Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

Nu tiek gerų idėjų čia pasisėmiau thumbup.gif
Atsakyti
O as tai siandien nupirkau savo krikstadukrai pakabuka - keturlapi dobileli, kitoj pusej isgraviruosiu vardo ir pavardes inicialus, data, tetos nupirks auksine grandinele, ir bus puiki dovanele ax.gif thumbup.gif O dar pati sukuriau krikstadukrai eilerasti, nes anksciau kurdavau, tai atgaivinau si talenta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
GERIAUSA VAIKUI DOVANA - INVESTCNIS GYVYBES DRAUDMAS. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2006 07 29, 21:14)
GERIAUSA VAIKUI DOVANA - INVESTCNIS GYVYBES DRAUDMAS.  4u.gif



Tikrai gera dovana.
Atsakyti
na o mes nuo kriksto tevu gavom sidabrine grandinele su kryzeliu, labai patiko nes kaip tik kazko tokio ir tikejausi 4u.gif
o kiti sveciai pinigeliais dovanojo, tai mums krikstynos ir atsipirko, bet visus pinigelius sudesim i vaikucio saskaita banke ir kai kazko reikes ar kai vaikutis uzaugs tai jau bus pritaupyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Germani @ 2006 07 27, 21:41)
O as tai siandien nupirkau savo krikstadukrai pakabuka - keturlapi dobileli, kitoj pusej isgraviruosiu vardo ir pavardes inicialus, data, tetos nupirks auksine grandinele, ir bus puiki dovanele  ax.gif  thumbup.gif O dar pati sukuriau krikstadukrai eilerasti, nes anksciau kurdavau, tai atgaivinau si talenta  thumbup.gif  4u.gif


kur pirkai tą dobiliuką? thumbup.gif ideja
arba kažkas rašė apie angeliuką thumbup.gif kur jį galima rasti?
su vyru už savaitės busim krikštatėviai, bet vis dovanėles neišrenkam ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaraMelKa @ 2006 08 01, 16:44)
kur pirkai tą dobiliuką?  thumbup.gif  ideja
arba kažkas rašė apie angeliuką  thumbup.gif kur jį galima rasti?
su vyru už savaitės busim krikštatėviai, bet vis dovanėles neišrenkam  ax.gif  smile.gif


pirkau Vokietijoje, bet esu isitikinui kad Lt taip pat labai graziu dalykeliu galima rasti.
istrauka is krikstynu scenaraijaus, mokamo puslapio:
• Dabar galima rasti įvairių kultūrų laimės ir sėkmės simbolių su drambliukų, žuvyčių, vėžliukų figūrėlėmis, kurios yra padengiamos auksu, sidabru ir įvairių spalvų emaliu.
Atsakyti
Na, mes savo busimai krikstadukrai prie sventes organizavimo, rubeliu ir t.t. nupirkome svarovskio batukus...
tokia grazi simboline dovanele, turinti isliekamaja verte:)
Atsakyti
QUOTE(Germani @ 2006 08 02, 18:27)
pirkau Vokietijoje, bet esu isitikinui kad Lt taip pat labai graziu dalykeliu galima rasti.
istrauka is krikstynu scenaraijaus, mokamo puslapio:
• Dabar galima rasti įvairių kultūrų laimės ir sėkmės simbolių su drambliukų, žuvyčių, vėžliukų figūrėlėmis, kurios yra padengiamos auksu, sidabru ir įvairių spalvų emaliu.


aišku..niu reikės paieškoti gal rasiu kur ka nors gražaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaraMelKa @ 2006 08 03, 11:35)
aišku..niu reikės paieškoti gal rasiu kur ka nors gražaus  smile.gif


Yra yra visokio grozio... 4u.gif Mes kaip tik malames po juvelyrines, nes kita menesi eisim i krikstynas kaip sveciai... Galvojau raidyte nupirkti, bet ne su ziburiu nerasi tai dabar galvoju gal maza sirdele, nes angeleliu dobileleiu kainos kainos baisiai uzkeltos g.gif ...O taip norisi kazko grazaus mazajai panelytei... biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo kas eina kriksto tevais ,galetu nupirkti vaikuciui ,vaikiska biblija.
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2006 08 02, 21:03)
Na, mes savo busimai krikstadukrai prie sventes organizavimo, rubeliu ir t.t. nupirkome svarovskio batukus...
tokia grazi simboline dovanele, turinti isliekamaja verte:)

Butume labai idomu suzinoti, kur jus tuos svarovskio batukus pirkot ir kiek uz juos mokejot g.gif
mes krikstysim berniuka uz poros savaiciu ir suku galva, ka cia padovanojus g.gif noretusi kazko, kas turetu isliekamaja verte, bet mano manymu, kryzelis ir kiti visoki pakabukai labaiu tinkami mergaitems. na cia tik mano asmenine nuomone, todel dabar tenka sukti galva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 07 rugpjūčio 2006 - 09:07