Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

Labuka, mes jau po sventes.
Bandysiu apie viska nuo pradziu. Kadangi pati dariau visa ta "popierizma", tai buvo ka veikti ieskant info, deliojant vaizdine medziaga ir t.t. Kai ka buvom galvoje daryti, bet del zadeto stipraus lietaus ir salto oro bei vejo atsisakem. Taigi sekmadienio rytas isauso labai grazus, bral, galvoju be reikalo atsisakem, gal dar reikia susiimti ir suspesim, nes krikstas tik 2val. Bet ka jus sau manot, kol pas visaziste kedej sedejau taip orelis persimaine, kad grizdama namo su megstiniu galvojau sustirsiu i raga, tai tik parejus is karto puoliau derinti svarka prie sukneles! Per ta laika atvaziavo seneliai su kriksto mama ir 2vaikais, tai patikekit manim, trintis buvo ojojoj. As lakstau su saraseliu sen bei ten, tai kalbina, blasko - trukde vienu zodziu. Galiausiai patys susiprato ir nusprende lauke ant suoliuko palaukti, kol mes maziu aprengsim ir patys susiruosim. Taigi kriksto mama rode iniciatyva rengiant (kas man labai patiko). O bet taciau, kaip sakoma - pasirodo kriksto drabuzeliai tokie "ant ribos", mat pirkau per akcija pries 2men doh.gif Siaip kelnytes ir svarkelis geri, o marskinukai vos bamba dengia ir rankovytes trumpokos... Pasimokiau, daugiau taip nedarysiu. Nors perkant matavom ir ziurejom, kad butu "ant isaugimo", visgi mazius pasistiebe daugiau, nei mes planavom. Bet nieko, atrode vis tiek labai graziai wub.gif Taigi islekem jau i baznycia, nes kriksto tetis ten laukdamas vos ne panikuot pradejo - skambino ir skambino (jis is labai punktualios seimos). Taigi baznycioje reikejo buti 13,45val (susipildyt popieriukus), o buvom lygiai 14val (kai praktiskai turejo prasideti krikstas). Bet aciu D kunigelis buvo labai malonus (gerai, kad ne tas, pas kuri uzsirasynejom). Labai graziai bendravo, tai ir mum nukrito akmuo nuo sirdies. Toliau viskas buvo labai grazu, mazius visa laika isbuvo pas kriksto teti ne necyptelejes (nors mates ji tik kelis kartus), tik va kriksto teciui reikejo pries tai pasimokyti vaika laikyti, nes mates, kad i pabaiga kriksto jam jau rankos nebelaike, mazius vis slydo zemyn lotuliukas.gif Beje, kunigelis klausinejo keletos dalyku, taigi pasiskaitykit apie kriksta, nes nesmagiai truputi pasijutom, ot kokie katalikai doh.gif Pirmas klausimas buvo - ko D prasom, taigi as SM prisiskaicius, pasijauciau visazine, sakau - kriksto. Kunigelis matos apsidziauge, nes kaip supratau, kad ne kiekvieni zino. Sako - puiku, 10 balu! Turbut ne pirma vaika krikstyjate? lotuliukas.gif O veliau apie pati kriksto sakramenta klausinejo, tai i 1 klausima nezinojom ka atsakyti blush2.gif Tai kunigas sako - imkit sales pagalba lotuliukas.gif Bet ir ten niekas nepadejo, tai kunigelis nesupyko, bet atsake, paaiskino ir pan. Nu, labai mielas zmogutis pasirode wub.gif Ir musu krikstuka pagyre, kad tokio amziaus vaikutis, o toks ramutis visa laika isbuvo, tik kai jau vandenuka pyle, tai jau praskambejo per visa baznycia. Tai teko laikinai ir soskiuka panaudoti, bet po to greit nusiramino, tai ir fotosesija baznycioj pasidarem thumbup.gif Tada ir prie baznycios pasipleskinom su sveciais ir be sveciu. Isgerem "Krikstynu sampano", uzvalgem "Krikstynu saldainiuku" (labai jau sveciai susidomeje ziurejo, kadangi buvo 7rusiu popiereliai, tai visi bent po kelis paeme). Ir ka jus sau manot, orelis pasidare liuksinis, tai pasifotosesinom net keliose vietose, o tada kad pradejo niauktis, vejas tik pakilo, tai jau ir mynem i kavine. Tad mano didziam dziaugsmui turesim geru kadru, o taip bijojau, kad nebutu tik kavines sienos. Tiesa, kai kurie sveteliai vaiksciojo su mumis, tai visokiu kadru dar pridare, o kai kurie nuejo i kavine, tai mums atejus biskuti nustebau, kai pamaciau, kad jie ten sau ir valgo, ir aluti gurksnoja blink.gif Tai jus pamastykit tokiu atveju, kaip issisukt, kad to isvengt. Be to, buvom galvoje laivelius