Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

[quote=Elcia,2011 07 13, 18:28]
Bele padetu 4u.gif Tik nelabai suprantu, kokia ta Jusu tikroji situacija - ar esate motinystes atostogose ir griztate i darba (nes tokiu atveju butumet oficialiai laikoma dirbancia), ar isvis darbo neturite, ar su vyru gyvenate, ar viena tvarkotes (nes rasote tik apie save). Jei turite darba, i kuri grisite, su jumis turi buti elgiamasi (ir taisykles taikomos tokios pat) kaip dirbanciai.



pries iseidama i dekreta dirbau selfu ir zadu po dekreto toliau dirbti bet jau ieskausi darbo kuris nebut selfas nes su juo labai sunku, aisku kol nerasiu ir toliau dirbsiu kaip selfas nes pinigeliai ant medzio neauga ax.gif doh.gif gyvenu viena su dviem vaikuciais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olgacka @ 2011 07 13, 20:55)
labukas, gal kas zinote, tvarkiausi HB popierius, ten buvo klausymas ar turite santaupu>? pasakiau kad turiu 800, bet istikruju turiu truputi daugiau, statamentu neprase, pervede pinigus jau, vat dabar ir galvuoju ar gali jie patikrinti saskaita mano ,ir jei ten yra daugiau pinigu, ar neatims man HB? gal tos pinigus nuimti ir palikti 800 istikruju? ar kaip? kiek gali buti saskaitoje pinigu? ar juos geriau nelaikyti banke?aciu uz atsakyma



Na kiek zinau,jie gali tik taves paprasyti parodyti banko staitmentus,bet patikrint saskaitos niekaip negali,nebendt kazkokiu kriminaliniu atveju,gavus leidima ax.gif
Atsakyti
...keista ,kad neprašė steitmentų g.gif ..na bet kokiu atvėju,jie gali visada paprašyti 4u.gif
Atsakyti
olgacka, o kiek tas 'truputis daugiau'? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elida @ 2011 07 13, 14:55)
Sveikutes
na va.. nutiko kaip nutiko.. vyras susirado jaunesne, grazesne, turtingesne ir isejo pas ja. Pasilikau su beveik dvieju ir trylikos metu berniukais. Jau menuo kaip dirbu, kada galiu kreitptis del HB (del jitu pasalpu viskas aisku siaip..).. o kalbejau, kad nereik man anglisku pasalpu..smile.gif niekada nesakyk niekada.

Galite kreiptis kai issinuomosite busta,tai yra turesite nuomos sutarti rankose/

QUOTE(olgacka @ 2011 07 13, 16:55)
labukas, gal kas zinote, tvarkiausi HB popierius, ten buvo klausymas ar turite santaupu>? pasakiau kad turiu 800, bet istikruju turiu truputi daugiau, statamentu neprase, pervede pinigus jau, vat dabar ir galvuoju ar gali jie patikrinti saskaita mano ,ir jei ten yra daugiau pinigu, ar neatims man HB? gal tos pinigus nuimti ir palikti 800 istikruju? ar kaip? kiek gali buti saskaitoje pinigu? ar juos geriau nelaikyti banke?aciu uz atsakyma

16000£ turint santaupas HB nebemoka,jei kokie 5000£ dar nieko,bet jei jau kokie 7000£ santaupu yra mazeja HB ismoka,kuo daugiau santaupu tuo HB maziau.
Atsakyti
QUOTE(olgacka @ 2011 07 13, 19:55)
labukas, gal kas zinote, tvarkiausi HB popierius, ten buvo klausymas ar turite santaupu>? pasakiau kad turiu 800, bet istikruju turiu truputi daugiau, statamentu neprase, pervede pinigus jau, vat dabar ir galvuoju ar gali jie patikrinti saskaita mano ,ir jei ten yra daugiau pinigu, ar neatims man HB? gal tos pinigus nuimti ir palikti 800 istikruju? ar kaip? kiek gali buti saskaitoje pinigu? ar juos geriau nelaikyti banke?aciu uz atsakyma


nu kazkas cia ne taip g.gif neprase bankiniu isklotiniu,nerealu? jie is viso moka pagal isklotines beveik.Patikrins,ras,kad turit pinigu,viska teks grazint.Isklotines kas pusmeti tikrina.
tie HB is viso nerealus ssss,nieko is viso banke negali turet,tik pajamos padideja (nesvarbu is kur,jie neziuri,tavo ne tavo,gali aiskint ka ten nori),banke pinigu daugiau viskas,perskaiciuoja,tuoj permoku randa,paskui mokek jiems viska atgal,nesamone konkreti.
Atsakyti
Prasau ir as patarimo,esu viena,auginu dukryte,gaunu cb,dar tik pries savaite issiunciau del wtc ir ctc(esu self),gyvenu pas lietuviu pora,moku nuoma,ar galima butu prasyti HB,tik neturiu jokiu nuomos sutarciu?ar imanoma toks variantas?ar kazka reiktu prasyt,kad jie parasytu?(ir isvis ar imanoma,nes cia naujai persikrauste su mazaja ir dar tik menuo)
ir dar kas liecia del nursery,kol kas neinam,laukiam gal kur atsiras vieta ir pradesim eiti,jeigu pradeciau vesti mokamai,per kiek laiko butu imanoma susitvarkyt dokumentus,kad apmoketu?ar ilgai visi sitie reikalai uztrunka?

aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2011 07 13, 23:15)
ir dar kas liecia del nursery,kol kas neinam,laukiam gal kur atsiras vieta ir pradesim eiti,jeigu pradeciau vesti mokamai,per kiek laiko butu imanoma susitvarkyt dokumentus,kad apmoketu?ar ilgai visi sitie reikalai uztrunka?

aciu atsakiusioms 4u.gif

Uz darzeli apmoka per WTC.Tai kai pradesit juos gauti, tada ir galesit prasyti, kad apmoketu uz darzeli.Reikes tik jiems paskambinti ir pasakyti darzelio duomenis.
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2011 07 14, 01:24)
nu kazkas cia ne taip g.gif  neprase bankiniu isklotiniu,nerealu? jie is viso moka pagal isklotines beveik.Patikrins,ras,kad turit pinigu,viska teks grazint.Isklotines kas pusmeti tikrina.
tie HB is viso nerealus ssss,nieko is viso banke negali turet,tik pajamos padideja (nesvarbu is kur,jie neziuri,tavo ne tavo,gali aiskint ka ten nori),banke pinigu daugiau viskas,perskaiciuoja,tuoj permoku randa,paskui mokek jiems viska atgal,nesamone konkreti.

nu jo keista kad neprase isklotines, tik paklause kiek santaupu turime ir vsio,nu galvuojau kita kart gal reiks atnesti.bet kolkas tyla, o vakar ziuriu pinigai atsirado saskaitoje, nu snd eisiu i banka isklotine paimsiu, del sitos iplaukos, gal ne jie pervede, nu bet nera is kur daugiau,keista. aciu uz atsakymus visoms.ai dar o tai jie uz pusmeti ir isklotine praso?ar uz kiek laiko?da ten nedaug yra tu pinigu,kol vaiku nebuvo biski sutaupiau,dabar sutaupyti neiseina jau,bet gerai kad buvo tru[uti,kai truksta mums pragyvenimui is ten pasiimam............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgacka: 14 liepos 2011 - 08:17
QUOTE(olgacka @ 2011 07 14, 09:12)
nu jo keista kad neprase isklotines, tik paklause kiek santaupu turime ir vsio,nu galvuojau kita kart gal reiks atnesti.bet kolkas tyla, o vakar ziuriu pinigai atsirado saskaitoje, nu snd eisiu i banka isklotine paimsiu, del sitos iplaukos, gal ne jie pervede, nu bet nera is kur daugiau,keista. aciu uz atsakymus visoms.ai dar o tai jie uz pusmeti ir isklotine praso?ar uz kiek laiko?da ten nedaug yra tu pinigu,kol vaiku nebuvo biski sutaupiau,dabar sutaupyti neiseina jau,bet gerai kad buvo tru[uti,kai truksta mums pragyvenimui is ten pasiimam............


musu prase uz tris paskutinius men.
o tai banke uz isklotine moket nereik? internetine banko nematot?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti