Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

šį kart aš širšių medaus nedarysiu, nes nei per savas krikštynas, nei per kitas, kur ėjom krikštatėviais svečiai juo nesusižavėjo verysad.gif verysad.gif nesikaunuosiu, žodžiu- juk suvalkietė biggrin.gif
o pas mus sveičia praktiškai bus tie patys...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 19, 18:30)
šį kart aš širšių medaus nedarysiu, nes nei per savas krikštynas, nei per kitas, kur ėjom krikštatėviais svečiai juo nesusižavėjo verysad.gif  verysad.gif  nesikaunuosiu, žodžiu- juk suvalkietė biggrin.gif
o pas mus sveičia praktiškai bus tie patys...

o as kaip tik po musu krikstynu jo daugiau darysiu nes turejom tik 1 praimta padovanot o norinciu daug buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 19, 18:30)
šį kart aš širšių medaus nedarysiu, nes nei per savas krikštynas, nei per kitas, kur ėjom krikštatėviais svečiai juo nesusižavėjo verysad.gif  verysad.gif  nesikaunuosiu, žodžiu- juk suvalkietė biggrin.gif
o pas mus sveičia praktiškai bus tie patys...

As neragavus to Sirsiu medaus, tai sunku pasakyt, ar man paciai patiktu ..
Bet va tie balto kremo likeriai (pvz. airiski) be galo skanu prie kavos .. Ir pati megstu, ir zinau, kad mano sveciams patiks, bent jau moterims biggrin.gif

Juo uztvirtinsiu pasizadejimus kriksto tevu, seneliu ir sveciu (po pasizadejimo kiekvienas gaus po sauksteli sito likerio) ir i lauktuviu maiseli idesiu kiekvienam kaip Krikstukes kosyte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 19 birželio 2011 - 17:37
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 19, 18:36)
o as kaip tik po musu krikstynu jo daugiau darysiu nes turejom tik 1 praimta padovanot o norinciu daug buvo  biggrin.gif


tai galiu perleisti žalgirio trauktinės šiam reikalui, nes pernai būtent su ja dariau širšių medutį biggrin.gif
Atsakyti
taip niekas ir neatsaket, tai klausiu dar karta blush2.gif kur perkat keptus grybukus, kastonus ir pan. saldumynus Vilniuje?
Gal kokiose tortu kepimo imonese teko uzsakinet? g.gif Niekur nerandu .. doh.gif

O gal Maximoj buna pirkt? g.gif nesijuokit kad klausiu, nes simta metu nebuvus lietuviskose parduotuvese, nebeatsimenu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 19 birželio 2011 - 18:32
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 19, 18:38)
tai galiu perleisti žalgirio trauktinės šiam reikalui, nes pernai būtent su ja dariau širšių medutį biggrin.gif

as su samagonu darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 19, 20:17)
taip niekas ir neatsaket, tai klausiu dar karta  blush2.gif kur perkat keptus grybukus, kastonus ir pan. saldumynus Vilniuje?

neatsakė gal todėl,kad niekur nematė? biggrin.gif
iš tiesų,tai neieškojau..
šiaip grybukų tai rimi yra,o kažkada prismoj buvau radus tokių didelių ''grybų šeimynų'' ir visa ta šeimyna tik 21 lt kainavo,o kaip dūra nenupirkau iš anksto doh.gif ,tai prieš šventę gavau špygą doh.gif ,nežinau ar dabar yra,nes nebuvau gerą mėnesį ten...
pakuičiau gugliuj tai tik klaipėdos rajone ir utenoj radau g.gif
Atsakyti
bent jau mūsų ,,kaime" biggrin.gif tai yra maisto turgelyje šių saldumynų- tai pažiūrėkit, gal ir pas jus būtų turgelyje 4u.gif
Atsakyti
o as vis galvojau, kur per krikstynas ta sirsiu medu deda...bet pas mus nera tradicijos sveciams kazka ideti ax.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės,

Mano vyrukui išrašė akinius, jau nešiojam.
Kaip jūs galvojate, ar verta per Krikštynas fotosesijos metu juos nuimti, ar fotografuoti su akinukais?
Mano mama sako, kad nuimam, o man visai nesinori, tegul būna toks, koks yra, man atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 19, 19:40)
neatsakė gal todėl,kad niekur nematė?  biggrin.gif
iš tiesų,tai neieškojau..
šiaip grybukų tai rimi yra,o kažkada prismoj buvau radus tokių didelių ''grybų šeimynų'' ir visa ta šeimyna tik 21 lt kainavo,o kaip dūra nenupirkau iš anksto  doh.gif ,tai prieš šventę gavau špygą  doh.gif ,nežinau ar dabar yra,nes nebuvau gerą mėnesį ten...
pakuičiau gugliuj tai tik klaipėdos rajone ir utenoj radau  g.gif

Aha, as ir pagooglinejau, bet Vilniuj nieko neradau doh.gif Atrodo, kad visos kepejeles Klaipedoj tiktai smile.gif
Dekui kad atsaket, jei situ visu grybuku ir kastonu nerasiu- nesumastau tuomet, kokiu saldumynu idet sveciams ... Saldainiu nenoriu, nes bijau, kad neistirptu man tose dezutese, o ir siaip, kazkaip kasdieniska .. labai norejau tu grybuku visokiu ..
Nu ka darysi, jei nerasiu - reikes mastyt apie sakoti arba apie kokius kitokius pyragaicius .. Gal turit ideju del lauktuviu sveciams, be saldainiu? Maciau vienos kepimo imones internetiniam puslapy tokiu idomesniu pyragiuku mazu, bet visi tokie su kremu, aptirps dar, nelabai as ju noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 19, 20:32)
Nu ka darysi, jei nerasiu - reikes mastyt apie sakoti arba apie kokius kitokius pyragaicius .. Gal turit ideju del lauktuviu sveciams, be saldainiu? Maciau vienos kepimo imones internetiniam puslapy tokiu idomesniu pyragiuku mazu, bet visi tokie su kremu, aptirps dar, nelabai as ju noriu  g.gif

Cia maciau tokiu isskirtiniu yra, gal kas patiks http://www.tortai.eu...sausainiai.html
Atsakyti