maza vezames, nu man irgi juokingi tie gasdinimai oi vanduo blogas, o tai ka cia geras, pvz musu sulini rado ka kudikiam mirtina doze nitratu, nu ir negeri ir nieko  ax.gif Pernai vyras vienas buvo Hurgadoj, tai siemet faina, as galesiu i ekskursijas vaziuot, o jis bus su vaiku  thumbup.gif
Vat idomu butu isgirst kur galetumem visi 3 varyt, na gal i kruiza Nilu  g.gif Kur dar galetumem  ax.gif

Ir as drasiai visom visa laika sakau,vaziokit su svo leliuku ir neklausikit jokiu kalbu.
O vat del ekskursiju su tokiu maziuku nezinau,gal geriau po viena vaziokit,tetis priziuri maziu,o mama i ekskursijas ir atvirksciai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 03 18, 21:44)
Sveika sugrizusi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif !Kaip poilsis?Kaip viesbutis?Kaip ten orai buvo?Kokia juroj temperatura?Na papasakok kas patiko o kas ne bigsmile.gif


laba marinulia,

pailsejom smagiai thumbup.gif ,buvo viskas all inclusive drinks_cheers.gif .butu viskas dar geriau,jei butu mano panele bent kazka valgiusi,buvo ir pasirinkimas didelis,ir vaikams meniu,bet ar per karsta,ar perdidelis pasirinkimas,siaip ji pas mane nevalgi.chebra pramine vieno kasnio gurmane.jura silta,gal koks +23,net nezinau,maudziausi ir maudziausi ir jokios druskos negrauze odos,tik mano panele nelabai norejo maudytis,nenorejau verst,poto visai i vandeni nelis,tai smeli kapstydavo ir vandeni pilstydavo.tai tik 2 kart maudesi,nes bijojo meduzu,o ten ju galybe ant kranto,juroj,kur seklu tai daug meduzu,o giliau tai nelabai.ir sildomam baseine maudemes su mergaite,o as tai ir saltam plaukiojau,tai viena ir plaukiojau,nors +30 buvo,pora dienu vejelis kose diena,bet vakarais tai is vis nebuvo jokio vejo cia paskutine dienom.is viesbucio niekur nesikrapstem,poto sugalvojom i hurgada,bet panelei mano acetonas susidare ir temperatura pakilo ir nuplauke visos hurgados.o siaip nei veme,nei viduriavom,tfu tfu tfu,nes del to labiausiai pries isvaziuodama ir nervinausi.buvom laiveli su stikliniu dugnu issinuomave viesbutyje,tai sakiau izdevaltelstvo.nes as kai pries tris metus buvau,tai zuvis ir pamaitino po paciu tuo dugnu kad pamatytumem zuvis normaliai,o cia vien koralus rode rode,gal kokia 10 zuvyciu ir matem,o kur buvo zuvys tai vis nuplaukdavo tas laivelis ir sake zuvys jau miega juroj,emem mes 1 valandai,16 val.nes siulo 2 ar 3 valandom su stikliniu dugnu ir nardymu,tai kas butu buve jei ilgiau butumem paeme,nes ir taip valandos neplaukiojom,nes nebuvo i ka ten ziuret labai jau.ir laivelis biski kazkoks ne toks buvo,nes labai siubavo,nors vejo didelio nebuvo ir bangu,mano mazaja uzsupo.nuveze i remveera viesbuty is ten plaukem.viesbutis didelis,yra kur pasivaiksciot,mes family building'e gyvenom.vakarais eidavom i vaiku sokius,poto pagrindiniam bare kartais ,aqua lanch'e pasededavom,susipazinom su lietuvaiciais,o ten ju daug,daug ir rusu,o su vaikais tai labai daug zmoniu,kai buvau pries tris metus,tai nelabai kas vaziavo su vaikais.maistas man labai patiko,valgydavom dazniausiai pas italus,ten ramesnis restoranas nera tokio didelio balagano,kartais pagrindiniam,bet man pagrindiniam tai per didelis jis,pilna zmoniu ten.siaip zmoniu tai ten daug,vieni atvaziuoja,kiti isvaziuoja,minios,toks biski kolchozas,bet nemaise.ir su gultais prie juros,kai vejas pucia tai vietos sunku rast,nes chebra nuo pacio ryto ranksluoscius pasitiesia,ir tipo uzimta.gaila tik 7 dienom,emem,nors siule 10,bet galvoju,kaip pirmam kartui tai gal ir uztenka.dabar aisku,kad nera ko baimintis.
Atsakyti
Tai super kaip jums faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Paskaiciau ir as vel uzsimaniau,tai su vyru nusprendem kad rudieni vaziosim tik dabar i Sarma noriu.Su stikliniu dugnu ir mums sia ekskursija nepatiko,nors pas mus ir maitino tas zuvytes,bet mes prie viesbucio daug daugiau ju pamatem.Keista matyt meduzos buna pavasari,nes rudieni mes nei venos nematem.O ar viesbuciu likai patenkinta?Mes tai ir pagrindiniam dazniau valgidavom tik lauke drinks_cheers.gif ,ten prie zvakiu ramu ir romantiska,o jei budavo salta tai ir eidavom i italu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 03 21, 13:32)
Tai super kaip jums faina thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Paskaiciau ir as vel uzsimaniau,tai su vyru nusprendem kad rudieni vaziosim tik dabar i Sarma noriu.Su stikliniu dugnu ir mums sia ekskursija nepatiko,nors pas mus ir maitino tas zuvytes,bet mes prie viesbucio daug daugiau ju pamatem.Keista matyt meduzos buna pavasari,nes rudieni mes nei venos nematem.O ar viesbuciu likai patenkinta?Mes tai ir pagrindiniam dazniau valgidavom tik lauke drinks_cheers.gif ,ten prie zvakiu ramu ir romantiska,o jei budavo salta tai ir eidavom i italu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


viesbutis liuks,svara kambariuose,mes gavom ir su balkonu,ir su dar vienu kambariu,kur dar vienas TV stovejo ir sofa-lova thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .o mes kazkaip ir nevalgydavom apacioj prie baseino verysad.gif ,ir kepsniu ju tu neragavom,o gaila,nes su mano panele tai valgymas budavo katorga.nu nieko gal kita kart bandysim,smagu,viskas liuks,o rusams tai viskas blogai,kai pasiklausai ten ju,tai viskas blogai,bet su vienais ukrainieciais pabendravom tai kiti zmones,nuo zmoniu priklauso ir ju isrankumo.
Atsakyti
augustella,2007 03 21,
o kokiam kurorte jus buvot?, siaip skaitau ir lyg mano kelione aprasyta g.gif , mes buvom same, tik kad pas vaika acetono pilnas organizmas suzinojau grizus, tai 3 paras po lasine gulejo, taigi mamoms ptarimas maitinkit vaikus per prievarta, nes maniskis beveik nieko nevalge tik bananus ir 2 kartus buvau pietu i kambari atsinesu sir su didziuliu skandalu pamaitinau bet vat to neuzteko. ir temp nuo irmos dienos turejom doh.gif .
vienareiksmiskai galiu pasakyt ne viduriavimo reikia bijot
taigi ateiti labai pagalvosiu ar su vaiku ilgiau nei trim dienom kur keliausiu. nes isvaziuot i ekskursijas nelabai gali, o per 7 dienas saule ir vartymasis prie baseino per daug jau buvo, tikrai norejau namo.

ir tas laivas be rysio uz tokia kaina, nebent is vietiniu papigiai nusipirkti, pas mus prie viesbucio daugiau zuvu nardydama prisiziurejau.
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 03 22, 22:58)
augustella,2007 03 21,
o kokiam kurorte jus buvot?, siaip skaitau ir lyg mano kelione aprasyta  g.gif , mes buvom same, tik kad pas vaika acetono pilnas organizmas suzinojau grizus, tai 3 paras po lasine gulejo, taigi mamoms ptarimas maitinkit vaikus per prievarta, nes maniskis beveik nieko nevalge tik bananus ir 2 kartus buvau pietu i kambari atsinesu sir su didziuliu skandalu pamaitinau bet vat to neuzteko. ir temp nuo irmos dienos turejom  doh.gif .
vienareiksmiskai galiu pasakyt ne viduriavimo reikia bijot
taigi ateiti labai pagalvosiu ar su vaiku ilgiau nei trim dienom kur keliausiu. nes isvaziuot i ekskursijas nelabai gali, o per 7 dienas saule ir vartymasis prie baseino per daug jau buvo, tikrai norejau namo.

ir tas laivas be rysio uz tokia kaina, nebent is vietiniu papigiai nusipirkti, pas mus prie viesbucio daugiau zuvu nardydama prisiziurejau.


laba,


mes buvom prie hurgados hilton long beache,pas mumis tai su acetonu ne pirma karta,tai zianau kad reikia daug girdyti,bet mes ir lietuvoj nelabai valgios,bent egipte gere daugiau negu lietuvoj,as irgi pietus buvau paemus,tai ijungus multikus si bei ta sukisau,mums tempa tai priespaskutine diena buvimo hiltone pakilo.zodziu viskas buvo gerai,tik su vaiko valgymu pravalas,kaip ir namie.
Atsakyti
[quote=Lelija33,2007 02 05, 10:55]
Pilnas viešbučio pavadinimas - LTI Grand Azure Resort. Manau, neatsibostų laiką leist viešbučio teritorijoj, nes yra visokiausių pramogų: vaikams renginiai, biliardas, tenisas suaugusiems ir vaikams, pirtys, baseinai, diskotekos ir kt. renginiai. O ir su vaiku galima važiuot į kai kurias ekskursijas, pvz. plaukti batiskafu mūsų mažąjai labai patiko. O su draugais važiuot arba susipažinus ten bendraut tikrai idealus variantas. Džiaugiuosi, kad mums taip pasisekė, kitaip būtų daug liūdniau, ypač su ekskursijom.
Dėl maisto - jokų problemų, jei perkat "viskas įskaičiuota". Tada gali rinktis iš labai daug patiekalų (ir europietiški, ir arabiški). Tikrai dauguma tinka vaikams. Jokių problemų dėl to nebuvo vei mums su 1,9 m. dukra, nei draugams, kurių sūneliui - tik metukai. Ir dėl maitinimosi laiko - jokių problemų, nes pusryčius galėjom valgyt nuo 7 iki 11 val., pietūs buvo nuo 13 iki 15 val., vakarienė - 18.30-22 val, naktipiečiai - 24 - 2 val. Be to nemokamai galėjom valgyt ir dar vienoj valgykloj bet kuriuo metu, taip pat nemokamai po vieną kartą apsilankyt žuvies, arabų, kiniečių ir italų restoranuose. Ten labai brangus geriamasis vanduo, todėl perkant kelionę, kur "viskas įskaičiuota", nėra dėl to problemų. O gerti norisi daug, nes karšta.
Viešbučio daug kompleksų. Skiriasi vaizdas pro langą ir vieta. Pro mūsų langą matėsi jūra, labai gražu, bet buvo kambarių, pro kurių langus matosi tik statybos. Mes gyvenom komplekse, kur ramiau, nes su vaiku (toliau nuo naktinių diskotekų, restoranų). Gal jau agentūroj reikia užsiminti apie tai, nes kai nuvažiuoji, jau būna paskirtas kambarys.
Vandens atrakcionai - liuks, tik sausio mėn. labai šaltas vanduo nešildomuose baseinuose, tai ne visiems tai patinka. Yra šildomi baseinai, bet ten nebuvo atrakcionųsad.gif Jei važiuosit kovo mėn., bus ir vanduo šiltas, manau, nes oras daug šiltesnis tada. Dėl smėlio audrų nežinau, mums tik užsiminė, kad kovo mėn. pasitaiko.
2,5 m. vaikui pramogų yra, yra ir animatoriai, kurie linksmina vaikučius, galima užsisakyt auklę už atskirą mokestį, yra visokios laipynės, čiuožynės...
Jei vyras ekstremalas, Egiptas labai tinka thumbup.gif Moto safari, super moto safari gali rinktis (pats vairuoji džipą per dykumą), gali rinktis ir motociklus, giluminį nardymą, paviršinį nardymą ir kt. atrakcijas.
Papildyta:

Labukas 4u.gif galvojam ir mes i ta viesbuti nulekti, tik kaip suprantu tai yra tas pats kaip ir Šarm El Šeichas, Egiptas

LTI TROPICANA GRAND AZURE RESORT 4u.gif
keliausim su 1.7 ir 7 metu vaikiukais. beabejo pergyvenu del maziaus. Ar reikia imti man kazkoki maista ar gales normaliai pavalgyt ten?Ar skiepyt maziuka? Ir dar parasyk prasau ar normalus tas viasbutis? ax.gif Mums reikia, kad butu tikrai geras ir pritaikytas seimai. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal ir pasikartosiu blush2.gif ,bet pacituosiu novaturo gides zodzius:'Visi zmones naujai atvaziave,stengiasi visko paragauti(t.y.maisto)per pirmas dienas prisiryja visko be saiko,uztai ir tie skrandziai streikuoja verysad.gif Ragaukit visko po truputi ir nedaug ir neturesit jokiu problemu su skrandziu:super
Atsakyti
Mes pries dvi savaites buvom Sarm el seiche su 1.2metu vaiku.Liuks, tik tas maistas jam viduriukus paleido bet valgem gere normaliai i jura begom biggrin.gif Gryzom namo staigiai mikroflora atsistate.Nereik bijot veztis vaiku, mus visi gasdino, i kai kurias ekskursijas visi vaziavom, i kitas aas viena nes vyras perna buvo, tikrai vaziuosiu dar karta thumbup.gif Del visa ko galima pasiimt tyreliu vaikui nes ten parduotuvej kur prekindavomes tik kudikiskos tokios, o ir kelionese, lektuve suvartojom ax.gif Taip tai ir vandens ir sulciu visko yra parduotuvese, man patiko ir kitiem siulau nebijot veztis vaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasasukyte @ 2007 04 19, 10:54)
Gal ir pasikartosiu  blush2.gif ,bet pacituosiu novaturo gides zodzius:'Visi zmones naujai atvaziave,stengiasi visko paragauti(t.y.maisto)per pirmas dienas prisiryja visko be saiko,uztai ir tie skrandziai streikuoja verysad.gif Ragaukit visko po truputi ir nedaug ir neturesit jokiu problemu su skrandziu:super

Kalbejau siandien su Novaturo darbuotoja, sake, kad rizika didele del viduriu. verysad.gif Dave suprast, kad geriau maziaus nesivest doh.gif Tipo musu organizmas negamina antikunio kuris apsaugotu nuo ten esancios infekcijos.Suaugusiam padeda brendis, o ka vaikui duoti ohmy.gif Nezinau ka daryt iki rytojau vakaro turiu apsisprest. Gaila palikt maziuka verysad.gif kai mergytei mano buvo 2metai, palkau 2 savaitem. Kai gryzau toks vaizdas, kad ji manes neatpazino, net neejo prie manes cry.gif Ech ka daryt? MB cia viska sita reikala uzkure g.gif Vat sumaste ir turim skrist. Gal maziu palikt o 7metu mergina pasiimti g.gif Ka galvos jo maza galvyte, kai mamos nebus salia cray.gif plaks issigandus sirdele.
pasakykit ar tik as viena taip jautriai reaguoju g.gif Gal perdedu, bereikalo nervus gadinu?
Papildyta:
tarp kitko as buvau Egipte pries 4 metus. Pamenu, kad liepe saugotis visu maistu ir vandens is krano. Mazai ka maciau toje kelioneje, nes vyras sumaste i nardymo kursus eiti. tai gal 4 dienas paskaitose sedejom doh.gif Po to kai jau reikejo nerti as net nepaneriau nes issigandau bijau.gif Viskas nuplauke suniui ant uodegos. geriau buciau palei kranta su akvalangu panardzius sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuliamija @ 2007 04 19, 23:20)
Kalbejau siandien su Novaturo darbuotoja, sake, kad rizika didele del viduriu. verysad.gif Dave suprast, kad geriau maziaus nesivest doh.gif Tipo musu organizmas negamina antikunio kuris apsaugotu nuo ten esancios infekcijos.Suaugusiam padeda brendis, o ka vaikui duoti ohmy.gif Nezinau ka daryt iki rytojau vakaro turiu apsisprest. Gaila palikt maziuka verysad.gif kai mergytei mano buvo 2metai, palkau 2 savaitem. Kai gryzau toks vaizdas, kad ji manes neatpazino, net neejo prie manes cry.gif Ech ka daryt? MB cia viska sita reikala uzkure g.gif Vat sumaste ir turim skrist. Gal maziu palikt o 7metu mergina pasiimti g.gif Ka galvos jo maza galvyte, kai mamos nebus salia cray.gif plaks issigandus sirdele.
pasakykit ar tik as viena taip jautriai reaguoju g.gif Gal perdedu, bereikalo nervus gadinu?
Papildyta:
tarp kitko as buvau Egipte pries 4 metus. Pamenu, kad liepe saugotis visu maistu ir vandens is krano. Mazai ka maciau toje kelioneje, nes vyras sumaste i nardymo kursus eiti. tai gal 4 dienas paskaitose sedejom doh.gif Po to kai jau reikejo nerti as net nepaneriau nes issigandau bijau.gif Viskas nuplauke suniui ant uodegos. geriau buciau palei kranta su akvalangu panardzius sunglasses2.gif

Na pamatytum kiek ten mamyciu su vaikais vezimeliuose tikrai nedvejotum.Na gi to vandems aisku kada negalima gert net dantu valyt bet juk vaikui ir neduosi jo. Va mano vyras irgi kelias dienas viduriavo o man nieko, nors taip jau ir nevartojom kaskart, as is viso itariu kad bloga vandeni pirkom butelyje,na geriau pirkt zinomu firmu nes sako irgi gali but pripiltas belekas ax.gif Sita turetu pasakyti gidas, mum deja nesake, nors pernai vyras kai buvo tai isvardino gide ka galima pirkt ko ne.Jokiu vaisiu darzoviu nepirkt gatveje, nevartok vandens is krano ir viskas gerai bus ax.gif As ne neturejau pasirinkimo vaiko palikt bet nesigailiu ir kita kart tikrai vesiuos vel ax.gif O tu pakalusk ar ta darbuotoja vezes savo vaika ar TIK PAZYSTAMI SAKE rolleyes.gif Pas mus sulinio vandens negalima gert, kudikiam mirtina doze nitratu, taip kad ir cia gali kuo tik nori uzsikrest, jei nervinsies paliksi vaika tai toj kelionei irgi neatsipalaiduosi o pati pabandzius nesuzinosi kaip ten yra su tuo maistu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birutka: 20 balandžio 2007 - 06:50
Vat ruošiamės ir mes į Egiptą (Hurghada) su vaiku (spalio mėn. bus 1 m. 11 mėn.), daug klausimukų kyla, ale neturiu nei vienos draugės, kuri būt išbandžius kelionę į šiltus kraštus su tokiu mažuliuku, tai nėr kaip pasitarti verysad.gif kreipiuosi į jus, ar teko kuriai su mažuliuku važiuoti į Hurghada Hilton Resort viešbutį (5 žv., viskas įskaičiuota), kaip sekėsi ir kokie įspūdžiai?
- Ar spalio mėnuo tinkamas 1 m. 11 mėn. amžiaus vaikui?
- Kaip suprantu, reikia vežtis nemažai rubų rūbelių, tai kaip sutalpinti visą bagažą į porą čiumodanų?
- Koks bagažo svoris leidžiamas oro uoste skrydžiui į Egiptą 1 asmeniui?
- Ar skėtukas (vaik. vežimėlis) įskaičiuojamas į leistino vežtis bagažo svorį?
- Kiek maždaug pinigėlių yra pasiimama išlaidoms? bigsmile.gif

Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti