Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

kalbejau su savo kosmetike apie moli. Ji grieztai pasake kad su moliu juokauti negalima mad.gif nono.gif kai uztepi moli, jis dziusta, oda tempia. to metu ne poros i virsu lipa o oda praranda dregme, dehidratuoja . o kokia pagrindine rauksliu ir smulkiu rauksleliu atsiradimo priezastis? butent, odos dehidratacija book.gif jei jau taip norisi to molio, tai procedura reiktu patiketi kosmetikem kurios naudoja tikraji negyvosios juros moli... galit gydydamos viena problema "uzsokti" ant kitos. veida stangrinamos priemones ir proceduros poto apsieis daug brangiau...

mes taip megstam eksperimentuoti su savim g.gif

Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 04 02, 23:56)
kalbejau su savo kosmetike apie moli. Ji grieztai pasake kad su moliu juokauti negalima  mad.gif  nono.gif  kai uztepi moli, jis dziusta, oda tempia. to metu ne poros i virsu lipa o oda praranda dregme, dehidratuoja . o kokia pagrindine rauksliu ir smulkiu rauksleliu atsiradimo priezastis? butent, odos dehidratacija  book.gif  jei jau taip norisi to molio, tai procedura reiktu patiketi kosmetikem kurios naudoja tikraji negyvosios juros moli...  galit gydydamos viena problema "uzsokti" ant kitos.  veida stangrinamos priemones ir proceduros poto apsieis daug brangiau...

mes taip megstam eksperimentuoti su savim  g.gif


pirma, apie poveiki. nepasakyciau, kad labai issivale inkstirai. bet veidukas liko svelnutis, tik paraudes siek tiek. zodziu, tepliotis malonu buvo, bet problemos neissprende. bet ko noreti is vieno karto.
antra, apie kosmetikes. man kosmetologe kaip tik rekomendavo molio kaukes, bet ne tas, kremo konsistencijos, o sudziuvancias. ir sake, kad kauke reikia laikyti, kol ji sudziuva, nes butent iki tos akimirkos veidas pasisavina naudingasias medziagas is jos. kai tik isdziuva, naudos nebera, laikyti beprasmiska. del rauksleliu nieko neminejo. bet gal ir tiesa. bet juk veida tempia ir kiausinio baltymas, ir visokios kitokios kaukes.
taciau visiskai sutinku, kad ekperimentuoti reikia atsargiai. veiduka turim tik viena ax.gif
Atsakyti
su poromis ne tiek as turiu bedu bet mano cool.gif labai dauk turi bedu su poromis.... smile.gif pas mus abu misri oda....
bent jau karta per savaite padarau garu venele(kartais ramuneliu ymetu,kartais,viena kita meta,kartais druskos su jodu) po to naudojam..kas 2 savaitesLANCOME-resurface-cmicrodermabrasion-pilishing cream.(PO SIO PRODUKTO VISAD NAUDOJU LANCOME-RESURFACE-C MICRODERMABRASION-RADIANCE RENEWING VITAMIN C SERUM,mums jis neuzkemsa poru po valymo,ir kadangi su vitaminu c,po valymo veido sutraukia poras)...kas 2 savaites biotherm pylinga su dumbiais...taip pat as kas 2 ar 3 dienas naudoju,o vyras kas dien nes jo truputy riebesne oda,,BIOTHERM,,PORE-UNCLOGGING PURIFYING FOAM-OIL FREE,,..
visa sita probrama naudojam keletas menesiu,savo veide nebepastebiu juodu poru..ir paprasciausiai net poros nesimato nes jos susitrauke thumbup.gif
vyras kadangi dirba darba prie stakliu su metalais,y stakles pilasi tepalas ar alyva,ant veido buna kad patenka alyvos ,tepalo,paprasciausiai pasibraukia su ranka ...taigi jam valyt veida yra butina,nes jaigu nevalom gaunasi poru siokie tokie uzdegimai,gaunasi gilumines poros su pulinuku ir dar visokiu nesamoniu.....
taigi jau naudojam keleta menesiu ir jam visa sita procedura....riebiosios veido vietos,nustojo blizgejusios,poros pacios susitraukusios,nors kartais buna juodu taskiuku bet jie dauk mazesni ir nebera giluminiai,paprasciausiai jo darbas toks kad jam ,,uzsitersia veidas,, bet po mazumele vis traukiasi jo poros,nebera tokia,,koreta,, oda nuo poru kaip kad anksciau budavo....
rezume .... man galima sakyt visiskai susitrauke poros,labai retai koky juoda taskiuka tepamatau,vyro veidas buvo tiesiog baisus nuo poru,nors misri oda pas jy,bet riebiosios zonos buvo super riebios....rezultatai tikrai gan nemazi,nors visiska issinaikinima jam butu sunku pasiekt del darbo....
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 01 05, 10:39)
as bandziu elizabeth arden juosteles poroms "pore fix and vit. C" kazkiek geriau, bet nestebuklas, bent jau man pasirode  ax.gif

as taip pat sitas juosteles esu bandziusi...na man tai irgi seip sau produktas ax.gif tikejausi kasko daugiau ,bet deja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 04 02, 23:01)
pirma, apie poveiki. nepasakyciau, kad labai issivale inkstirai. bet veidukas liko svelnutis, tik paraudes siek tiek. zodziu, tepliotis malonu buvo, bet problemos neissprende. bet ko noreti is vieno karto.
antra, apie kosmetikes. man kosmetologe kaip tik rekomendavo molio kaukes, bet ne tas, kremo konsistencijos, o sudziuvancias. ir sake, kad kauke reikia laikyti, kol ji sudziuva, nes butent iki tos akimirkos veidas pasisavina naudingasias medziagas is jos. kai tik isdziuva, naudos nebera, laikyti beprasmiska. del rauksleliu nieko neminejo. bet gal ir tiesa. bet juk veida tempia ir kiausinio baltymas, ir visokios kitokios kaukes.
taciau visiskai sutinku, kad ekperimentuoti reikia atsargiai. veiduka turim tik viena  ax.gif



nebesuprantu tu kosmetikiu... g.gif o gal tiesiog tau galima moli teptis o man negalima biggrin.gif na, musu odos tipai turbut skiriasi... as nenoriu rauksliu ... todel su inkstirais bandau kovoti prausikliais ir pilingais. kol kas lygtai situacija gereja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SERPIENTE @ 2006 04 03, 05:37)
mums jis neuzkemsa poru po valymo,ir kadangi su vitaminu c,po valymo veido  sutraukia poras)...



as dar girdejau gandu, kad ymanoma vaistinese pirkta askorbo rugsti (vitamina C) istirpinti, sumaisyti su kremu (1 ar puse tabletes) ir pasitepti veida kad neva jis gautu vitamino C g.gif nezinau nesamone cia ar ne g.gif
Atsakyti

as dar girdejau gandu, kad ymanoma vaistinese pirkta askorbo rugsti (vitamina C) istirpinti, sumaisyti su kremu (1 ar puse tabletes) ir pasitepti veida kad neva jis gautu vitamino C g.gif nezinau nesamone cia ar ne g.gif
[/quote]
galvoju kad nesamone... nes vis tik tai skirta vidiniam vartojimui, todel detis ant veido gal negerai. yra spec. priemoniu veidui, jas ir reikia naudoti:)
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 04 03, 10:14)
as dar girdejau gandu, kad ymanoma vaistinese pirkta askorbo rugsti (vitamina C) istirpinti, sumaisyti su kremu (1 ar puse tabletes) ir pasitepti veida kad neva jis gautu vitamino C  g.gif  nezinau nesamone cia ar ne  g.gif

na nezinau del sio dalyko ..nesu bandziusi ir nesu girdejusi...pas mus dauk ispaniu yra pasakojusios kad poroms sutraukti paima citrina ispaudzia sulciu ir taip pat su maiso su virintu arba mineraliniu vandeniu tada po pylingo su vatos tamponeliu pravalo veida arba ysipylusios y dubeny su juo gerai prausiasi...ne tik dezinfekuoja bet ir sutraukia poras,sviesina veida,naikina slakus.....retkarciais ir as pasidarau...nezinau man seip citrina labai patinka ,tai naturalus produktas..labai dauk kur galima panaudoti,veidui,koju pedoms,rankoms,nugarai jaigu beria,darosi inkstirai...citrinu naudojimas gali but yvairus,bet tai zinoma yra kaip ir liaudies medicina,daznai zmones pritingi darytis kaukes ar seip dar ka is liaudies medicinos...bet tai gan geras dalykas....visada as uz tai kad pakaitoms verta panaudoti ne tik kokybiska kosmetika bet ir liaudies kosmetine medicina...juk prie bet kokio ilgalaikio naudojimo,kremu ar kdar ko nors oda paprasciausiai pripranta,praejus laikui priversti bunam pakeisti,nes sumazeja to pacio produkto poveikis nes oda pripranta.... smile.gif
Atsakyti

SERPIENTE, o jūs nebijot kas savaitę garindama veidą prisigarinti metro pločio porų ir per anksti susiraukšlėti? Garinti veidą rekomenduojama ne dažniau nei kartą į mėnesį ax.gif

Vakar vėl užsiplojau raudono molio kaukę, bet inkštirai lauk nebelipo g.gif Tada pagalvojau, kad praeitą kartą jie man lipo gal dėl to, kad po kaukės padarymo ėmiausi fizinio darbo, nuo kurio gerokai sušilau mastau.gif
Vienžo, eksperimentas tęsiasi biggrin.gif




Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 03, 15:37)
SERPIENTE, o jūs nebijot kas savaitę garindama veidą prisigarinti metro pločio porų ir per anksti susiraukšlėti? Garinti veidą rekomenduojama ne dažniau nei kartą į mėnesį  ax.gif


na nezinau as pati pora minuciu tegarinu o mano cool.gif pakisu 5 minutelem,nes jam butina...as naudoju krema sutraukianty poras,ir tikrai jos labai gerai susitraukia...na nezinau bet po kolkas metriniu poru neturim ax.gif bet pas mane jos praktiskai isvis dingo,na nedingo bet tiesiog susitrauke,labai retai teasiranda juodi taskiukai,zinoma laikui einant pristabdysiu visas sitas mano su cool.gif grozio proceduras,paprasciausiai dar tenaudojam keleta menesiuku,gal pora bus gal biskiuka daugiau....tiksliai nepamenu....as jau pradesiu pristabdyt,nes veidas tikrai pasitaise,darysiu 2 ar karta per menesy sias proceduras,o cool.gif dar turi darytis,jam dar truputy reikia,bet manau po menesiuko irgi suretinsim proceduras...
o susirauksleti tikrai susiraukslesim visi ,zinoma vieni anksciau kiti veliau,tai priklauso taip pat nuo genetikos,ne tik nuo prieziuros,vissi produktai po mazu kenkia odai tiksliau ji pripranta prie ju,ir daznai desihratacija veido odoj gaunasi del to ir raukslejasi,molio kaukes taip pat traukia veida,dziusta molis taip pat tampo siek tiek oda ,o tai irgi raukslems tik padeda atirasti...
na cia jau priklauso kiekviena koky produkta pasirinktu,pagal save vienai gali padet kitai net pakenkti..viena nenaudodama visa gyvenima jokiu makijazu susiraukleja dauk anksciau nei kita....tai daug priklauso nuo genetikos,ir kaip tavo oda kokiu greiciu praras elastinguma.... smile.gif
Atsakyti
reikes pabandyti i vonele vandens ispausti citrina ir nusiprausti... skamba labai svieziai.. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi išbandžiau tą molio kaukę, patiko. Tik veido oda šiek tiek paraudo g.gif , matyt ne tik nuo kaukės, nes prieš tai dariau garų vonelę, po to šiek tiek prasiėjau su kilpute, pirkta iš BODY SHOP. Poros iš tiesų susitraukė. Kažkada naudojau molio kaukę (skystam pavidale) Eurovaistineje pirkau, irgi patiko. Kosmetologė liepe neleisti išdžiūti kaukei, nuolat apipurkšti vandeniu. Kaip seksis toliau kovoti su užsikimšusiomis poromis, papasakosiu vėliau.... Prašom ir jus prisijungti, pasidalinti įspūdžiais smile.gif
Atsakyti
Naudojau ash tuos pleistrus, ir deja nieko nepadejo man jie... cry.gif
Atsakyti