leisti, o per ta pranasauta ora atsisakiau minties, bet vis delto, neatsisakykit, geriau is anksto pasiruosti, taigi mes ju neturejome unsure.gif Ir dar per savo ziopluma, visa laika muilo burbulus prasinesiojau su savim ir tik atejus i kavine prisiminiau, kad taip ju ir nepanaudojom. O gaila... verysad.gif Kavinej labai graziai paserviruota buvo, su tikrom gelem, su stiklo karoliukais, su zvakem, teta labai grazia didziule puokste padare, drauge krikstynu torta su baciukais thumbup.gif Tik va mes buvom sutare, kad projektorius stoves ant stalo krasto, o jam nebuvo palikta vietos, tai ta musu pradzia tokia ne kokia, nes baladojomes stalus, stumdem kedes ir galiausiai vienas stalo galas liko tuscias, nes leksciu nieks nekilnojo, kad ta pristumta stala uzpildytu doh.gif As jau ten kaip sirse birbt pradejau, nu, nesusilaikiau, o vakare namie tik issiaiskinau su vyru, kad jis pamirso barmenei pasakyti, mat taresi su kitu atsakingu asmeniu! Po to mama man sake, kad as jau per daug ten burzgiau, dabar jau ir pati zinau, kad kaltas vyras, o ten tai galvojau, kad barmene bloga blush2.gif Siaip aptarnavimas su sypsena, maistas labai skanus (visu nuomone), nors ir kokiu ten idomybiu buvau uzsakius. Nemazai dalyku sveteliai valge net nesuprasdami ka ir gyre. Tada programa musu buvo tokia: ekrane paleidom maziaus per visus metelius darytas nuotraukas (kadangi musu buvo dviguba krikstynu ir gimtadienio svente),po to kai visi sveteliai pasveikino jubiliata (tik kazkaip labai neorganizuotai tas vyko, nes as laukiau laukiau kada kriksto tetis ir mociute is vyro puses pasveikins, o tik vakare namo grizus suzinojau, kad jie vyrui iteike dovanas blink.gif Biski nesamone su jom gavos, nes visi kiti sveciai graziai priejo pire maziuko, prie musu ir pasveikino, nezinau, pamastykit gal tuo klausimu), tai va, tada mes ir sunelio dovanas iteikem sveciam, kurias jie turejo atspet, t.y. vardo zaidimas. Sakyciau sveciam patiko, ypac kas laimejo servelata, tai visi pavydejo! Tada dar parodem filmuotus mazylio filmukus ir paprasem uzpildyti profesijos korteles (sakem gali remtis vaizdine medziaga arba spet is akiu). Sitas irgi sakyciau visiem patiko, nes kai susirinkau lapelius prase paskaityti (pasirodo musu mazius rinksis tik is 2 profesiju, visi surase pagal tevelio darba ir pomegius lotuliukas.gif Ir paskutinis zaidimas - pasizadejimai. Ten irgi smagiai pasijuokem. Zinoma tuos zaidimus vedziau ne viena po kito, nes sveteliai ir tostus sake, ir isragaut viska norejo. Kadangi mano teveliai buvo is toli atvyke, tai jie taip netiketai pakilo, kad net nepejau dovanu graziai iteikti, o buvau suplanavus savais zodziais kazka grazaus pasakyti, tai teko tiesiog ibrukti i rankas mociutem fotoremelius, o seneliui taupykle. Tuo paciu ir kriksto tevam iteikem nuo krikstuko, bet visi sukile buvo, tai biskuti balaganas gavos verysad.gif Dar apie saldu stala pamirsau. Mes turejom 1 dideli sakoti, 1 krikstynu 2aukstu torta, krikstynu saldainuku ir ivairiu vaisiu. Galiu pasakyti 15 zmoniu nesuvalge net virsutinio tortuko, sakoti kazkiek pakramte, o is vaisiu faktiskai liko tik apelsinai, kuriuos buvo nepatogu valgyt. Taigi antra didiji torta isdalinau lauktuvem.
Va taip ir praejo visa svente. Tiesa, mazius turejo draugeli pasikvietes (3d jaunesni), tai kartu ir prazaide kamputy. Dar pamiegojo, pavalge, bet labai dziaugiuosi, kad vyriskai atlaike thumbup.gif
Taigi aciu visoms uz is jusu pasigautas idejas, uz palaikyma ir linkiu graziu svenciu. Kaip minejau, nenurasykit savo svajoniu anksciau laiko, nes joms ateina savas laikas issipildyti 4u.gif
O cia imetu vaizdine medziaga:
user posted image
P.s. Jeigu ko nors prireiktu - kreipkites per az, padesiu kuo galesiu.
Atsakyti
afigenija, kaip smagu buvo skaityt toki nuoseklu pasakojima bigsmile.gif ir kaip dziugu, kad dabar viskas liko tik grazus iamzintas prisiminimas apie nuostabia svente wub.gif

