Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

o man nieko tie pleistriukai nivea beveik neistrauke. Tikrai geriau veido valymas arba molio kauke schmoll.gif
Atsakyti
Man nei viena rusis ju netiko, nes nieko jie neisvalo. Tik reklama grazi.
Geriausia veikia kaukes, ir manau verciau sumoketi kosmetologei uz veido valyma blush2.gif
Atsakyti
nea schmoll.gif as naudoju si sveitikli mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 08 rugpjūčio 2008 - 01:17
QUOTE(Maserati @ 2008 08 05, 13:46)
ismeginau nivea pleistrus nosiai,tai patiko man jie smile.gif  tiesa,naudojau kaktai skirta trikampio formos pleistra nosiai,nes kitur nereikia,tai nelabai gerai kas ten issivale(kogero vien todel,kad ne tai zonai jie jukskirti),bet tikrai matosi efektas smile.gif pirksiu juos tikrai ir veliau smile.gif


Tai kad jie visi vienodi, tik forma kitokia iskirpta cool.gif
Atsakyti
turiu Drogo pleistriukus, bet man istraukia gal du tris inkstirus o daugiau siaip nesvarumus, jokio akivaizdaus poveikio nera tai nebepirksiu daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Netycia su drauge uzklydom i Eurokos ir pamaciau kazkokia kauke "Geomar" purificante. Kaina nedidele, o efektas superinis, naudot galima pora kartu per savaite, tai as 3 kartus jau dejau. Poros akivaizdziai prasivale rolleyes.gif
Atsakyti
poras puikiai pravalo pasigarinimas turkiskoj pirtyje, arba infraraudonuju spinduliu saunoj thumbup.gif su prakaitais ir visi nesvarumai pasisalina ax.gif
Atsakyti
Na man tie pleistriukai irgi nera stebuklas, bet vat siandien pries uzklijuodama pleistriukus pakaitinau veiduka virs medetku ir ramuneliu arbatos, poros labiau atsivere, tada uzsiklijavau pleistriukus, na rezultatas tikrai geresnis, daugiau tu inkstiru istrauke smile.gif Todel bandysiu ir kitus kartus taip daryti.
Zinoma tai tik mano eksperimentai, nezinau ar galima taip daryti, ar nepakakenksiu, tikiuosi, kad ne smile.gif
Atsakyti
turėjau nivea ir tada buvau tik kokių 15 metų, tik prasidėję visos inkštirų bėdos ir ant pleistriuko matės kažkokių dėmelių, bet nosis atrodė IDENTIŠKAI taip pat kaip prieš valymą biggrin.gif
Atsakyti
Aha aš irgi apturėjau gerą pirtį, tai poros tikrai labai išsivalė bigsmile.gif Biškutį liko tų inkštirų, bet didžioji dalis dingo bigsmile.gif
Atsakyti
o sitas sveitiklis is TBS su granulem?nes riebiai odai negerai su tais zirniukais, ir man siaip nepatinka, norisi svelnaus ko nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2008 08 12, 15:42)
Aš tai vis ieškau tų pleistriukų, bet niekur nerandu.


Nivea pleistriukų yra eurovaistinėje, na aš juos ten pirkau, o be to, mačiau yra ir maximoje, iki. Man tai panašiai kaip ir visoms, išvalo poras iki kito karto, bet panaikinti tikrai pleistriukai inkštirų nepanaikins... Na, bet vaizdas geresnis smile.gif Tiesa, prieš tai veidą prausiu karštu vandeniu, kad poros atsivertu, geriausia, kai tai atlieku po dušo arba vonios ax.gif
Atsakyti