Įkraunama...
Įkraunama...

Rodo sala. 3 tema

O per kur pirkot bilietus? Aš duoduos kelintą dieną , bet nzn. Man pigiausiai gaunasi per http://ryanair.kilti.lt/, ne per rayner.com, gal aš ko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2011 06 02, 12:02)
O per kur pirkot bilietus? Aš duoduos kelintą dieną , bet nzn. Man pigiausiai gaunasi per  http://ryanair.kilti.lt/, ne per rayner.com, gal aš ko nesuprantu.


nezinau kaip cia Jums gaunasi as ivedziau tas pacias datas i "ryanair.kilti.lt" (3 asm) gavosi 1668 lt, o per rynair (visi duomenys tie patys) 1365 lt... nu ka as zinau ant 300lt brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2011 06 02, 16:06)
nezinau kaip cia Jums gaunasi as ivedziau tas pacias datas i "ryanair.kilti.lt" (3 asm) gavosi 1668 lt, o per rynair (visi duomenys tie patys) 1365 lt... nu ka as zinau ant 300lt brangiau   g.gif

Tai ir man taip gavosi, bet kai eini iki galo dasideda dar draudimas , kortelės mokestis ir dasideda 400 litų, tai ir gaunasi daugiau, o per aną gali pavedimu mokėt ir tada nėra kortelės mokesčio. Aš pirmą kartą ir noriu normaliai išsiaiškinti. O kaip ten per rayner.com su tais draudimais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 02 birželio 2011 - 15:57
QUOTE(Lince1 @ 2011 06 02, 16:55)
Tai ir man taip gavosi, bet kai eini iki galo dasideda dar draudimas , kortelės mokestis ir dasideda 400 litų, tai ir gaunasi daugiau, o per aną gali pavedimu mokėt ir tada nėra kortelės mokesčio. Aš pirmą kartą ir noriu normaliai išsiaiškinti. O kaip ten per rayner.com su tais draudimais?

Nu tai neimkit to raynair draudimo. Ten būna sudėtos varnelės kur tik įmanoma, kad tik kuo daugiau mokesčių surinkti, tačiau jis neprivalomas. Šiaip jau, mano nuomone, raynair draudimas yra visiška nesamonė. Kokiai Jūs čia dienai žiūrit skrydžius? o kortelės mokestis tikrai 400 lt nesiekia.. schmoll.gif

Pažiūrėjau grynai tam laikui, kur mes keliaujam, tai tiesiogiai per raynair šiuo metu vienam žmogui su visais mokesčiais gaunasi 455, o per tuos tarpininkus - 556 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 02 birželio 2011 - 18:11
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 06 02, 19:01)
Nu tai neimkit to raynair draudimo. Ten būna sudėtos varnelės kur tik įmanoma, kad tik kuo daugiau mokesčių surinkti, tačiau jis neprivalomas. Šiaip jau, mano nuomone, raynair draudimas yra visiška nesamonė. Kokiai Jūs čia dienai žiūrit skrydžius? o kortelės mokestis tikrai 400 lt nesiekia..  schmoll.gif

Pažiūrėjau grynai tam laikui, kur mes keliaujam, tai tiesiogiai per raynair šiuo metu vienam žmogui su visais mokesčiais gaunasi 455, o per tuos tarpininkus - 556 lt.

Ačiū, nuėmaiu ir tikrai pigiau gavosi. Gal ir durni klausimai, bet yra rezervacijos numeris, o kaip bilietus atsius el. paštu ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2011 06 03, 07:49)
Ačiū, nuėmaiu ir tikrai pigiau gavosi. Gal ir durni klausimai, bet yra rezervacijos numeris, o kaip bilietus atsius el. paštu ar kaip? smile.gif


I pasta atsiuncia rezervacijos informacija, kurioje yra visa info apie skrydi, keleivius ir rezervacijos numeris. I lektuva turesite uzsiregistruoti online ( https://www.bookryan...u...gb&lc=en-gb ). Registruotis online galima likus 2 savaitems iki skrydzio ir iki 4 val. iki skrydzio. Tuomet bus suformuotas Boarding pass, kuri turesite atsispausdinti
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2011 06 03, 09:13)
I pasta atsiuncia rezervacijos informacija, kurioje yra visa info apie skrydi, keleivius ir rezervacijos numeris. I lektuva turesite uzsiregistruoti online ( https://www.bookryan...u...gb&lc=en-gb ). Registruotis online galima likus 2 savaitems iki skrydzio ir iki 4 val. iki skrydzio. Tuomet bus suformuotas Boarding pass, kuri turesite atsispausdinti

Tai vat 07.19-07.26 ir mes skrendame į Rodo salą, dabar ieškau viešbučio smile.gif Ačiū visoms atsakiusioms. smile.gif
Atsakyti
Labas

Ir aš planuoju atostogas Rode, norėjau paklausti ar kas nuomojosi didesnį automobilį (7 vietų) Rhode. Kokios nuomos kainos liepa - rugpjuti? Bučiau dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Sveiki dar turiu klausimą:

čia vis skaičiau, kad su vaikais rekomenduojama rytinė pusė. O gal kas nors galėtų įvardinti tiesiogiai miestus, kuriuose ieškoti viešbučių. 4u.gif

Mes važiuosime su 5 metų vaiku, tai svarbu būtų, kad būtų galima maudytis, nebūtų labai vėjuota. Toliau jau imsime mašiną ir tūūūsinsimės po salą wink.gif

P.S. tuo pačiu gal kas galėtų rekomenduoti kokį popigiaja viešbutį? mums labai didelio komforto nereikia, svarbu, kad būtų baseinas. (ir žvaigždutės mums taip pat nesvarbios, nes planuojame imti be maitinimo o maitintis mieste)

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot, ar tame Rhodes shopping centre yra maisto prekiu parduotuve? As vis stresuoju kur gausiu nupirkti savo mazei (10,5 men.) Hipp'o ar siaip ko... g.gif g.gif g.gif Isskrendam jau antradieni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrrre: 04 birželio 2011 - 06:59
QUOTE(giedrrre @ 2011 06 04, 06:59)
Merginos, gal zinot, ar tame Rhodes shopping centre  yra maisto prekiu parduotuve? As vis stresuoju kur gausiu nupirkti savo mazei (10,5 men.) Hipp'o ar siaip ko...  g.gif  g.gif  g.gif  Isskrendam jau antradieni  mirksiukas.gif

Tai gali kazkiek pradziai isideti is namu mirksiukas.gif

Lendu is pogrindzio ax.gif nes vis uzeidavau paskaityti.
Mes keliaujam i Roda liepos 12-19d Summer Dream hotel 3*, Theologos
Atsakyti
Grįžome iš Rodo 06.04 smile.gif
Atostogavome Theologos,Doreta hotel,4* smile.gif
Autobusu važiavom į Rodą rolleyes.gif
Dienai nuomavom automobilį-apvažiavom didelę dalį salos rolleyes.gif
Likusį laiką leidom viešbučio teritorijoje smile.gif
Patiko wub.gif
Jei kam įdomu-galiu pasidalint patirtim ir įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti