Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 24, 20:03)
Ryt krikštynos....vyro brolio šeima pasigavo kažką, vemia, viduriuoja...neatvažiuos -4 žmogeliai....krikštukas taip pat vemia.... verysad.gif
Orus pranašauja bjaurius....ot llinksmos krikštynos  verysad.gif

Kad nebutu roto viruso
sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 22, 18:00)


ir dar.... kokius senoviškus ,,zababonus" darot?


Taip, planuojam daryti pagal lietuvių senolių papročius.

QUOTE(Esha @ 2011 06 23, 17:36)
drinks_cheers.gif  ir mes kelsim per langa. ir ant akmenelio stovesim. ir krikstatevis molini asoti kieme dauzys smile.gif
Man patinka tie paprociai, ju mintys. Ir svente tokia tikroviskesne bus smile.gif


drinks_cheers.gif ir mes norim tikrų, prasmingų krikštynų smile.gif


Čia kažkuri mergaitė rašė apie medelius,kad neprigyja, reikia sodinti iš vazono mirksiukas.gif , jau išbandytas reikalas.
Atsakyti
as dariau labai paprastas etiketes, kas norit i AZ pastukus parasykit 4u.gif
Atsakyti
Giedro dangaus ir grazios sventes siandien svenciantiem 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Papasakokit,kokius maišelius ketinat naudoti tam žaidimui iš vardo raidžių?
Peržiūrėjau vakar parduotuvėj maišelius,tai be 3-4 litu mažų maišelių nėra.Kažkaip man gaila daugiau mokėt,norėčiau pigiau prasisukti rolleyes.gif ...

Vilmux,gal jau buvai pas Baranauskienę mirksiukas.gif ?
Aš šiandien važiuosiu.Tik galvoju,kokį skonį pasirinkt g.gif ?Gal žinai,kas ten pas ją skaniausia?




Papildyta:
Papasakokit,ką planuojat dėl balionų?Imsit juos į fotosesijas?Rašysit linkėjimus ant jų?Puošit šventinius stalus jais?Ačiū už pasidalintas idėjas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 25, 11:15)
Papasakokit,kokius maišelius ketinat naudoti tam žaidimui iš vardo raidžių?
Peržiūrėjau vakar parduotuvėj maišelius,tai be 3-4 litu mažų maišelių nėra.Kažkaip man gaila daugiau mokėt,norėčiau pigiau prasisukti rolleyes.gif ...
---
Vilmux,gal jau buvai pas Baranauskienę mirksiukas.gif ?
Aš šiandien važiuosiu.Tik galvoju,kokį skonį pasirinkt g.gif ?Gal žinai,kas ten pas ją skaniausia?


Siaip cente 1 eure maiseliai po 1.50 Lt. Bet as mastau apie celafaninius. Pabaliuose esu pirkus tokius spalvotus, gal po 50 cnt g.gif
---
Po savaitgalio skambinsiuos ir ziuresiu pries kiek laiko reikia uzsisakinet pas ja. Man biski sunkoka pasiderint, gali mama, as negaliu ir atvirksciai. Pati nevairuoju, tai jauciu temsiu iki paskutines minutes.
O del skonio, tai pati nebandziau, nezinau. Drauge vestuvem uzsisakinejo. Minejo, kad kazkoks vaisinis labai skanus. Nu bet zinok nepamenu koks doh.gif . Bet sake vienas is seniausiu receptu pas juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 25, 11:15)
Papasakokit,ką planuojat dėl balionų?Imsit juos į fotosesijas?Rašysit linkėjimus ant jų?Puošit šventinius stalus jais?Ačiū už pasidalintas idėjas mirksiukas.gif .

Balionus leisime iskart po baznycios, tad fotosesijoje dalyvaus biggrin.gif
Sales balionais nepuosiu, man nelabai grazu. Vaiku gimtadieniams- taip. Krikstnoms ne.
Atsakyti
Ieskojau to rinkinuko antspaudams, bet siaures miestely hiper rimi nemaciau, klausiau pardaveju sake nezino nieko apie toki doh.gif
Vis dar vargstu su tom plunksnom, senukuose roziniu ir violetiniu neturi, kiek praejau floristikos salonu ir nera schmoll.gif
Gal kas nors pirkote pasizadejimu korteles, jei taip kur?
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 06 24, 21:09)
aciuka 4u.gif o gal kuriai mamytei negaila pasidalinti sirsiu medaus etiketes maketu blush2.gif

Musu kaip tik vaikiukas buvo nevalgus,tai prasem,kad pamokintu kaip reikia valgyti smile.gif .O kas pakandes pradejo raukytis,tai daveme saldaini-zinduka smile.gif .
As turiu parsisiuntusi sirsiu medaus etiketes maketa,bet ten su vieta nuotraukytei blush2.gif
Atsakyti
aš pasižadėjimų šį kart svečiams nedarysiu... o pernai man sumaketavo korteles maketuotojos prie visų kitų dalykėlių - raštų, įsakymų ir t.t.

aš gal balionais irgi šį kart nepuošiu salės, tik drugeliais- stalą, užuolaidas... dar dėčiau nat sienos drugelius su pasiekimais, ale kad neleidžia kavinės savininkė....


aš tuos vardo daikčiukus, dėsiu į vieną paprasčiausią maišelį ir paskui juos įteiksim kaip suvenyrus- be nieko - ta prasme be jokio maišelio...
vat galvoju, kaip su profesijų daikčiukais- bet čia perleisiu kirkšto mamai vadovauti šiam žaidimui, tai tegul ji daro, kaip nori....
pernai dėjau į atskirus tuos tokius prmatomus gėlėtus maišelius ir pririšai po kortelę...

o palinkėjimus ant balionų šiemet sugalvojau taip- surašysim ant kiekvieno baliono (šeimai po vieną) mergaitės vardą po vieną raidę, ir kam kokia raidė klius, tegul iš tos raidės ir rašo palinkėjimą wub.gif pernai svečiai rašė iš svao vardo raidžių...


šiam ,,Tavo vaiko" nr aprašytos mūsų krikštynų idėjos ax.gif - bet tai jums čia besilankančiosms jos visos žinomos ax.gif ... o žurnalistė buvo ,,apakus". bigsmile.gif ..
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 25, 14:41)
šiam ,,Tavo vaiko" nr aprašytos mūsų krikštynų idėjos ax.gif - bet tai jums čia besilankančiosms jos visos žinomos ax.gif ... o žurnalistė buvo ,,apakus". bigsmile.gif ..

O jusu, tai cia tiesiogiai JUSU? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 25, 12:50)
Ieskojau to rinkinuko antspaudams, bet siaures miestely hiper rimi nemaciau, klausiau pardaveju sake nezino nieko apie toki doh.gif
Vis dar vargstu su tom plunksnom, senukuose roziniu ir violetiniu neturi, kiek praejau floristikos salonu ir nera schmoll.gif
Gal kas nors pirkote pasizadejimu korteles, jei taip kur?

vištos tos pardavėjos biggrin.gif pati rankose laikiau,nes buvau sugalvojus daryt krikštynoms,bet kadangi mergaitė jau paaugus tai pagalvojau,kad vėlu atspaudams-kojelė tokia ojojoi biggrin.gif ,ir dar akcija jiems buvo,o sudėta buvo stende prie leliukinio maistelio-kur mišinukai...
thomas philipse pirkau kalėdoms po eglute,tai mokėjau 20 lt-buvo ir ružavi, ir melsvi
o šiaip tai panoramoj pažiūrėkit,ten tose vaikiškų rūbų ir kt. parduotuvėse...
tiesa ir prismoj mačius mirksiukas.gif žodžiu palakstyt teks...
dabar kai dirbu nuo 8 iki 20 ,tai niekur nenueinu-padėčiau ieškot...
o plunksnelių tai tik kauno bazėje skyriuje prie floristikos prekių matė,taip,kad tikriausia didžiausia tikimybė ir vilniuj pas floristus ieškot...
va prisiminiau-visokių pribumbasų švenčių tema (angeliukai,balandžiai,gėlės,drugeliai ir t.t.) savanorių gėlių turgelį yra-ten nuo gatvės einant,tai praeit tuos gėlių kioskelius ir taip gale yra parduotuvė su visokiom dirbtinėm gėlėm,o joje ir gerų dalykėlių turi (nes per langą pažiūrėjus neatrodo,kad verta užeiti biggrin.gif )

o čia kiek idėjų bigsmile.gif http://www.mamyciukl...i...nu-idėjos/
Atsakyti