Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(Orhideja:) @ 2011 06 20, 18:35)
As ir noriu permoketus mokescius vyrui sugrazinti,tai vis galvojau kaip cia padaryti....Nes Jis turi P60 ,tai vis galvojau kaip cia juos atmusti blush2.gif

tegu skambina vyras. pasakys kad nori susigrazint mokescius. Susikalbesit ten viska ir pasakys ka toliau daryt, ar tai kokia forma atsius
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 06 20, 01:48)
Sveikutes,

Gal zinoti ar gali zmogus dirbti per agentura ir plius pagal patenta..tiek per agentura tiek patente butu ta pati veikla? Tik tiek kad agentura duoda mazai valandu tai zmogus nori pats dar ant saves padirbet...Kazin ar isduotu patenta? ar neprikibtu?


Merginos negi niekas nezinot ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 06 20, 16:56)
Merginos negi niekas nezinot ? blush2.gif

as nesuprantu tavo klausimo ax.gif kokio patento tu nori? bizniui atsidaryt? ar self employed pradet dirbt? nelabai suprantu apie ka kalbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 06 20, 20:02)
as nesuprantu tavo klausimo  ax.gif  kokio patento tu nori? bizniui atsidaryt? ar self employed pradet dirbt? nelabai suprantu apie ka kalbi  g.gif


Oi sorry blush2.gif

Taip taip mane domina ar galima issimti self employed jei dirbi agenturoje? veikla butu ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 06 20, 17:21)
Oi sorry  blush2.gif

Taip taip mane domina ar galima issimti self employed jei dirbi agenturoje? veikla butu ta pati  smile.gif

galima, nesvarbu kokia veikla. Tu gali dirbti per agentura, ar aps darbdavi ir kiek nori kokiu nori self employmentu turet mirksiukas.gif Revenue ir NI reikia pranesti kuria diena pradedi dirbti kaip self employed ir tada gale mokesciu metu metines deklaracijas pildyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 06 20, 16:09)
Aciu uz pagyras bigsmile.gif  4u.gif  Ok butinai pranesiu,paziuresim ka jis man suburbuliuos tas senas ozys biggrin.gif Tiesa..as paprasiau kad man atsiustu i namus HB forma,kazin nebus taip kad sulauksiu ne formos o pareigunu? (forma uzsisakinejau online)

labukas,o kaip ta forma uzpildyti ar uzsakyti ? atsiuskyte nuorada prasau?aciu
Atsakyti
Ute, tai lyg 'pradzia' jau padaryta,kokios dar pashalpos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti, nes nežinau kur kreiptis. Už mėnesio su broliu skrendam į Škotiją mokintis, ar galim nuskridę prašyti tos bedarbio pašalpos? Kiek laiko turi praeiti, kad ją duotų, ir kur kreiptis? O gal Škotijoje pašalpos neduoda?
Atsakyti
QUOTE(sonya87 @ 2011 06 20, 21:13)
Sveiki, norėjau paklausti, nes nežinau kur kreiptis. Už mėnesio su broliu skrendam į Škotiją mokintis, ar galim nuskridę prašyti tos bedarbio pašalpos? Kiek laiko turi praeiti, kad ją duotų, ir kur kreiptis? O gal Škotijoje pašalpos neduoda?


kokia bedarbio pašalpa, jei vykstat mokytis??
Atsakyti
QUOTE(sonya87 @ 2011 06 20, 19:21)
bet tai iš kažko pragyventi tai vistiek reikės  g.gif

kaip jus gausit bedarbio pasalpa jei jus mokotes ir nesiieskot darbo bigsmile.gif jei studentam tokias pasalpas moketu, nereiktu niekam student grant'u ir loan'u ir tt mirksiukas.gif Sekmes moksle 4u.gif susirasit part time darbuka ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deivi @ 2011 06 20, 19:26)
labukas,o kaip ta forma uzpildyti ar uzsakyti ? atsiuskyte nuorada prasau?aciu

Man reiketu jusu Post kodo,nes cia reik ieskoti jusu miesto counsule...as cia suvedziau savo post ir ten galima buvo internetu uzsisakyt kad atsiustu i namus mirksiukas.gif nuoroda
Atsakyti
Sveiki dar karteli, norejau paklausti kiek gali uztrukti MA skaiciavimas(na kiek ismokes, nes forma uzpildyta ir buvo issiusta pries 3 savaites) buvo parasyta kad peyslipus grazins, bet taip ju ir nesulaukiu o ir jokio kito laisko jie man neatsiuncia. Kita savaite issikraustom tai net nezinau ka reiks daryt ir kam pranest kad adresas keiciasi. g.gif

Beje, MW ir reiks pranest nauja adresa, verysad.gif bet ar galiu as ja pasilikti bent jau iki gimdymo wub.gif
Atsakyti