Įkraunama...
Įkraunama...

Veido poros, būdai joms valyti

Niu gal ir ne stebuklas tie drogo pleistrai, bet kazkiek tu bjaurybiu istraukia tai tikrai. Ir manau geriau nei spaudymas rankomis. g.gif Galetu ir barzdelei tokius sukurti biggrin.gif nes man tose vietose irgi buna tu bjaurybiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 31 kovo 2008 - 17:29
O kur jūs randat tą juodą molį, aš kiek dairausi Droguose ir pan., tai būna tik žalias, dar toks su grūdeliais pašveitimui, dar kažkoks "Kleopatra" g.gif dabar pirkau didesnėj dėžutėj, irgi rusiškas, rašo "Negyvosios jūros molis", antiseptinis, regeneruojamasis bla bla bla... Nu bet kad būtų parašyta juodas molis niekad nerandu schmoll.gif
Atsakyti
sausas, pokeliuose po kazkur 30 gramu, dazniausiai apatinese lentynose, rusiskas. tikrai yra, pro akis turbut praslysta mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai taip niekas nepadejo veido poru sutraukt kaip su kiausinio baltymu. turiu priemoniu pilna prisipirkus, kaukiu, bet kai pabandziau uzsitepti baltyma, tai manau nebesvaistysiu daugiau pinigu jokiom kaukem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija22 @ 2008 05 31, 15:33)
Taip taip, as rekomendavau tuos pleistriukus Cherry'ei, nes pati sia stebuklinga ir svarnbiausia tikrai pigia priemone atradau, tai visoms draugems paskleidziau ganda kad toks geeris yra, o karta pati nuejusi i droga sio daikto neradau-turbut visos drauges ispirko  lotuliukas.gif

aha thumbup.gif juosteles tikrai superines, labai gerai isvalo poras, tik reikia nepamirst pries tai pagarint nosi kad poros atvivertu
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 06 02, 11:47)
aha thumbup.gif  juosteles tikrai superines, labai gerai isvalo poras, tik reikia nepamirst pries tai pagarint nosi kad poros atvivertu


Aš tai čia nieko superinio nematau, o atvirkščiai - porą laukiančių problemų: nuo garinimų išsiplėtusias ir nebesusitraukiančias poras bei nuo plėšymų pleistrais kapiliarus išlindusius laukan doh.gif Aišku, tas nuo poros kartų nepasidaro, bet sistemingai naudojant mėlyna nosis porom šulinio dydžio garantuota cool.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 06 02, 12:12)
Aš tai čia nieko superinio nematau, o atvirkščiai - porą laukiančių problemų: nuo garinimų išsiplėtusias ir nebesusitraukiančias poras bei nuo plėšymų pleistrais kapiliarus išlindusius laukan  doh.gif  Aišku, tas nuo poros kartų nepasidaro, bet sistemingai naudojant mėlyna nosis porom šulinio dydžio garantuota  cool.gif

nezinau kaip pas jus bet man mane viskas i vieta gryzdavo ir labai gerai pravalydavo viska nosis nei paraudo nei pamelinavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 06 02, 13:20)
nezinau kaip pas jus bet man mane viskas i vieta gryzdavo ir labai gerai pravalydavo viska nosis nei paraudo nei pamelinavo smile.gif


Pas mane nieko nesidaro, bo tokiom procedūrom neužsiimu biggrin.gif Dabar dar nieko ir nematysit, nes ne taip greitai viskas pasidaro, bet metams bėgant "grožis" išlįs.
Atsakyti
Savo veido oda praktiskai nesiskundziu, nei spuogu, nei berimu; bet nosies srityje poros uzsikemsa doh.gif Nors skaistalu, pudros praktiskai nenaudoju. Visko jau isbandyta ir pleistriuku, ir prausikliu ir sweitikiu, ir molio kaukiu, nebezinau...vis tiek ju yra, kad ir sumazeja sad.gif Kartais pagarinu veida prie zoleliu nuoviro, bet irgi nepasakyciau, kad super isivalo... verysad.gif
Atsakyti
as naudoju Avon nulupama arbatmedzio kauke. man ir inkstiriuku sumazeja ir spuogelius issausina ir tie pradeda greiciau gyti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2008 06 03, 16:26)
Savo veido oda praktiskai nesiskundziu, nei spuogu, nei berimu; bet nosies srityje poros uzsikemsa doh.gif Nors skaistalu, pudros praktiskai nenaudoju. Visko jau isbandyta ir pleistriuku, ir prausikliu ir sweitikiu, ir molio kaukiu, nebezinau...vis tiek ju yra, kad ir sumazeja sad.gif Kartais pagarinu veida prie zoleliu nuoviro, bet irgi nepasakyciau, kad super isivalo... verysad.gif


Nium.. ir as panase problema turiu... doh.gif tai dabar viena karta i menesi tiosiog einu pas kosmetologe, ir ten su vakuminiu aparatu daro man veido valima... menesiu uztenka... unsure.gif nieko nepadarisi.. bent jau oda gerai atrodo.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natkkka @ 2008 07 05, 18:36)
Nium.. ir as panase problema turiu... doh.gif  tai dabar viena karta i menesi tiosiog einu pas kosmetologe, ir ten su vakuminiu aparatu daro man veido valima... menesiu uztenka...  unsure.gif  nieko nepadarisi.. bent jau oda gerai atrodo..  mirksiukas.gif


O kiek kainuoja veido valymas? Uznervino mane jau tos poros nosies srity tai turbut reiks ryztis tokimos proceduroms blush2.gif Ir dar ar nebuna po tos proceduros kad oda yra paraudusi ir susierzinusi?
Atsakyti