O galima paklausti ko Jusu klause apie ta sakramenta, kur nezinojot ka atsakyti blush2.gif

Ir dar, kodel niekas neikelia krikstuku nuotrauku pasirodyt, man taip smalsu ir taipgrazu ziuret i tuos baltucius angeliukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 20, 19:30)
afigenija, kaip smagu buvo skaityt toki nuoseklu pasakojima  bigsmile.gif  ir kaip dziugu, kad dabar viskas liko tik grazus iamzintas prisiminimas apie nuostabia svente  wub.gif

O galima paklausti ko Jusu klause apie ta sakramenta, kur nezinojot ka atsakyti  blush2.gif

Ir dar, kodel niekas neikelia krikstuku nuotrauku pasirodyt, man taip smalsu ir taipgrazu ziuret i tuos baltucius angeliukus  wub.gif

rodziau rodziau as tongue.gif biggrin.gif
pas mus del sveikinimo ir buvo nesamone, vieni sveikino jau prie baznycios, kiti kazkur name pakeliui man su indais lakstant (nes viska perkraustinejom is lauko i vidu), nu nesamone doh.gif o baznycioj musu nieko gal neklause, nu kazko bendrai visu kur atsakymas taip biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Afigenija @ 2011 06 20, 19:15)
Labuka, mes jau po sventes.


matau pasizadejimai kaip mano krikstasuniui padaryti thumbup.gif o buvau niekur nemacius tokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
as noreciau , kad mus visi pasveikintu isejus is baznycios, bet kas ten zino kaip sveciams susisvies, negi dabar visiems sakyt, o gal ne visi suvaziuos i baznycia , ai bus kaip bus ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 20, 19:58)
as noreciau , kad mus visi pasveikintu  isejus is baznycios, bet kas ten zino kaip sveciams susisvies, negi dabar visiems sakyt, o gal ne visi suvaziuos i baznycia , ai bus kaip bus ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  rolleyes.gif

nu mums dave prie baznycios balionus, kai kas prie ju buvo pririse dovaneles, bet siaip visus vokus namie iteike biggrin.gif o jei but buve geles, ne vokai o dovanos tai kur juos det tenai , man geroiau namai buvo, bet maniau ten kazkaip kitaip vyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 19, 23:36)
As ta tema domejausi nemazai, nes mano vaikas ant ranku buna tik pazistamiems zmonems, o busimus krikstatevius jis mato labai retai ir jam jie kaip svetimi. Tai kunigai paprastai leidzia ir mamai ar teciui vaikeli laikyti, tik reikiamu momentu krikstatevis/krikstamote turi bent rnka vaikeliui ant peties padeti smile.gif
Siaip del visa ko del to pakalbek su savo kunigeliu smile.gif


na musu pirmoji dukra tai visa laika baznycioj arba pas mane arba pa steti prabuvo, tik gal kelias min pas kriksto mama, nors ja matydavo daznai.
o va antroji tai manau aplamai tik pas mane bus, nes toookia mamyciukas, niekur be jos negaliu doh.gif . bet kunigas net uzsirasant pasake, kad jokiu problemu, jeigu vaikas neina pas ta kur reikia ax.gif

as siandien jau pasiemiau krikstateviu dovanas thumbup.gif padarem abiems po puodeli su foto ir uzrasu...Visai neblogai, tik foto biski sviesesne gavosi nei turetu buti, alia graziai vistiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2011 06 20, 03:44)
Aš tai labiausiai vargstu su krikštynų baliaus vieta  doh.gif Gal vilnietės pasidalintų, kur žada švęsti?  ax.gif


Mes uzsisakem Verkiu vandens malune wub.gif , isbandysim liepos pradzioj, galesiu parasyti atsiliepimus 4u.gif .
As dar aktyviai domejausi Anupriskese, jie turi atsidaryti restorana. Buvom nuvaziave paziureti, tai jauki labai ir skoninga aplinka atrodo, bet jie nedave garantiju, kad iki liepos menesio atsidarys, tai mums atkrito unsure.gif , bet iki rudens tikrai turetu atsidaryti, tai pasidomekit, tik tiek, kad cia keli kilometrai uz Traku 4u.gif .
Atsakyti
na va, svečiams dovanėlės jau sugalvotots, kad tik laiko būtų ... nunersiu drugelius (nes viskas drugelių tema) + kišeninis kalendoriukas ir saldainiukai thumbup.gif kad tik turėčiau kada nerti- schemutę jau susiradau...
o paksui viską sudėsim arba į tais gražias kavdratines dėželes arba į permatomus maišelius 4u.gif
užsisakiau skylamušį- durgelį, tai pabarstysim kaip konfeti.... svečių korteles jau beveik turim ir padarysim spalvotus popierinius drugelius į atlapus su žodeliu ,,dėkoju"



kol kas tike minčių.... kitos dar vystomos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 19, 23:30)
Mamytes ar tikrai Lietuvoj uzdraude degancius zibintus?  g.gif reik tada van biggrin.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif dens pirkti g.gif  cool.gif


kiek žinau ne visur leidžia.. ,mes pernai tai leidom,bet tai šventė buvo sodyboj vidurį laukų,kur nei namų arti,nei medžių,o leidom naktį,tai matėm kaip vienas po kito išnyko padangėj (sudegė),bet mieste tikrai neleis schmoll.gif

QUOTE(Gilaja @ 2011 06 20, 00:44)
Aš tai labiausiai vargstu su krikštynų baliaus vieta  doh.gif Gal vilnietės pasidalintų, kur žada švęsti?  ax.gif


užtikrintai galiu pasakyt KUR NEITI doh.gif
o kur eiti tai priklauso kiek pinigėlių tam skirsit... ,čia temoj viena mamytė gyrė '''Vakarų salūną'' Antakalnį-ir vaikam yra veiklos ir visa kita jai patiko. Man pagal pasakojimus įsiminė kavinė ''Vis a Vis'' ir gailiuosi,kad patingėjom nuvažiuot,gal būtume nesusigadinę šventės doh.gif
jei norit užmiestį tai šventėm ''Bajorų užeigoj'' Avižieniuose. patiko tai,kad yra salė su atskiru įėjimu iš lauko,kiemas,pavėsinė,pirtelė,karaoke... maistas skanus,nieko netrūko (yra viešbutis jei nakvynės prireiktų),tik va kainų nežinau,nes svečiai buvom ...-(gugle pažiūrėt galima)

QUOTE(lilget @ 2011 06 20, 09:50)
viliuosi, kad baznycia jam pasirodys kazkokia keista vieta ir jis isbus amus, o nepuls lakstyt ratais , kaip iprastai buna, nes kaip tada pakrikstys toki vaika  unsure.gif  doh.gif


ieškokit treniruoto kunigo biggrin.gif
o iš tikro,tai jie tokių vaikų prisižiūri,kad kažin ar labai nustebintų bėgiodamas...
vyro brolį jau didelį (5metų) krikštijo,tai kai pylė ant galvos vandenį pradėjo rėkt,kad - paskandysi durniau doh.gif ir gintis ėmė...(anyta sakė dar tokios gėdos gyvenime neturėjus buvo biggrin.gif )

QUOTE(bio @ 2011 06 20, 14:54)
Siandien nupirkau balionu su uzrasais mano krikstynos ir etikete sampanui, ieskojau plunksneliu (reikia roziniu ir violetiniu), bet niekur nemaciau, gal kur nuzmatete?


plunksnelių Vln. mačiau ''Banginio'' žiemos sode,''Žaliajam centre'' žirmūnuose
būna didesniuose floristikos skyriuose,lyg ir ''balionų šalį'' buvo?
dar sako žvejybos reikmenų parduotuvėse,o ir maksimose didžiosiose dirstelkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 20, 21:22)
o kur eiti tai priklauso kiek pinigėlių tam skirsit... ,čia temoj viena mamytė gyrė '''Vakarų salūną'' Antakalnį-ir vaikam yra veiklos ir visa kita jai patiko.
plunksnelių Vln. mačiau ''Banginio'' žiemos sode,''Žaliajam centre'' žirmūnuose
būna didesniuose floristikos skyriuose,lyg ir ''balionų šalį'' buvo?
dar sako žvejybos reikmenų parduotuvėse,o ir maksimose didžiosiose dirstelkit  mirksiukas.gif

Vakaru salune nesu rengusi sventes tik pora kartu uzsukusi pavalgyti ir tai buvo gal pries pora metu, bet tada man aplinka pasirode nejauki, maistas siaip sau ir nemaciau uz ka tiek moketi g.gif

Aciu del plunksneliu, siandien buvau akropolio maximoj tai nebuvo ir balionu saly neuzmaciau, tik va nesugalvojau ten paklausti, butinai nuleksiu iki banginio drinks_cheers.gif
Siandien dar maximoj ziurejau serveteles ir nuliudino pasirinkimas rozines tik vienas atspalvis ir tas pats man nepatiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2011 06 20, 19:22)
Mes uzsisakem Verkiu vandens malune  wub.gif , isbandysim liepos pradzioj, galesiu parasyti atsiliepimus  4u.gif .
As dar aktyviai domejausi Anupriskese, jie turi atsidaryti restorana. Buvom nuvaziave paziureti, tai jauki labai ir skoninga aplinka atrodo, bet jie nedave garantiju, kad iki liepos menesio atsidarys, tai mums atkrito  unsure.gif , bet iki rudens tikrai turetu atsidaryti, tai pasidomekit, tik tiek, kad cia keli kilometrai uz Traku  4u.gif .

labai lauksiu atsiliepimų iš verkių malūno bigsmile.gif O sakykit ar labai brangiai ten gaunasi? Ar atskirai jūs būsit kažkokioje pobūvių salėje?
Ačiū už pasiūlymus, pasidmėsiu būtinai drinks_cheers.gif

QUOTE(sidrulka @ 2011 06 20, 20:15)
na va, svečiams dovanėlės jau sugalvotots, kad tik laiko būtų ... nunersiu drugelius (nes viskas drugelių tema) + kišeninis kalendoriukas ir saldainiukai

niu labai gražu wub.gif
Aš jau sugalvojau, kad dukrytės krikštynose simbolis bus baltas angeliukas bigsmile.gif

QUOTE(into*in @ 2011 06 20, 20:22)
užtikrintai galiu pasakyt KUR NEITI 

o kur eiti tai priklauso kiek pinigėlių tam skirsit... ,čia temoj viena mamytė gyrė '''Vakarų salūną'' Antakalnį-ir vaikam yra veiklos ir visa kita jai patiko.

Man pagal pasakojimus įsiminė kavinė ''Vis a Vis'' ir gailiuosi,kad patingėjom nuvažiuot,gal būtume nesusigadinę šventės

jei norit užmiestį tai šventėm ''Bajorų užeigoj'' Avižieniuose. patiko tai,kad yra salė su atskiru įėjimu iš lauko,kiemas,pavėsinė,pirtelė,karaoke... maistas skanus,nieko netrūko (yra viešbutis jei nakvynės prireiktų),tik va kainų nežinau,nes svečiai buvom ...-(gugle pažiūrėt galima)

sakykit biggrin.gif

na pinigai dar nėra pagrindinis kriterijus renkantis, tai žiūriu visokius variantus ax.gif
Va, vakarų salūne tai tikrai ne, nu ten man ne krikštynoms jis schmoll.gif

Vis a vis esam šventę prieš metus draugo jubiliejų, išbandėm bigsmile.gif Šiaip labai nieko blogo tikrai pasakyt negaliu, bet kažkaip noriu jaukesnės salytės, nes mūsų žmonių daug nebus, iki 20 tai ten man kažkaip per daug erdvės atrodo doh.gif biggrin.gif

Šitą variantą irgi mąsčiau drinks_cheers.gif

kažkaip galvojau, kad jau reik skubiai kažką rezervuot, bet visgi neskubėsiu, reik apžiūrėt kelis variantus ir tada spręst tik.

QUOTE(bio @ 2011 06 20, 22:30)
Aciu del plunksneliu, siandien buvau akropolio maximoj tai nebuvo ir balionu saly neuzmaciau, tik va nesugalvojau ten paklausti, butinai nuleksiu iki banginio drinks_cheers.gif

Šiaurės miestelyje yra tokia dovanų parduotuvėlė. Ten taip prie assorti, jeigu nuo parko stovint veidu į asorti tai jinai gaunasi dešiniam assorti šone, nežinau, kaip čia paaiškint suprantamai, tik įėjimas iš kitos pusės pastato, bet reklama yra iš abiejų pusių, kad dovanų kažkas. tai va ten gali tikrai būti, nes tiek visko gausu dovanoms pakuoti ir šiaip visokių smulkmenų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 20, 23:30)
Vakaru salune nesu rengusi sventes tik pora kartu uzsukusi pavalgyti ir tai buvo gal pries pora metu, bet tada man aplinka pasirode nejauki, maistas siaip sau ir nemaciau uz ka tiek moketi g.gif



Mes esam svente 3-iaji sunaus gimtadieni tenai, apacioj, vaiku zaidimu kambaryje .... Man laaaabai patiko thumbup.gif Ir aptarnavimas superinis - net nemokama auklyte buvo iskviesta, kuri uzsiiminejo su vaikuciais ... Zodziu, vaiku gimtadieniams man ten vieta nr.1 .. Bet krikstynoms noretusi kazko iskilmingesnio truputi ax.gif

QUOTE(Gilaja @ 2011 06 20, 23:54)

Aš jau sugalvojau, kad dukrytės krikštynose simbolis bus baltas angeliukas  bigsmile.gif
sakykit  biggrin.gif


Musu dukrytes krikstynu simbolis irgi bus baltas angeliukas drinks_cheers.gif Uzsakysiu, kad nuvertu is karoliuku kiekvienam sveciui, ir isdalinsiu prie baznycios, kad kiekvienas isisegtu ..
Atsakyti