Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

Ka tik buvo pora be vaiku,kurie praeitais metais WTC negavo,nes pajamos buvo virs 30000.Saindien gavo is Revenue laiska,kad siais metais(jei nores) tures deklaruoti pajamas,nes jos zemesnes nei 18231£,vadinasi WTC jiems priklauso.Gal cia 'po blatu' gavo, juk daugiau nei 16000 g.gif smile.gif
Tikros abieju pajamos 17 228£ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 17 birželio 2011 - 19:09
QUOTE(*alisa* @ 2011 06 17, 18:00)
Formas galima gauti tik jiems pasiskambinus.
Papildyta:

Neateis.  smile.gif O jums reiketu savo uzrasus palyginti su oficialiais dokumentais  mirksiukas.gif

tai kad turiu ir oficialiu dokumentu kopija,ir praktika kai atlikinejau,beje praeita savaite,tai liepe raudonai uzrasuose apsivesti sias sumas 4u.gif
jei neateis,tai pasiseke,nes daug zmoniu kreipiasi su laiskais kuriose sumos didziausios del to kad permoketos pasalpos 4u.gif

QUOTE(maybe24 @ 2011 06 17, 18:08)
Ka tik buvo pora be vaiku,kurie praeitais metais  WTC negavo,nes pajamos buvo virs 30000.Saindien gavo is Revenue  laiska,kad siais metais(jei nores) tures deklaruoti pajamas,nes jos zemesnes nei 18231£,vadinasi WTC jiems priklauso.Gal cia 'po blatu' gavo, juk daugiau nei 16000  g.gif  smile.gif
Tikros abieju pajamos 17 228£  ax.gif

nesigincysiu del nieko,sakau kaip dirba ir kaip skaiciuoja 4u.gif cia ne mano ismislas tokie skaiciai ax.gif tik sakau,kad poto kiek zmoniu skundziasi jog jiems permoka (nebent nekreipia demesio i tai jog virsyja kokiu 1000 ar dviems nes vistiek kazkiek turi buti nustatyta jog gali virsyti)
kolkas nebuvau susidurusi kai virsyja 16k todel nezinau kokia systema ant to mirksiukas.gif kai susidursiu butinai parasysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 06 17, 17:39)
man skaitytis nieko nereikia,nesenai baigiau traininga ant ju,nes dirbu councile,tad duotose uzrasuose yra tokios sumos  4u.gif

jei tokios 'ishmanancios' pradeda dirbt counciluos, tai belieka apsisharvoti kantrybe irodinejant joms istatymu pagrindus,nes jas 'kitaip kazkas moke'. O gal ne jas,gal 'kitas' biggrin.gif tu kuriam cia councile isidarbinai? Tik perspesiu tauta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gitexx @ 2011 06 17, 18:51)
Sveikos, gal kuri turit nuoroda, kur yra formos Child Tax Credit ir Work Tax Credit. Draugei noriu padet uzpildyt, bet niekur as ju nerandu. Labai buciau dekinga.

nesiulyciau 'uz kazka' pildyt. Jei bus kas blogai,tave kaltins,o jei gerai- tu kaip ir nepildei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 06 17, 18:23)
jei tokios 'ishmanancios' pradeda dirbt counciluos, tai belieka apsisharvoti kantrybe irodinejant joms istatymu pagrindus,nes jas 'kitaip kazkas moke'. O gal ne jas,gal 'kitas' biggrin.gif tu kuriam cia councile isidarbinai? Tik perspesiu tauta biggrin.gif

poto tokios kaip jus ismanancios istatymo pagrindus ateina su laiskais ir aiskina kad jos buvo teisios o valstybe neteisi nes ji permokejo 4u.gif


Papildyta:
tegu buna jusu tiesa,as nesigincysiu turiu ir be to ka veikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 06 17, 18:34)
poto tokios kaip jus ismanancios istatymo pagrindus ateina su laiskais ir aiskina kad jos buvo teisios o valstybe neteisi nes ji permokejo  4u.gif


Butu labai idomu suzinoti,nuo kada council'as susijes su Tax credit'ais g.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti, apie housing benefit. Dabar kaip tik ieškomės naujo būsto, ir iškilo klausimas, ar dvimetis vaikas jau turi turėti savo atskirą kambarį, ar dar gali gyventi su tėvais viename? pagal visus kriterijus HB atitinkam, tik įdomu, kokio būsto ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2011 06 17, 20:56)
Sveiki, norėčiau paklausti, apie housing benefit. Dabar kaip tik ieškomės naujo būsto, ir iškilo klausimas, ar dvimetis vaikas jau turi turėti savo atskirą kambarį, ar dar gali gyventi su tėvais viename? pagal visus kriterijus HB atitinkam, tik įdomu, kokio būsto ieškoti  blush2.gif

Jei vaikas vienas-2 bed buta ar nama,jei du tos pacios lyties ir mazu metu skirtumu irgi dar dvieju galima,jei skirtingu lyciu-3.
Zodziu su vienu vaiku-vieno bed neduoda,net jei ir norit.
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 06 17, 15:35)
wtc moka jei pajamos nevirsija 16000svaru,child tax creditai 38000svaru metiniu pajamu 4u.gif


thumbup.gif va ko man reikejo 4u.gif

bet tos kurios susitvarke WTC kiek laiko juos gauna? nes mano drauge jau 2 metukai leliui ir vis gauna o juos moka kiek suprantu jei negauni maternity pinigeliu ar as kaska maisau? nes pvz man maternicius mokes tik 9 menesius nuo isejimo, paskui nkas nepriklauso, sry jei nusisnekejau bet va sito nesuprantu ax.gif aciu uz atsakymus 4u.gif

ir dar klausimelis o skaiciuojasi kiek yra seimos nariu? ar cia sitos sumos kur parase niamniuska? ar jokio skirtumo turi 2 vaikus ar isvis tik dviese? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skirgute: 18 birželio 2011 - 13:26
QUOTE(revenage @ 2011 06 17, 17:13)
sveikos, mano situacija tokia: vasario menesi sustabde CTC mokejima, nes ale gavosi overpayment'as. Parasiau apeliacija, kad jie suklydo pajamas ivesdami ir kad jokio overpayment'o ner ir but negali. Tuomet ilgi laukimo menesiai ir, kaip sakiau, sustabdytas CTC mokejimas. Balandzio menesi parejo naujiems metams paskaiciuoti CTC, viskas ok, klaida jau ten istaisyta, overpayment'o neber. Nuo balandzio moka £10sv i savaite pagal naujas pajamas. Geguzes pabaigoj pareina laiskas del apeliacijos. Tipo sutinka su manim, klaida issitaise. Nu gerai, issitaiset tai issitaiset, o tai kur mano pinigai (422sv), kuriu mokejimas buvo sustabdytas nuo vasario iki balandzio 5d del ju klaidos? Galvoju palauksiu kelias savaites, turetu pervest. Bet kazkaip pradedu galvot, ar negali jie man paimt ir nebeatiduot tu 422sv? g.gif  Logiskai mastant negali, bet tai kodel man nieko nesako, neinformuoja apie likusius man sumoketi pinigus? Ka daryt: laukt toliau dar kokius kelis menesiukus ( biggrin.gif ) ar vel rasinet skambinet? g.gif

nu tai niekas nezinot, ar atiduos man saibas graziuoju ar reiks ismusinet? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 17, 10:23)
nu nezinau mums tai viskas priklauso,o turim du vaikus, va tik neseniai viska susitvarkem dar kaip sakoma sviezi...draugai ir turi po viena ir po du vaikus ir visi gauna wtc.


WTC mokami ne nuo vaiku skaiciaus,o nuo pajamu.
QUOTE(maybe24 @ 2011 06 17, 17:08)
Ka tik buvo pora be vaiku,kurie praeitais metais  WTC negavo,nes pajamos buvo virs 30000.Saindien gavo is Revenue  laiska,kad siais metais(jei nores) tures deklaruoti pajamas,nes jos zemesnes nei 18231£,vadinasi WTC jiems priklauso.Gal cia 'po blatu' gavo, juk daugiau nei 16000  g.gif  smile.gif
Tikros abieju pajamos 17 228£  ax.gif

Taigi WTC ir mokama jei pajamos iki 18000,tiesiog mokama suma labai maza.

QUOTE(Skirgute @ 2011 06 18, 11:23)
thumbup.gif va ko man reikejo  4u.gif

bet tos kurios susitvarke WTC kiek laiko juos gauna? nes mano drauge jau 2 metukai leliui ir vis gauna o juos moka kiek suprantu jei negauni maternity pinigeliu ar as kaska maisau? nes pvz man maternicius mokes tik 9 menesius nuo isejimo, paskui nkas nepriklauso, sry jei nusisnekejau bet va sito nesuprantu  ax.gif  aciu uz atsakymus  4u.gif

ir dar klausimelis o skaiciuojasi kiek yra seimos nariu? ar cia sitos sumos kur parase niamniuska? ar jokio skirtumo turi 2 vaikus ar isvis tik dviese? doh.gif

Jei jus ne vienisa ir vyras dirba pajamos nevirsija 18000 tada WTC gausit kol vaikui sueis 16 metu arba dar ilgiau jei jis mokinsis,jei pajamos didesnes tada gausite CTC.
Atsakyti
sveikos,o kada atciuncia child benifit numeri (ar ta nr duoda kaip pradeda moketi pinigus)
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2011 06 18, 13:51)

Taigi WTC ir mokama jei pajamos iki 18000,tiesiog mokama suma labai maza.


As tai zinau,kad moka,tiesiog viena ziniuone rase,kad ne,tai cia toks provokacinis postas buvo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(fijolaaa @ 2011 06 18, 13:54)
sveikos,o kada atciuncia child benifit numeri (ar ta nr duoda kaip pradeda moketi pinigus)

Kai nusprendzia,kad mokes,atsiuncia laiska su pranesimu kiek ir nuo kada paskaiciuota,tada ir buna tas numeriukas suteiktas.Iki tol neduoda ax.gif
Atsakyti