Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(Limcamca @ 2011 07 05, 18:23)
Bet tai jus pati dirbate councile, ir mokotes apie pasalpas ir nezinot tokiu dalyku?  g.gif Ar jusu knygose to neraso?  g.gif

Sorry, izeist nenorejau  4u.gif

apie council house atsakingas housing offisas siuo klausimu neesu susidurusi 4u.gif apie pasalpas galiu patarti ir patariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2011 07 06, 09:18)
g.gif
jokio skirtumo susituoke ar ne.Gyvenat kartu,vadinasi partneriai.


Dar norejau pridurti MITIENEI, kad UK nesvarbu dokumentai ar jus to susituoke ir ar jus to vaiko tevai. Jei vedat bendra uki, vadinasi, - partneriai. Jei vaikas gyvena su jumis, ir jusu vyras ji islaiko, - jis jo globejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 07 05, 21:08)
tai dabar gyvena kartu tam paciam name,bet skirtinguose kambariuose,jo namas-jis ja veja...dekui uz atsakyma,pasakysiu kad gali laisvai eiti prasyti i councila pagalbos  4u.gif
Papildyta:

pazystama jau daugiau kai metai laukia child benefitu  ax.gif



As laukiu 1m.ir 7men.child benefitu ax.gif
Atsakyti
aciu merginos smile.gif Stai ka rasete,taip ir buvau pati maniusi,kad jei kartu esame,tai nebutinai buti sutuoktiniams,nes visvienai skaitosi,kad esame seima.ot kaip supainiojo soc.darbuotoja rolleyes.gif
Atsakyti


SVEIKUTES BRNGIOSIOS smile.gif

smagu Jus visas cia matyti,

gal kas galetumet man atsakyti i klausimeli,nes tikrai nerimauju.Turiu sunu 4m.Rugpjucio men atsivezu is LT.bet as nuomojuos kambari.Bendras WC, VIRTUVE.gyven kituose kambariuose dar keturi zmones.Mano kambariukas nerealiai maziukas, moku per sav.75 svariukus.Rugseji mano bernuzelis pradeda mokyklele.Chail Benefitu numerio dar nepaskyre,todel nesuprantu ar jau galiu ieskotis buto,nes formoj praso to pirminio numerio pasalpu.

Labai labai dekinga uz atsakyma smile.gif
beje,gyvenu Brightone,gal yra cia vietniu mamyciu 4u.gif






Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2011 07 06, 12:09)
SVEIKUTES BRNGIOSIOS smile.gif

smagu Jus visas cia matyti,
 
    gal kas galetumet man atsakyti i klausimeli,nes tikrai nerimauju.Turiu sunu 4m.Rugpjucio men atsivezu is LT.bet as nuomojuos kambari.Bendras WC, VIRTUVE.gyven kituose kambariuose dar keturi zmones.Mano kambariukas nerealiai maziukas, moku per sav.75 svariukus.Rugseji mano bernuzelis pradeda mokyklele.Chail Benefitu numerio dar nepaskyre,todel nesuprantu ar jau galiu ieskotis buto,nes formoj praso to pirminio numerio pasalpu.

Labai labai dekinga uz atsakyma smile.gif
  beje,gyvenu Brightone,gal yra cia vietniu mamyciu 4u.gif


nasuprantu kuo CB susije su buto paieskom g.gif

Atsakyti
tai matyt ne taip kazka suprantu.....
Drauge aiskina,kad man turi paskirti pasalpu numeri.1-a pasalpa CB su tuo numeriu galiu tvarkytis house benefit.Jei to numerio is CB nera-nejudinu HB?
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2011 07 06, 12:28)
tai matyt ne taip kazka suprantu.....
Drauge aiskina,kad man turi paskirti pasalpu numeri.1-a pasalpa CB su tuo numeriu galiu tvarkytis house benefit.Jei to numerio is CB nera-nejudinu HB?


Nesamone, mes kai HB daremes neklause, nereikejo jokiu CB smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 07 06, 14:14)
Nesamone, mes kai HB daremes neklause, nereikejo jokiu CB smile.gif



As kaip tvarkiausi HB pas mane klause del CB as pasakaiu ,kad laukiu atsakymo ir jiems reikejo irodymo,kad as tikrai negaunu.Kita diena kaip tik atejo laiskas is CB kuriam jie reikalauja is manes papildomos info.as viska nukopinau ir nunesiau,pakako to.O gausiu HB ar ne dar nezinau.Viskas eigoje.Laukiu is ju atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 07 06, 13:14)
Nesamone, mes kai HB daremes neklause, nereikejo jokiu CB smile.gif



ACIU uzatsakyma 4u.gif 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(ernesta29 @ 2011 07 06, 13:44)
As kaip tvarkiausi HB pas mane klause del CB as pasakaiu ,kad laukiu atsakymo ir jiems reikejo irodymo,kad as tikrai negaunu.Kita diena kaip tik atejo laiskas is CB kuriam jie reikalauja is manes papildomos info.as viska nukopinau ir nunesiau,pakako to.O gausiu HB ar ne dar nezinau.Viskas eigoje.Laukiu is ju atsakymo.



bet tada vel kyla klausimas:gali buti,kad ir negausi HB,bet jau sutartis sudaryta su seimininku,pinigai sumoketi(depozitas) ir galbut net gyveni tame bute.....o gali dar ir negauti.Tada gaunasi rizika didele,nes as nepajegi sumoketi viena pati nuomos ir kitu mokesciu.
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2011 07 06, 14:02)
bet tada vel kyla klausimas:gali buti,kad ir negausi HB,bet jau sutartis sudaryta su seimininku,pinigai sumoketi(depozitas) ir galbut net gyveni tame bute.....o gali dar ir negauti.Tada gaunasi rizika didele,nes as nepajegi sumoketi viena pati nuomos ir kitu mokesciu.


Greiciau nueikit i konsula ir jums pasakys ar gausite ar ne pasalpa. Beje gali buti, kad nors ir pasalpa priklausys, teks palaukti ismokos..
O jei gyvenate ar dirbate tik viena ir dar auginate vaika manau, kad pasalpa 100% priklausys. Na pagal mano supratima, gal as kazko nezinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TimbaLimba: 06 liepos 2011 - 13:08
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 07 06, 14:07)
Greiciau nueikit i konsula ir jums pasakys ar gausite ar ne pasalpa. Beje gali buti, kad nors ir pasalpa priklausys, teks palaukti ismokos..
O jei gyvenate ar dirbate tik viena ir dar auginate vaika manau, kad pasalpa 100% priklausys. Na pagal mano supratima, gal as kazko nezinau smile.gif


As auginu berniuka,tai counsule pasake,kad man priklausytu two Bedroom flat,taciau jie sumoketu tik nuoma, o mokescius paciai tektu moketi?.Butas labai didelis,netgi manyciau perdidelis man vienai su 4 metuku vaiku.O mokesciai taip pat priklauso nuo buto dydzio kaip Lietuvoj?Ar negeriau ieskotis One Bedrrom flat?
Atsakyti