Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

Domke, davai as tau po sventes AZ visa litanija parasysiu, nes kol kas dar esu nestabilios busenos doh.gif lotuliukas.gif Gal dar ir pasikeis kas nors, tad po sventes info bus tiksliausia bigsmile.gif
P.S. beja man tas saltas seiminynkes mandagumas depresona varo doh.gif ypac, kai paklausi ko nors, o jin nezinodama ka atsakyti (toks jausmas, kad ji isviso nezino kas virtuveje vyksta) "mandagiai" atsimazina. Bet siaip manau durnele apsimeta, nes mes nenorim standartinio paketo, o pasirinktinai patiekalu is keliu banketiniu pasiulymu, o pagal ja taip negalima, nors pradzioje tvirtino, kad gali musu visas uzgaidas patenkinti, o cia gaunas, kad nieko elementaraus, apart majoneznes misraines ir silkes (ivairio rusies) pasiulyti negali blink.gif doh.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 28, 21:55)
as dabar nesmagiai jauciuos

Auksciau nosyte, mamyt 4u.gif Kaip minejau as kriksto tevams, net uzsimint nedrisau, kad jie kazkuom pasirupintu schmoll.gif
Atsakyti
Oj, gal be reikalo aš čia... doh.gif
Finansai daug kam jautri tema. Nežinau, gal ir mūsų vaikučio būsimi krikšto tėveliai nekaip jaučiasi, net nepagalvojau, bet kažkaip nesinori finansiškai juos apkraut unsure.gif juk jie jau ir taip (nes aš suprantu krikšto tėvų funkciją ne kaip statistų gražioje šventėje) įsipareigoja visam gyvenimui. Tai svarbiausia 4u.gif
Tortus, rūbus, žvakes ir pan. organizuojamės patys, bet jei sulauksim torčiuko, tai tikrai suvalgysim biggrin.gif ir nieko nebrokysim, bet dėl rūbelių, torto, tai manau turim teisę norėt tokių kokias vizijas dėl jų turim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 28, 22:26)
Zinok as jau tris kartus bandziau rasyt, bet vis istrindavau posta...


tai va, parasiau kad jauciuos nesmagiai dabar del torto bet tipo ner cia ko nervuotis, na bet tai kriksto tevu tortas buna, o dabar.......ai ka dabar... na zinau kad ten daug kas nera privaloma ir panasiai, bet as taip noriu kad but viskas kaip iprastai, kaip tikisi, bet ir vel kitas dalykas kad norai su isgalem nelabai sutampa, na bent jau perspejau kad negaus tradicines dovanos, turejau galvoje saukstelio,nezinau ar suprato apie ka as, rolleyes.gif is tiesu sunku kai vieni kitu kriksto tevai ir dar sunkiau but antriems unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 28, 22:29)
tam čia ir esam  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 28, 23:26)
Tiesiog man gaila skaityt kaip tu visa sirdim atsidavus rosiesi ir taip del visko pergyveni.
O ir del to prabangaus torto ju uzsakomo, tai as nenuliusciau,


drinks_cheers.gif mano mintys ,tikrai labai stengiasi ir jokių pergyvenimų nereikia mirksiukas.gif


o šiaip tai krikšto mama dovanojo pampersų tortą ( aš padariau),o krikšto tėtis šampaną-( kubuš sulčių butelį su krikštyno šampano etikete),ir gražu ,ir pigu -svarbiausia linksmai atrodė,o dar geriau,kad niekas taip nebuvo matę,tai net grūdosi apžiūrėt biggrin.gif
apsiėjo be didelių dovanų,nes situacija tokia,kad krikšto mama mokinė,o tėtis tik įsidarbinęs... ir tai iš santaupų bažnyčiai,apsirengt reikėjo,dar mažei dovanėlė...,ir niekas nesistebėjo...
nesinervinkit taip 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 28, 22:29)
mes už dvigubą ceremoniją 200 į dėžutę įdėjom,bet niekas nereketavo  biggrin.gif

supratau rolleyes.gif
...

Viktorija Viltr,

tai gal ne taip mane supratote console.gif juk aš ir sakau, kad tėvai prisigalvoja, o paskui įsivaizduoja, kad jie kažkas "skolingas". Tai jau negražu gaunas krikštotėvelių atžvilgiu. Tai ir norėjau pasakyti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 06 28, 22:34)
ir nieko nebrokysim, bet dėl rūbelių, torto, tai manau turim teisę norėt tokių kokias vizijas dėl jų turim  4u.gif

rubelius tai issirinko mama, as sumokejau tik ax.gif
na taip, bet kai pradzioj buna sakoma kad labai geri vieni tortai, kad grazu, skanu ir bla bla, kad sakomes is ten ir jums ir mums o po to padaro priesingai, tai liudna....tada pasimetimas visiskas, ir klausimas o ka dabar...... nes buvo kalbama kad mes paimam ta tortuka is ten, o jie kita is ten pat bet vestuviu proga, o dabar..... as pvz nepuosiau torto nes zinojau kad ju bus papuostas, o dabar bus 2 krikstynu tortai.

aciu uz palaikyma 4u.gif kelsiu nosi aukstyn ir toliau su meile ruosiuos, o kam netinka, per prasta tegul pasidaro geriau biggrin.gif
Atsakyti
Na o mano sūnelio krikstnomis rupinuosi tik as viena. As esu vienintele ju: organizatore, planuotoja, uzsakove, ir finansuotoja. Nuo A iki Z darau viska viena pati.
Noriu daug, mokesiu daug (na man daug), bet nieko del nieko nekaltinu, nes ka prisiplanavau, uz ta ir sumokesiu biggrin.gif
Is krikstateviu tik dovanu laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 28, 22:37)
nes situacija tokia,kad krikšto mama mokinė,o tėtis tik įsidarbinęs...

Nu tipiska musu situacija drinks_cheers.gif todel net nebuvo minciu, kad kazko is ju tiketis. Viska patys, tik kriksto mamos mama pasake, kad skraiste turi but kriksto mamos, tai ja ir parupins. O jai dar kriksto tevas paaukos baznycioje, tai bus liuks, o jai ne, tai jam net neuzsiminsim ir patys ta padarisim 4u.gif O jiems busim dekingi uz tai, kad sutinka eit i tokias svarbias pareigas wub.gif Ir visai manau cia nesvarbu, kad kazkas uz kazka (atseit pagal tradicijas) turi moket mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 06 28, 22:40)
supratau  rolleyes.gif
...

Viktorija Viltr,

tai gal ne taip mane supratote console.gif juk aš ir sakau, kad tėvai prisigalvoja, o paskui įsivaizduoja, kad jie kažkas "skolingas". Tai jau negražu gaunas krikštotėvelių atžvilgiu. Tai ir norėjau pasakyti  4u.gif

nu siaip tai jo, ir tada kriksto tevai jauciasi kazko nepadare, bet argi visiems itiksi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti