Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

Odą valanti garų vonelė

Po garų vonelės oda sveikai parausta,pagerėja jos kraujotaka, išsiplečia poros ir per jas lengvai pasišalina nešvarumaii.
Kaip garinti veidą? Pirmiausiai nuvalykite jį kosmetiniu pieneliu. Paakius patepkite riebiu kremu. Saują pasirinktuų žolelių susukite į marlę ir panardinkite į dubenį su verdančiu vandeniu. Kai vanduo atvės iki 60-70 laips., susirišusi plaukus ir pridengusi galvą frotiniu rankšluosčiu, nuleiskite veidą 30-40cm virš garuojančio vandens, užsimerkite ir pabūkite tiek minučių, kiek reikia jūsų odai. Veidą nusausinkite kosmetine servėtele. Į odos paviršių išlindusius juodus inkštirus nubraukite spiritiniu tirpalu suvilgytu marlės tamponėliu. Veidą nuskalaukite žolelių ištrauka ir nusausinkite servetėle.
Jei oda sausa, veidą garinkite 5-7 minutes, jei normali - 7-10 min, jei riebi - 10-12minučių.


Gal kam pravers 4u.gif

Info iš žurnalo "Ji"
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 27, 15:20)
Odą valanti garų vonelė

Po garų vonelės oda sveikai parausta,pagerėja jos kraujotaka, išsiplečia poros ir per jas lengvai pasišalina nešvarumaii.
Kaip garinti veidą? Pirmiausiai nuvalykite jį kosmetiniu pieneliu. Paakius patepkite riebiu kremu. Saują pasirinktuų žolelių susukite į marlę ir panardinkite į dubenį su verdančiu vandeniu. Kai vanduo atvės iki 60-70 laips., susirišusi plaukus ir pridengusi galvą frotiniu rankšluosčiu, nuleiskite veidą 30-40cm virš garuojančio vandens, užsimerkite ir pabūkite tiek minučių, kiek reikia jūsų odai. Veidą nusausinkite kosmetine servėtele. Į odos paviršių išlindusius juodus inkštirus nubraukite spiritiniu tirpalu suvilgytu marlės tamponėliu. Veidą nuskalaukite žolelių ištrauka ir nusausinkite servetėle.
Jei oda sausa, veidą garinkite 5-7 minutes, jei normali - 7-10 min, jei riebi - 10-12minučių.
Gal kam pravers 4u.gif 

Info iš žurnalo "Ji"



g.gif Aš kaip prieš kelis mėnesius pasigarinau, tai daugiau nebenoriu schmoll.gif
Tada tik kremu paakių neištepiau ir gal per daug mėtų įdėjau, užtat rytojaus dieną vos akis atmerkiau - buvo klaikiai užtinusios. Tik paskui sužinojau, kad mėtos turi eterinių aliejų, kurie kosmetiniais tikslais nenaudotini, nes, kaip ir visi eteriniai aliejai, dirgina odą (net jei tuo metu nieko nejaučiate, jie turi ilgalaikį poveikį - per laiką įjautrina odą). Nuo to laiko viedo oda netoleruoja jokių mėtų. Kažkokioj senutėlėj knygutėj skaičiau, kad garų vonelėmis piktnaudžiauti negalima - ne dažniau kaip kartą per mėnesį, antraip teks puikuotis metro spindžio poromis doh.gif

Va, išsitraukiau tą knygutę (J.Leonytė, D.Pusvaškienė. Žiupsnelis kosmetikos). Parašyta, kad į karštą dubenį įpilti žolių nuoviro (o ne pundą žolių - gi skaitėt kaip man baigėsi). Sausą odą galima garinti 2-3min., riebią - 5-8min. Jeigu oda labai sausa, kraujospūdis padidėjęs, kapiliarai išsiplėtę, garo vonelių geriau atsisakyti. Garo vonelės daromos ne dažniau kaip kartą per mėnesį. Po vonelės oda nuplaunama vėsiu vandeniu, nušluostoma minkštu rankšluosčiu ir dedama kaukė.

Apie natūralias priemones ir įvairius patirtus fiasko galite daugiau pasiskaityti temoje apie namines grožio priemones mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 27, 16:07)
g.gif  Aš kaip prieš kelis mėnesius pasigarinau, tai daugiau nebenoriu  schmoll.gif
Tada tik kremu paakių neištepiau ir gal per daug mėtų įdėjau, užtat rytojaus dieną vos akis atmerkiau - buvo klaikiai užtinusios. Tik paskui sužinojau, kad mėtos turi eterinių aliejų, kurie kosmetiniais tikslais nenaudotini, nes, kaip ir visi eteriniai aliejai, dirgina odą (net jei tuo metu nieko nejaučiate, jie turi ilgalaikį poveikį - per laiką įjautrina odą). Nuo to laiko viedo oda netoleruoja jokių mėtų. Kažkokioj senutėlėj knygutėj skaičiau, kad garų vonelėmis piktnaudžiauti negalima - ne dažniau kaip kartą per mėnesį, antraip teks puikuotis metro spindžio poromis  doh.gif

Va, išsitraukiau tą knygutę (J.Leonytė, D.Pusvaškienė. Žiupsnelis kosmetikos). Parašyta, kad į karštą dubenį įpilti žolių nuoviro (o ne pundą žolių - gi skaitėt kaip man baigėsi). Sausą odą galima garinti 2-3min., riebią - 5-8min. Jeigu oda labai sausa, kraujospūdis padidėjęs, kapiliarai išsiplėtę, garo vonelių geriau atsisakyti. Garo vonelės daromos ne dažniau kaip kartą per mėnesį. Po vonelės oda nuplaunama vėsiu vandeniu, nušluostoma minkštu rankšluosčiu ir dedama kaukė.

Apie natūralias priemones ir įvairius patirtus fiasko galite daugiau pasiskaityti temoje apie namines grožio priemones  mirksiukas.gif  4u.gif

Nu va tau nepasisekė, aš prieš savaitę dariausi, tik ramunėlių dėjau ax.gif Ir nieko, man patiko, veidas toks gražus atrodė, jokių spuogelių, jokių randelių, žadėjau vėl darytis, bet jei sakai, kad tik vieną kartą į mėnesį, teks taip ir daryt, nenoriu puikuotis metro sprindžio poromis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 kovo 2006 - 19:38
Aš bent jau kas 3 mėnesius stnegiuosi apsilankyti pas kosmetologę. O šiaip naudoju kaukes ir pylingus. Pylingą kartą į savaitę ir kaukę pora kartų. Ypač patinka Nivea valanti poras. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2006 03 28, 09:52)
Ypač patinka Nivea valanti poras. wub.gif



o konkrečiau, nes ieškau valančios kaukės
Atsakyti

Sakau reikia pasidalinti savo pasiekimais porų valymo srityje biggrin.gif 4u.gif

Kaip žinia, buvau nusipirkusi to kosmetinio molio visų trijų rūšių, dėjau visus iš eilės ir galiu atsakingai pareikšti: visi kuo puikiausiai tinka inkštirams valyti. Tiesa, kol vadovavausi instrukcijomis ant kaukių, norimo rezultato nepasiekiau.

Žodžiu, procedūra ta pati kaip ir anksčiau rašiau: sumaišote su pienu tuos miltelius, tepat ant veiduko nei per plonai, nei per storai, atsigulat gražiai (aš tv žiūriu, knygą skaitau) ir laukiat kol išdžius, t.y. ~45min, jei kiek storiau užtepsit, tai gal ir valandos prireiks. Kai kaukė ims džiūti, tai jausis toks kaip tempimas, kutenimas. Ar kaukė išdžiūvus, gerai matosi veidrodyje. Paskui nusiprausiate ją su drungnu vandenuku labai švelniai. Aš paskui dar patepu kremu, nes po kaukės labai nuogas veidas jaučiasi.

Po pirmo karto, tai nesupratau kas vyksta, galvojau šiaip veidas prakaituoja, o šiandie ir vėl tas pats po kaukės g.gif Prieinu prie veidrodžio ir matau kaip mano inkštirai lenda lauk! clap.gif Rezultatas matosi, nes poros susitraukė, taigi ir likę inkštiriukai mažesni atrodo thumbup.gif

Taigi gana siusti ieškant valančių kaukių drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 30, 19:31)
Sakau reikia pasidalinti savo pasiekimais porų valymo srityje  biggrin.gif  4u.gif

Kaip žinia, buvau nusipirkusi to kosmetinio molio visų trijų rūšių, dėjau visus iš eilės ir galiu atsakingai pareikšti: visi kuo puikiausiai tinka inkštirams valyti. Tiesa, kol vadovavausi instrukcijomis ant kaukių, norimo rezultato nepasiekiau.

Žodžiu, procedūra ta pati kaip ir anksčiau rašiau: sumaišote su pienu tuos miltelius, tepat ant veiduko nei per plonai, nei per storai, atsigulat gražiai (aš tv žiūriu, knygą skaitau) ir laukiat kol išdžius, t.y. ~45min, jei kiek storiau užtepsit, tai gal ir valandos prireiks. Kai kaukė ims džiūti, tai jausis toks kaip tempimas, kutenimas. Ar kaukė išdžiūvus, gerai matosi veidrodyje. Paskui nusiprausiate ją su drungnu vandenuku labai švelniai. Aš paskui dar patepu kremu, nes po kaukės labai nuogas veidas jaučiasi.

Po pirmo karto, tai nesupratau kas vyksta, galvojau šiaip veidas prakaituoja, o šiandie ir vėl tas pats po kaukės  g.gif  Prieinu prie veidrodžio ir matau kaip mano inkštirai lenda lauk!  clap.gif  Rezultatas matosi, nes poros susitraukė, taigi ir likę inkštiriukai mažesni atrodo  thumbup.gif

Taigi gana siusti ieškant valančių kaukių  drinks_cheers.gif

Kas per molis? kur jo yra pirkt ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 30, 19:36)
Kas per molis? kur jo yra pirkt ir kiek kainuoja? 4u.gif


Taigi jau rašiau ax.gif iki 2Lt už 50g Droge, Rimi, Maximoj, ir pan. 4u.gif






Atsakyti
prieblanda, o kaip dažnai tu tą molį naudoji?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 30, 19:31)
Sakau reikia pasidalinti savo pasiekimais porų valymo srityje  biggrin.gif  4u.gif

Kaip žinia, buvau nusipirkusi to kosmetinio molio visų trijų rūšių, dėjau visus iš eilės ir galiu atsakingai pareikšti: visi kuo puikiausiai tinka inkštirams valyti. Tiesa, kol vadovavausi instrukcijomis ant kaukių, norimo rezultato nepasiekiau.

Žodžiu, procedūra ta pati kaip ir anksčiau rašiau: sumaišote su pienu tuos miltelius, tepat ant veiduko nei per plonai, nei per storai, atsigulat gražiai (aš tv žiūriu, knygą skaitau) ir laukiat kol išdžius, t.y. ~45min, jei kiek storiau užtepsit, tai gal ir valandos prireiks. Kai kaukė ims džiūti, tai jausis toks kaip tempimas, kutenimas. Ar kaukė išdžiūvus, gerai matosi veidrodyje. Paskui nusiprausiate ją su drungnu vandenuku labai švelniai. Aš paskui dar patepu kremu, nes po kaukės labai nuogas veidas jaučiasi.

Po pirmo karto, tai nesupratau kas vyksta, galvojau šiaip veidas prakaituoja, o šiandie ir vėl tas pats po kaukės  g.gif  Prieinu prie veidrodžio ir matau kaip mano inkštirai lenda lauk!  clap.gif  Rezultatas matosi, nes poros susitraukė, taigi ir likę inkštiriukai mažesni atrodo  thumbup.gif

Taigi gana siusti ieškant valančių kaukių  drinks_cheers.gif


prieblanda, tu naudoji ta moli, kuris tokiam rusiskam pakelyje, ar ne? g.gif nes as buvau nusipirkusi tokius kelis, bet vina pabandziau pasidaryti tai kazkaip nesigavo, o antro pakelio taip ir nesidarau, nes ten dar receptu prirasyta visokiu ir visko daug reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 03 31, 08:02)
prieblanda, tu naudoji ta moli, kuris tokiam rusiskam pakelyje, ar ne? g.gif nes as buvau nusipirkusi tokius kelis, bet vina pabandziau pasidaryti tai kazkaip nesigavo, o antro pakelio taip ir nesidarau, nes ten dar receptu prirasyta visokiu ir visko daug reikia.  mirksiukas.gif



taip, čia toks molis, kur būna supakuotas celofaniniame maišelyje įvairių spalvų

molis tikrai geras - kosmetologė rekomendavo naudoti, nes ne tik valo odą, bet ir ją stangrina cool.gif

nu bet kaip ir kiekviena priemonė stebuklų nedaro, bet sąžiningai ir tinkamai naudoti tikrai pagražina odą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 30, 17:31)
  Prieinu prie veidrodžio ir matau kaip mano inkštirai lenda lauk!  clap.gif 


kaip tu sitai pastebejai? lotuliukas.gif
Atsakyti